2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қаңтарда № 5426 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 1 наурыздағы № 32/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 01.03.2019 № 32/3-VI шешімімен (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6- бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/ 3 – VI "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5369 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 419,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 246,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 тенге;
трансферттердің түсімдері – 34 173,1 мың теңге;
2) шығындар – 52 419,1 мың теңге, соның ішінде:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

О бюджете Карауылского сельского округа Абайского района на 2018-2020 годы
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 20/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2018 года № 5426. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 марта 2019 года № 32/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.03.2019 № 32/3-VI (вводится в действие со дня принятия).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/3-VI "О бюджете Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5369), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карауылского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 419,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 246,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 173,1 тысяч тенге;
2) затраты – 52 419,1 тысяч тенге, в том числе:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 10.12.2018 № 29/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 20/2 - VI шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 10.12.2018 № 29/2-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2018 № 29/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Е. Лдибаев
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 29 декабря 2017 года
№ 20/2-VI
Бюджет Карауылского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2018 № 29/2-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ