Мәдениет ауылдық округінің Мәдениет ауылындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Мәдениет ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 ақпанда № 4877 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 1 қарашадағы қорытындысына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Мәдениет ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Аягөз ауданы Мәдениет ауылдық округінің Мәдениет ауылындағы атауы жоқ көшеге Ұлы Отан соғысының ардагері "Шынарбек Қожасбаев" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мәдениет ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Қ.Әбеуовқа жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Мәдениет ауылдық округінің әкімі Б.Мұқашев

О присвоении наименования безымянной улице в селе Мадениет Мадениетского сельского округа
Решение акима Мадениетского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 9 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 февраля 2017 года № 4877
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 1 ноября 2016 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Мадениетского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице в селе Мадениет Мадениетского сельского округа Аягозского района – имя ветерана Великой Отечественной войны "Қожасбаев Шынарбек".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Мадениетского сельского округа К.Абеуову.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мадениетского сельского округа Б.Мукашев