Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округінің Глуховка ауылында шектеу шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 29 наурыздағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 cәуірде № 4978 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 22 маусымдағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 22.06.2017 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бесқарағай аудандық инспекция басшысының 2017 жылғы 9 наурыздағы № 39 ұсынысы негізінде Глуховка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округінің Глуховка ауылында құтырма ауруының шығуына байланысты шектеу шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глуховка ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Б. Искакова

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Глуховка Глуховского сельского округа Бескарагайского района
Решение акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 апреля 2017 года № 4978. Утратило силу - решением акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2017 года № 4
Сноска. Утратило силу - решением акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 22.06.2017 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлениии и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Бескарагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 марта 2017 года № 39 , аким Глуховского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Глуховка Глуховского сельского округа Бескарагайского района в связи с выявлением болезни бешенства.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима Глуховского
сельского округа Б. Искакова