Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округінің Жыланды ауылында "Дальняя дойка" учаскесінде карантин белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 тамыздағы № 6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қыркүйекте № 5193 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округі әкімінің 14.11.2017 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабы 7) тармақшысына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекция басшысының 2017 жылғы 28 шілдедегі № 142 ұсынысы негізінде, Глуховка ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШТІ:
1. Бесқарағай ауданы Глуховка ауылдық округінің Жыланды ауылында "Дальняя дойка" учаскесінде ірі қара малдарының қарасан ауруының шығуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глуховка ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
А. Тастенбеков

Об установлении карантина в селе Жыланды на участке "Дальняя дойка" Глуховского сельского округа Бескарагайского района
Решение акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 15 августа 2017 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 сентября 2017 года № 5193. Утратило силу - решением акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 14 ноября 2017 года № 7
Сноска. Утратило силу - решением акима Глуховского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 14.11.2017 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлениии и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Бескарагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 июля 2017 года № 142, исполняющий обязанности акима Глуховского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин в селе Жыланды на участке "Дальняя дойка" Глуховского сельского округа Бескарагайского района в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул крупного рогатого скота.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Глуховского
сельского округа
А. Тастенбеков