"2017-2019 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 11-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 маусымда № 5094 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 11/119-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5053 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4807 нөмірімен тіркелген, аудандық "Аудан тынысы - Пульс района" газетінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 4, 2017 жылғы 3 ақпандағы № 5 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта:
тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 4306295,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1030473 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10749,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31881 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3233192,1 мың теңге;";
тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 4404126,5 мың теңге;";
9 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 197312 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес аталған шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Ежова
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 9 маусымдағы
№ 11-2-VI шешіміне 1-қосымша
Бородулиха аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI "О бюджете Бородулихинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 9 июня 2017 года № 11-2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 июня 2017 года № 5094
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106,109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 30 мая 2017 года № 11/119-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5053) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI "О бюджете Бородулихинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4807, опубликовано в районной газете "Аудан тынысы - Пульс района" от 27 января 2017 года № 4, от 3 февраля 2017 года № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 4306295,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1030473 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10749,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31881 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3233192,1 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 4404126,5 тысяч тенге;";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 197312 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии В. Ежова
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 9 июня 2017 года № 11-2-VI
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата