Көшелердің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Новопокровка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 9 ақпандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 наурызда № 4902 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4-тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссияның 2016 жылғы 1 қарашадағы қорытындысына сәйкес және тұрғындардың пікірін ескере отырып, Новопокровка ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Новопокровка ауылдық округі Новопокровка ауылының көшелерінің атауы:
Советская көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
Семилетка көшесі Төлеубай Аманов көшесіне өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің
міндетін атқарушы И.Бельская

О переименовании улиц
Решение акима Новопокровского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 9 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 марта 2017 года № 4902
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключения Восточно - Казахстанской областной ономастической комиссии от 1 ноября 2016 года и учитывая мнение населения, аким Новопокровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Новопокровка Новопокровского сельского округа: улицу Советская на улицу Тәуелсіздік;
улицу Семилетка на улицу Төлеубая Аманова.
2. Контроль за исполнением данного решения оставлю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа И. Бельская