Жарма ауданының Суықбұлақ кентінің Новотаубинка ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық Суыкбұлақ кенті әкімінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 маусымда № 5105 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық Суықбұлақ кенті әкімінің 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық Суықбұлақ кенті әкімінің 28.04.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін –өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветиринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жарма аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2017 жылғы 25 сәуірдегі №158 ұсынысы негізінде Суықбұлақ кентінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ірі қара малдардың арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Жарма ауданының Суықбұлақ кентінің Новотаубинка ауылына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Суықбұлақ кентінің әкімі А. Юсупов

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Новотаубинка поселка Суыкбулак Жарминского района
Решение акима поселка Суыкбулак Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 29 мая 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 июня 2017 года № 5105. Утратило силу - решением акима поселка Суыкбулак Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 28 апреля 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима поселка Суыкбулак Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 28.04.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закон Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Жарминская районная территориальная инспекция комитета ветиринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 25 апреля 2017 года № 158, аким поселка Суыкбулак РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Новотаубинка поселка Суыкбулак Жарминского района, в связи с выявлением бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Суыкбулак А. Юсупов