Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қарашадағы "Зайсан аудандық мәслихат аппараты Мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 7-6/1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 ақпандағы № 10-3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 наурызда № 4910 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қарашадағы "Зайсан аудандық мәслихат аппараты Мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 7-6/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4785 тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2017 жылғы 14 қаңтарда № 3 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Тлеужанов
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев

О признании утратившим силу решение Зайсанского районного маслихата от 22 ноября 2016 года № 7-6/1 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Зайсанского районного маслихата"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 февраля 2017 года № 10-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 марта 2017 года № 4910
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Зайсанского районного маслихата от 22 ноября 2016 года № 7-6/1 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Зайсанского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4785, опубликовано в районной газете "Достык" № 3 от 14 января 2017 года)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Тлеужанов
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев