2018-2020 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 21-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 5399 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Зайсан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-1 "2018-2020 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5381 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51899,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4560 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 657,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46682 мың теңге;
2) шығындар – 51899,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 18.09.2018 № 30-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 38986 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2018-2020 жылдарға арналған Дайыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42711,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4705 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 307,1 мың теңге;

О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2018 -2020 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2017 года № 21-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2018 года № 5399.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Зайсанского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 20-1 "О бюджете Зайсанского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5381) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 51899,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4560 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 657,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46682 тысяч тенге;
2) затраты - 51899,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.09.2018 № 30-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете Айнабулакского сельского округа на 2018 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 38986 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Дайырского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 42711,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4705 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 307,1 тысяч тенге;

14. 2018 жылға арналған Сартерек ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 33616 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
15. 2018-2020 жылдарға арналған Шілікті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26747,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3941,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18996 мың теңге;
2) шығындар – 26747,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.

14. Учесть, что в бюджете Сартерекского сельского округа на 2018 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 33616 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Шиликтинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 26747,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3941,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18996 тысяч тенге;
2) затраты - 26747,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.

Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 18.09.2018 № 30-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2018 жылға арналған Шілікті ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвенция көлемі 17951 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
17. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Әділбаева
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.09.2018 № 30-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
16. Учесть, что в бюджете Шиликтинского сельского округа на 2018 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 17951 тысяч тенге.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года
Председатель сессии В. Адилбаева
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата