Қарабұлақ ауылдық округінің Қарабұлақ ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 29 маусымдағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 шілдеде № 5143 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 29 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 29.01.2018 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2017 жылдың 21 сәуірдегі № 129 ұсынысы негізінде Қарабұлақ ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Қарабұлақ ауылдық округінің Қарабұлақ ауылына ірі-қара малдарына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Зайсан аудандық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитарлық инспекторына (С. Қожекенов) осы шектеу іс-шараларынан туындайтын талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабұлақ ауылдық
округі әкімі Д. Бекбаев

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Карабулак Карабулакского сельского округа
Решение акима Карабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 29 июня 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июля 2017 года № 5143. Утратило силу - решением акима Карабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 29 января 2018 года № 2
Сноска. Утратило силу - решением акима Карабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 29.01.2017 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района № 129 от 21 апреля 2017 года аким Карабулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Карабулак Карабулакского сельского округа в связи с возникновением бруцеллеза крупного-рогатого скота.
2. Рекомендовать главному государственному ветеринарно-санитарному инспектору Зайсанского района (С. Кожекенов) обеспечение контроля за исполнением требований, вытекающих из данного решения.
3. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой .
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким Карабулакского сельского округа Д. Бекбаев