"Қаратал ауылдық округінде Үштерек елді мекенінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Зайсан ауданы Қаратал ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 1 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қаратал ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 7 қарашадағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 қарашада № 5284 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына және Зайсан ауданының бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 21 тамыздағы № 299 ұсынысы негізінде, Қаратал ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қаратал ауылдық округінде Үштерек елді мекенінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Зайсан ауданы Қаратал ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5029 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қыркүйекте аудандық "Достық" газетінде жарияланған ) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округі әкімі Қ. Каримов

О признании утратившим силу решения акима Каратальского сельского округа Зайсанского района от 20 апреля 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий населенного пункта Уштерек Каратальского сельского округа"
Решение акима Каратальского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 7 ноября 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 ноября 2017 года № 5284
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 21 августа 2017 года № 299, аким Каратальского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Каратальского сельского округа Зайсанского района от 20 апреля 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий населенного пункта Уштерек Каратальского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5029, опубликовано 20 сентября 2017 года в районной газете "Достық").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа К. Каримов