"Көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындарды анықтау туралы" Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 465 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 26 шілдедегі № 262 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 тамызда № 5180 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 4 шілдедегі № 224 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының әкімдігінің 04.07.2022 № 224 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8, 27-баптарына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 11148 нөмірімен тіркелген) бұйрығының 102-тармағына сәйкес, Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Катонқарағай ауданы әкімдігінің "Көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындарды анықтау туралы" 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 465 (нормативтік құқықтық актілердің 2017 жылғы 26 қаңтардағы мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4849 нөмірмен тіркелген, 2016 жылғы 05 тамыздағы № 32 (7916) "Арай" газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
Аудан әкімдігінің "Көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындарды анықтау туралы" қаулысымен бекітілген қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай ауданының әкімі А. Нұрғожин
Катонқарағай ауданының
әкімдігінің 2017 жылғы
26 шілдедегі № 262
қаулысына қосымша
Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар
№ р/с
Әкімшілік-аумақтық бірліктерінің атауы
Орналасқан орны
1
Үлкен Нарын ауылдық округі
Үлкен Нарын ауылы, Тумашинов көшесі (№ 4/5 ғимараты ауданында)
2
Жамбыл ауылдық округі
Жамбыл ауылы, Қайнар көшесі (№ 32 үйдің маңайында)
3
Өрел ауылдық округі
Өрел ауылы, Қабанбай батыр көшесі (№ 52 үйдің маңайында);
Аршаты ауылы, Күншығыс көшесі (№ 39 үйдің маңайында);
Еңбек ауылы, Таңба көшесі (№ 22 үйдің маңайында)
4
Солоновка ауылдық округі
Солоновка ауылы, Советская көшесі (№ 22 үйдің маңайында);
Малонарымка ауылы, Советская көшесі (№ 10 үйдің маңайында)
5
Катонқарағай ауылдық округі

О внесении изменений в постановление акимата Катон-Карагайского района № 465 от 22 декабря 2016 года "Об определении мест для осуществления выездной торговли"
Постановление Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26 июля 2017 года № 262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 августа 2017 года № 5180. Утратило силу - постановлением Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 4 июля 2022 года № 224
Сноска. Утратило силу постановлением Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 04.07.2022 № 224 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 102 приказа исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Катон-Карагайского района № 465 от 22 декабря 2016 года "Об определении мест для осуществления выездной торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 января 2017 года за номером 4849, опубликовано в газете "Луч" от 05 августа 2016 года № 32(7916) следующее изменение:
Приложение утвержденное постановлением акимата "Об определении мест для осуществления выездной торговли" изложить в новой редакции.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Катон-Карагайского района А. Нургожин
Приложение к постановлению
акимата Катон-Карагайского
района от 26 июля 2017 года
№ 262
Места для осуществления выездной торговли
№ п/п
Наименование административно-территориальной единицы
Места расположения
1
Улкен Нарынский сельский округ
село Улкен Нарын, улица Ш.Тумашинова (в районе здания № 4/5)
2
Жамбылский сельский округ
село Жамбыл, улица Кайнар (около дома № 32)
3
Урыльский сельский округ
село Урыль, улица Кабанбай батыра (около дома № 52);
село Арчаты, улица Куншыгыс (около дома № 39);
село Енбек, улица Танба (около дома № 22)
4
Солоновский сельский округ
село Солоновка, улица Советская (около дома № 22);
село Малонарымка, улица Пламенская (около дома № 10)
5
Катон-Карагайский сельский округ

Катонқарағай ауылы, Топорков көшесі (№ 103-1 үйдің маңайында);
Қабырға ауылы, Бірлік көшесі (№ 1, 2 үйлердің маңайларында);
Жаңа Үлгі ауылы, Тойсаринов көшесі (№ 96 үйдің маңайында);
Шыңғыстай ауылы, Баекин көшесі (№ 26, 28 үйлердің маңайларында);
Мойылды ауылы, Отан көшесі (№ 2/1 үйдің маңайында)
6
Солдатова ауылдық округі
Солдатова ауылы, Астана көшесі (№ 7 үйдің маңайында)
7
Алтынбел ауылдық округі
Алтынбел ауылы, Тәуелсіздік көшесі (№ 52 үйдің маңайында);
Майемер ауылы, Тайбұға көшесі (№ 73 үйдің маңайында);
Үштөбе ауылы, Сыздықов көшесі (№ 12 үйдің маңайында);
Егінді ауылы, Школьная көшесі (№ 1 ғимараты ауданында)
8
Коробиха ауылдық округі
Коробиха ауылы, Заречная көшесі (№ 9 үйдің маңайында);
Барлық ауылы, Абай көшесі (№ 27 үйдің маңайында);
Үшбұлақ ауылы, Үшбұлақ көшесі (№ 10 үйдің маңайында)
9
Белқарағай ауылдық округі
Белқарағай ауылы, Жүнісов көшесі (№ 18 үйдің маңайында);
Белқарағай ауылы, Бейбітшілік көшесі (№ 34 үйдің маңайында);
Сөгір ауылы, Достық көшесі (№ 13 үйдің маңайында);
Топқайың ауылы, Есімхан көшесі (№ 17 үйдің маңайында);
Топқайың ауылы, Қазақстан көшесі (№ 27 үйдің маңайында);
Өрнек ауылы, Өскемен – Рахман қайнарлары бағытындағы 320 шақырымдағы республикалық жол бойында
10
Аққайнар ауылдық округі
Аққайнар ауылы, Абай көшесі (№ 35 үйдің маңайында);
Қызыл-Жұлдыз ауылы, Абай көшесі (№ 8/1 үйдің маңайында);
Қайыңды ауылы, Молдағұлова көшесі (№ 2 үйдің маңайында);
Ақмарал ауылы Маралды көшесі (№ 12 үйдің маңайында)
11
Новополяковка ауылдық округі
Новополяковка ауылы, Абай көшесі (№ 44 ғимараты ауданында);
Сенное ауылы, Тәуелсіздік көшесі (№ 22 үйдің маңайында)
12
Ново-Хайрузовка ауылдық округі
Ново-Хайрузовка ауылы, Ленин көшесі (№ 71 үйдің маңайында)
13
Ақсу ауылдық округі
Ақсу ауылы, Абай көшесі (№ 23 үйдің маңайында)

село Катон-Карагай, улица Топоркова (около дома № 103-1);
село Кабырга, улица Бирлик (около домов № 1, 2);
село Жана Ульго, улица Тайсаринова (около дома № 96);
село Чингистай, улица Баекина (около домов № 26, 28);
село Мойылды, улица Отан (около дома № 2/1)
6
Солдатовский сельский округ
село Солдатово, улица Астана (около дома № 7)
7
Алтынбельский сельский округ
село Алтынбел, улица Тәуелсіздік (около дома № 52);
село Маймер, улица Тайбуга (около дома № 73);
село Уштобе, улица Токтарова (около дома № 12);
село Егинди, улица Школьная (в районе здания № 1)
8
Коробихинский сельский округ
село Коробиха, улица Заречная (около дома № 9);
село Барлык, улица Абая
(около дома № 27);
село Ушбулак, улица Ушбулак (около дома № 10)
9
Белкарагайский сельский округ
село Белкарагай, улица Жунусова (около дома № 18);
село Белкарагай, улица Бейбитшилик (около дома № 34);
село Согорное, улица Достык (около дома № 13);
село Топкайын, улица Есимхана (около дома № 17);
село Топкайын, улица Казахстан (около дома № 27);
село Орнек, на 320 км республиканской трассы Усть-Каменогорск – Рахмановские ключи
10
Аккайнарский сельский округ
село Аккайнар, улица Абая (около дома № 35);
село Кызыл-Жулдуз, улица Абая (около дома № 8/1);
село Каинды, улица А. Молдагуловой (около дома № 2);
село Акмарал, улица Маралды (около дома № 12)
11
Новополяковский сельский округ
село Новополяковка, улица Абая (в районе здания № 44);
село Сенное, улица Тәуелсіздік (около дома № 22)
12
Ново-Хайрузовский сельский округ
село Ново-Хайрузовка, улица Ленина (около дома № 71)
13
Аксуский сельский округ
село Аксу, улица Абая (около дома № 23)