Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 107 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 мамырда № 5031 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 520 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 31.12.2020 № 520 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабының 1) тармақшасына, мүгедектерді жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары санынан қосымшаға сай мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Р.Умутбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданы
әкімінің м.у.а Р. Умутбаева
Күршім ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 21.04
107 қаулысына
қосымша
Мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квота мөлшері

О квоте рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2017 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 мая 2017 года № 5031. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2020 года № 520
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 31.12.2020 № 520 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях оказания содействия занятости инвалидов, акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере согласно приложению от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Умутбаевой Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Вр.и.о акима
Курчумского района Р. Умутбаева
Приложение
к постановлению акимата
Курчумского района
от 21.04 2017 года
107
Размер квоты рабочих мест для инвалидов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 10.01.2020 № 1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Тізімдік саны бар ұйымдар
Квота мөлшері (%)
елуден жүз адамға дейін
2
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін
3
екі жүз елу бірден артық адам
4

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 10.01.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Организации со списочной численностью
Размер квоты (%)
от пятидесяти до ста человек
2
от ста одного до двухсот пятидесяти человек
3
свыше двухсот пятидесяти одного человека
4