"Тарбағатай ауданының Көкжыра ауылдық округінің "Базарка" елді мекеніне шектеу іс-шараларын енгізуді белгілеу туралы" Тарбағатай ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 03 ақпандағы № 32 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 шілдедегі № 287 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 тамызда № 5177 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
"Тарбағатай ауданының Көкжыра ауылдық округінің "Базарка" елді мекеніне шектеу іс-шараларын енгізуді белгілеу туралы" Тарбағатай ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 03 ақпандағы № 32 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4896 тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы "Тарбағатай" газетінің № 4 (8103) санында жарияланған).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Д. Оразбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района "Об установлении ограничительных мероприятий в населенном пункте "Базарка" Кокжиринского сельского округа Тарбагатайского района" № 32 от 03 февраля 2017 года
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 25 июля 2017 года № 287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 августа 2017 года № 5177
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу:
постановление акимата Тарбагатайского района от 03 февраля 2017 года № 32 "Об установлении ограничительных мероприятий в населенном пункте "Базарка" Кокжиринского сельского округа Тарбагатайского района" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4896 опубликовано в газете "Тарбағатай" за № 4 (8103) от 21 января 2017 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Оразбаев