Тарбағатай ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 қарашадағы № 506 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 қарашада № 5286 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 маусымдағы № 322 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 18.06.2018 № 322 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тарбағатай ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 наурыздағы № 93 "2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-аналарының ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4938 болып тіркелген Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталонды бақылау банкінде 2017 жылғы 7 сәуірде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год по Тарбагатайскому району
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 3 ноября 2017 года № 506. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 ноября 2017 года № 5286. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 18 июня 2018 года № 322
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 18.06.2018 № 322 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Тарбагатайскому району на 2017 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление Тарбагатайского районного акимата от 15 марта 2017 года № 93 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4938, опубликовано от 7 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Қ. Мауадинов
Тарбағатай ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша № 506
"03" қараша 2017 жыл
Тарбағатай ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшерлері
Тәрбиеленушілер саны (адам)
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын төлемақысының мөлшері ең жоғарғы шекті көлемі, теңге
Айыны ата-ана төлемақысының мөлшері ең жоғарғы шекті көлемі, тенге
Балабақшалар, бөбекжайлар
Мектеп -балабақша кешендері
Шағын - орталықтар
Балабақшалар, бөбекжайлар
Мектеп -балабақша кешендері
Шағын - орталықтар

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К. Мауадинов
Приложение к постановлению
Тарбагатайского районного
акимата №506
"03" ноября 2017 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Тарбагатайскому району на 2017 год
Количество воспитанников, (человек)
Размер платы на одного воспитанника в месяц максимальный предельный объем, тенге
Размер родительской платы в месяц максимальный предельный объем, тенге
Детские
сады, ясли
Комплексы школа-детский сад
Мини- центры
Детские сады, ясли
Комплексы школа-детский сад
Мини-центры