Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017-2019 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" № 10-95/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 11-124/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 4936 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 9/98-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 09 желтоқсандағы № 8/75-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4912 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-95/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4801 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2017 жылдың 23 қаңтарында 9-10 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 9 437 386,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 153 328,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 432,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 47 792,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 223 834,3 мың теңге;
2) шығындар – 9 466 395,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 15 023,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –30 716,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 693,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы– - 44 032,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44 032,5 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-95/VI "О бюджете Урджарского района на 2017-2019 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 марта 2017 года № 11-124/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 апреля 2017 года № 4936
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 9/98-VI от 10 марта 2017 года "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно – Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4912), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-95/VI "О бюджете Урджарского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4801, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2017 года, газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 23 января 2017 года в номере 9-10) следующие изменения :
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 9 437 386,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 153 328,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 432,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 47 792,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 223 834,3 тысяч тенге;
2) затраты – 9 466 395,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 023,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30 716,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 693,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 44 032,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44 032,5 тысяч тенге.".

19 995,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
155 201,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
145 201,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 000,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
437 275,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
414 018,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
23 257,0
2
Қаржылық қызмет
2 888,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 888,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 388,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
190 555,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
33 251,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 251,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
39 812,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 012,0
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
800,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
117 492,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 853,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
80 639,0
02
Қорғаныс
21 194,0
1
Әскери мұқтаждар
13 355,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 355,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
13 355,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
7 839,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 839,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою

19 995,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
155 201,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
145 201,2
003
Капитальные расходы государственного органа
10 000,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
437 275,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка,села, сельского округа
414 018,0
022
Капитальные расходы государственного органа
23 257,0
2
Финансовая деятельность
2 888,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 888,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 388,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
190 555,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
33 251,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
33 251,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
39 812,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
39 012,0
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
800,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
117 492,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
36 853,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
80 639,0
02
Оборона
21 194,0
1
Военные нужды
13 355,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 355,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13 355,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
7 839,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 839,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)

3 332,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 332,0
2
Әлеуметтiк көмек
370 999,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
370 999,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
113 722,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38 040,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 300,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
75 348,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 718,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
84 107,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15 518,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29 246,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
48 810,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48 810,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 073,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 330,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7 313,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 094,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 853 829,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
65 742,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
43 392,0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
43 392,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 350,0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0,0
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
22 350,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 223 681,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

3 332,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 332,0
2
Социальная помощь
370 999,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
370 999,0
002
Программа занятости
113 722,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38 040,0
006
Оказание жилищной помощи
9 300,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
75 348,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 718,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
84 107,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 518,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29 246,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
48 810,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48 810,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36 073,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 330,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7 313,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 094,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 853 829,3
1
Жилищное хозяйство
65 742,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
43 392,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
43 392,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 350,0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0,0
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
22 350,0
2
Коммунальное хозяйство
1 223 681,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)