Қабанбай ауылдық округіндегі Кесік учаскесіндегі "Қайырғазы", "Бауыржан", "Толқын", "Жаңа ғасыр" шаруа қожалықтарына, Үштөбе учаскесіндегі "Айдын" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қабанбай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 ақпанда № 4889 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қабанбай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 42 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қабанбай ауылдық округі әкімінің 11.09.2017 № 42 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2) тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылық Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2016 жылдың 02 қарашасындағы № 261 ұсынысы негізінде Қабанбай ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Қабанбай ауылдық округіндегі Кесік учаскесіндегі "Қайырғазы", "Бауыржан", "Толқын", "Жаңа ғасыр" шаруа қожалықтарына, Үштөбе учаскесіндегі "Айдын" шаруа қожалығына мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылық Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясының мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы К.Жунусбековке шектеу іс-шараларынан туындайтын талаптардың орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. "Үржар-Вет" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның мал дәрігері Ж.Құмғанбаевқа сауықтыру іс-шараларын өткізуді ұйымдастыру ұсынылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қабанбай ауылдық округінің әкімі Қ. Нұрымбаев
Келісілді:
Қазақстан Республикасы ауыл
шаруашылық Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Үржар
аудандық аумақтық инспекциясының
мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық
инспекторы К. Жунусбеков
"31" қаңтар 2017 ж.
"Үржар Вет" мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорынның мал дәрігері Ж. Құмғанбаев
"31" қаңтар 2017 ж.

Об установлении ограничительных мероприятий в крестьянских хозяйствах "Кайыргазы", "Бауыржан", "Толкын", "Жана гасыр" на участке Кесик, в крестьянском хозяйстве "Айдын" на участке Уштобе в Кабанбайском сельском округе
Решение акима Кабанбайского селького округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 31 января 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 февраля 2017 года № 4889. Утратило силу - решением акима Кабанбайского селького округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 11 сентября 2017 года № 42
Сноска. Утратило силу - решением акима Кабанбайского селького округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 11.09.2017 № 42 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии с пунктом 2) сатьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Урджарской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 02 ноября 2016 года № 261 аким Кабанбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в крестьянских хозяйствах "Кайыргазы", "Бауыржан", "Толкын", "Жана гасыр" на участке Кесик, в крестьянском хозяйстве "Айдын" на участке Уштобе в Кабанбайском сельском округе в связи с возникновением бруцеллеза мелкого рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному ветеринарно-санитарному инспектору Урджарской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан К. Жунусбекову обеспечить контроль за исполнением требований вытекающих из ограничительных мероприятий.
3. Рекомендовать ветеринарному врачу государственного коммунального предприятия "Урджар-Вет" Ж.Кумганбаеву организовать проведение оздоровительных мероприятий.
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кабанбайского сельского округа К. Нурумбаев
Согласовано:
Государственный ветеринарно-санитарный
инспектор Урджарской районной
территориальной инспекции комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан К. Жунусбеков
"31" января 2017 г.
Ветеринарный врач государственного
коммунального предприятия "Урджар Вет" Ж. Кумганбаев
"31" января 2017 г.