Мақаншы ауылындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Мақаншы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 9 маусымдағы № 55 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 шілдеде № 5119 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағын, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасын сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылдың 1 қарашадағы қорытындысы негізінде және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Мақаншы ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауылындағы атауы жоқ көшеге "Аблез Жолдыбаев" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мақаншы ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы З.Семизбаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауылдық округінің әкімі С.Калиев

О присвоении наименования безымянной улице в селе Маканчи
Решение акима Маканчинского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 9 июня 2017 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 июля 2017 года № 5119
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Восточно Казахстанской областной ономастической комиссиии от 1 ноября 2016 года и учитывая мнение жителей села, аким Маканчинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Маканчи имя - "Аблеза Жолдыбаева".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить главному специалисту аппарата акима Маканчинского сельского округа З. Семизбаеву.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Маканчинского сельского округа С. Калиев