Шығыс Казақстан облысы Шемонаиха ауданы Выдриха селолық округі Выдриха ауылының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Выдриха селолық округі әкімінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 01 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 қаңтарда № 5465 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына сейкес, Выдриха селолық округі тұрғындарының пікірлерін және Шығыс Қазақстан облыстык ономастикалық комиссиясының 2017 жылғы 07 қарашадағы қорытындысын есепке ала отырып, Выдриха селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Выдриха селолық округі Выдриха ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
1) Кирова көшесі Абай көшесіне;
2) Краснооктябрьская көшесі Луговая көшесіне;
3) Пионерская көшесі Солнечная көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бакылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Выдриха селолық округінің әкімі Л. Ступенько

О переименовании улиц села Выдриха Выдрихинского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Выдрихинского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2017 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 января 2018 года № 5465
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, с учетом мнения населения Выдрихинского сельского округа и заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 07 ноября 2017 года, аким Выдрихинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Выдриха Выдрихинского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области:
1) улицу Кирова в улицу Абая;
2) улицу Краснооктябрьская в улицу Луговая;
3) улицу Пионерская в улицу Солнечная.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Выдрихинского сельского округа Л. Ступенько