Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 13 ақпандағы № 37 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 наурызда № 4700 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 343 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4200 тіркелген, 2016 жылы 21 қаңтарда "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) және 2016 жылғы 23 ақпандағы №41 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қарашадағы №343 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4303 тіркелген, 2016 жылы 2 сәуірде "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Батыс Қазақстан облысы әкімі аппараты мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөлімінің басшысы (Г.Ж.Рахметова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының басшысы Қ.Ш.Қанаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Көлгінов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 13 февраля 2017 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 марта 2017 года № 4700
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 24 ноября 2015 года № 343 "Об утверждении регламента акимата Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4200, опубликованное 21 января 2016 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье") и от 23 февраля 2016 года №41 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 ноября 2015 года №343 "Об утверждении регламента акимата Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4303, опубликованное 2 апреля 2016 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье").
2. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима Западно-Казахстанской области (Рахметова Г.Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Западно-Казахстанской области Канаева К.Ш.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области А.Кульгинов