Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы № 51 "Батыс Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 164 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 маусымда № 4817 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы №51 "Батыс Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4325 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.Х.Нарымбетов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары М.Л.Тоқжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Көлгінов

О признании утратившим силу постановления акимата Западно–Казахстанской области от 1 марта 2016 года № 51 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление внутренней политики Западно–Казахстанской области"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 2 июня 2017 года № 164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 июня 2017 года № 4817
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 1 марта 2016 года №51 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление внутренней политики Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4325, опубликованное 20 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Государственному учреждению "Управление внутренней политики Западно-Казахстанской области" (Нарымбетов Б.Х.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Токжанова М.Л.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области А. Кульгинов