Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 9-8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 наурызда № 4726 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (А. Б. Ашабаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы Қ. Қуаншалиев
Мәслихат хатшысы С. Сиражев
Ақжайық аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 10 наурыздағы
№ 9-8 шешіміне
қосымша
Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4232 тіркелген, 2016 жылғы 22 қантарда "Жайық таңы" газетінде жарияланған);
2. Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылгы 18 наурыздағы № 36-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4329 тіркелген, 2016 жылғы 14 сәуірде "Жайық таңы" газетінде жарияланған);
3. Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 мамырдағы № 3-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4440 тіркелген, 2016 жылғы 8 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4. Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 тамыздағы № 5-2 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4536 тіркелген, 2016 жылғы 1 қыркүйекте "Жайық таңы" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Акжаикского районного маслихата
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 марта 2017 года № 9-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 марта 2017 года № 4726
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Акжаикского районного маслихата согласно приложению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Ашабаев А. Б.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Куаншалиев
Секретарь маслихата С. Сиражев
Приложение
к решению Акжаикского
районного маслихата
от 10 марта 2017 года № 9-8
Перечень утративших силу некоторых решений Акжаикского районного маслихата
1. Решение Акжаикского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 33-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4232, опубликованное 22 января 2016 года в газете "Жайық таңы");
2. Решение Акжаикского районного маслихата от 18 марта 2016 года № 36-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 33-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4329, опубликованное 14 апреля 2016 года в газете "Жайық таңы);
3. Решение Акжаикского районного маслихата от 18 мая 2016 года № 3-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 33-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4440, опубликованное 8 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
4. Решение Акжаикского районного маслихата от 16 августа 2016 года № 5-2 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 33-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4536, опубликованное 1 сентября 2016 года в газете "Жайық таңы");

5. Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 қазандағы № 6-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4570 тіркелген, 2016 жылғы 14 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 7-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4619 тіркелген, 2016 жылғы 21 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Решение Акжаикского районного маслихата от 7 октября 2016 года № 6-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 33-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4570, опубликованное 14 октября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Акжаикского районного маслихата от 6 декабря 2016 года № 7-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 33-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4619, опубликованное 21 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").