Ақжайық ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 ақпандағы № 60 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 4747 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 20 сәуірдегі № 103 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 20.04.2018 № 103 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақжайық ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Ақжайық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қантардағы № 12 "Ақжайық ауданы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4270 тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 4 (7123) "Жайық таңы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының Ақжайық ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Акжаикскому району
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2017 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 марта 2017 года № 4747. Утратило силу постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 20 апреля 2018 года № 103
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 20.04.2018 № 103 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Акжаикскому району согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Акжаикского района от 22 января 2016 года №12 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по Акжаикскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4270, опубликованное 22 января 2016 года №4 (7123) в газете "Жайық таңы").
3. Государственному учреждению "Отдел образования Акжаикского района Западно-Казахстанской области" обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Габдушевке тапсырылсын.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә.Жоламанов
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "20" ақпандағы
№ 60 қаулысына
қосымша
Ақжайық ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атаулары
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққандағы бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың бір айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Габдушева.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А.Жоламанов
Приложение
к постановлению акимата
Акжаикского района от
20 февраля 2017 года № 60
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Акжаикскому району
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
До 3 лет