Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округінің Бударин және Самал ауылдарының кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 6 қарашадағы № 23 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 қарашада № 4960 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Бударин және Самал ауылдарының халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Бударин ауылдық округінің Бударин және Самал ауылдарының кейбір көше атаулары:
1) Бударин ауылы бойынша:
"Советская" көшесі – "Қазақстан" көшесі;
2) Самал ауылы бойынша:
"Центральная" көшесі – "Шұғыла" көшесі деп қайта аталсын.
2. Бударин ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Е.Есеналиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бударин ауылдық округі әкімі Ш.Мусагалиев

О переименовании некоторых улиц сел Бударино и Самал Бударинского сельского округа Акжаикского района
Решение акима Бударинского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 6 ноября 2017 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 ноября 2017 года № 4960
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управление и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения сел Бударино и Самал и на основании заключения областной ономастической комиссии аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы сел Бударино и Самал Бударинского сельского округа Акжаикского района:
1) по селу Бударино:
улица "Советская" – улица "Қазақстан";
2) по селу Самал:
улица "Центральная" – улица "Шұғыла".
2. Главному специалисту аппарата акима Бударинского сельского округа (Есеналиев Е.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решения вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Бударинского сельского округа Ш.Мусагалиев