Ақжайық ауданы Есенсай ауылдық округінің Тасоба ауылының атаусыз көшесіне атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Есенсай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 17 қарашадағы № 15 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 желтоқсанда № 4971 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Тасоба ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Есенсай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Есенсай ауылдық округі Тасоба ауылының атаусыз көшесіне мынадай атау берілсін:
"1-көше" көшесі – "Құлагер" көшесі.
2. Есенсай ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Б.К.Жумказиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есенсай ауылдық округ әкімі Д.Қ.Нұрғожа

О присвоении наименования безымянной улице села Тасоба Есенсайского сельского округа Акжаикского района
Решение акима Есенсайского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 17 ноября 2017 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 декабря 2017 года № 4971
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Тасоба и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии аким Есенсайского сельского округа РЕШИЛ:
1.Присвоить наименование безымянной улице села Тасоба Есенсайского сельского округа Акжаикского района следующее наименование:
улица "1-көше" - улица "Құлагер".
2.Главному специалисту аппарата акима Есенсайского сельского округа (Жумказиева Б.К.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталоннам контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4.Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Есенсайского сельского округа Д.К.Нургожа