Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Ақсай қаласының солтүстік бөлігі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Ақсай қаласы әкімінің міндетін атқарушысының 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 171 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 мамырда № 4789 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Ақсай қаласы әкімінің міндетін атқарушысының 2017 жылғы 27 қарашадағы № 573 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Ақсай қаласы әкімінің міндетін атқарушысының 27.11.2017 № 573 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бөрлі аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 3 ақпандағы № 1-13/34 ұсынысы негізінде Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Ақсай қаласы әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Ақсай қаласының солтүстік бөлігі аумағында ұсақ мүйізді малдың арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Ақсай қаласы әкімі аппаратының бас маманы (Сиволобова Л.В.) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы
Б.Джармухамбетов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории северной части города Аксай Бурлинского района Западно-Казахстанской области
Решение исполняющего обязанности акима города Аксай Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 27 апреля 2017 года № 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 мая 2017 года № 4789. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима города Аксай Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 27 ноября 2017 года № 573
Сноска. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима города Аксай Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 27.11.2017 № 573 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Бурлинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 3 февраля 2017 года № 1-13/34, исполняющий обязанности акима города Аксай Бурлинского района Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия, в связи с возникновением болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота на территории северной части города Аксай Бурлинского района Западно-Казахстанской области.
2. Главному специалисту аппарата акима города Аксай (Сиволобова Л.В.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города
Б.Джармухамбетов