Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы № 15-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 маусымда № 4835 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 23-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 13.04.2018 № 23-9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №10-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4642 тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 9 859 625 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 849 721 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 88 888 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 578 517 мың теңге;
трансферттер түсімі – 342 499 мың теңге;";
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 979 756 мың теңге;";
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 979 756 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 698 622 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 420 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 296 554 мың теңге.";
4 - тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 1 396 923 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
""Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге – 10 747 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жалақыны ішінара субсидиялауға – 5 121 мың теңге;";
он бірінші абзац алынып тасталсын;
5-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 644 198 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 июня 2017 года № 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 июня 2017 года № 4835. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 23-9
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.04.2018 № 23-9 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №10-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4642, опубликованное 18 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 9 859 625 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 849 721 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 88 888 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 578 517 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 342 499 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 979 756 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 979 756 тысяч тенге:
поступление займов – 1 698 622 тысячи тенге;
погашение займов – 15 420 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 296 554 тысячи тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 1 396 923 тысячи тенге:";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" – 10 747 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на частичное субсидирование заработной платы – 5 121 тысяча тенге;";
абзац одиннадцатый исключить;
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета в общей сумме 644 198 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:

"үштілді білім беруді дамыту Жол картасын іске асыру мақсатында тілдік курстарда мұғалімдердің біліктілігін арттыруға – 34 699 мың теңге;";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мобильді орталықтардағы оқуды қосқандағы еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқу – 39 779 мың теңге;";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақсай қаласы Қарашығанақ-1 шағынауданда жетпіс бес пәтерлік тұрғын үйдің құрылысы – 354 155 мың теңге;";
мынадай редакциядағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"жалпы орта білім беру мектептерінің оқу үрдісіне "Робототехника" элективті курсын енгізу және робототехника жиынтығына қосымша элементтер алу - 3 000 мың теңге;";
мынадай редакциядағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"шағын мектептерге мультимедиялық құрал-жабдық және жиынтыққа қосымша элементтер алуға - 8 175 мың теңге;";
мынадай редакциядағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"оқушыларды сапалы ауыз сумен қамтамасыз етуге - 6 556 мың теңге;";
мынадай редакциядағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
""Е-Халық" жүйесін енгізуге - 5 880 мың теңге.";
7 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 83 809 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының ұйымдастыру және құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (Л.Ш.Букушева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н.Молчанова
Аудандық мәслихат хатшысы А.Куликешев
2017 жылғы 7 маусымдағы
№15-2
Бөрлі аудандық мәслихатының
шешіміне қосымша
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№10-2
Бөрлі аудандық мәслихатының
шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

"в целях реализации Дорожной карты развития трехъязычного образования, на повышение квалификации учителей на языковых курсах – 34 699 тысяч тенге;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессий, включая обучение мобильных центров – 39 779 тысяч тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"строительство семидесяти пяти квартирного жилого дома в микрорайоне Карачаганак-1 города Аксай – 354 155 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восемь следующего содержания:
"внедрение в процесс обучения общеобразовательных школ элективного курса "Робототехника" и приобретение дополнительных элементов к комплекту робототехники – 3 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девять следующего содержания:
"на приобретение мультимедийного оборудования для малокомплектных школ и дополнительных элементов к комплекту - 8 175 тысяч тенге;";
дополнить абзацем десять следующего содержания:
"на обеспечение учащихся качественной питьевой водой – 6 556 тысяч тенге;";
дополнить абзацем одиннадцать следующего содержания:
"на внедрение системы "Е-Халық" - 5 880 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере 83 809 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю отдела организационно-правовой работы аппарата районного маслихата (Л.Ш.Букушева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Н.Молчанова
Секретарь районного маслихата А.Куликешев
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 7 июня 2017 года №15-2
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 22 декабря 2016 года №10-2
Районный бюджет на 2017 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование