Бөкей ордасы ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы № 12-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қазанда № 4939 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 2-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 24.04.2023 № 2-3 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, 2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 19-1 бабына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Бөкей ордасы ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия торағасы Н.Тажмұратов
Мәслихат хатшысы Е.Таңатов
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 10 қазандағы №12-6
шешіміне қосымша
Бөкей ордасы ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды
жинауға және әкетуге арналған тарифтері
п/п
Объект
Есеп айырысу бірлігі
Баға теңгемен (ҚҚС жоқ)
1.
Тұрмысқа жайлы иеліктегі үйлер
тұрғын/айына
155,83
2.
Тұрмысқа жайлы емес иеліктегі үйлер
тұрғын/айына
155,83
3
Заңды тұлғалар және жеке кәсіпкерлік субъектілерінен
1 м³
2783,82
Аббревиатураның ажыратып жазылуы:
м³ - текше метр;
ҚҚС - қосылған құн салығы.

Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по Бокейординскому району
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 октября 2017 года № 12-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 октября 2017 года № 4939. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 апреля 2023 года № 2-3
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.04.2023 № 2-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по Бокейординскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Н.Тажмуратов
Cекретарь маслихата Е.Танатов
Приложение
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 10 октября 2017 года №12-6
Тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по Бокейординскому району
п/п
Объект
Расчетная единица
Цена в тенге (без НДС)
1.
Домовладения благоустроенные
житель/в
месяц
155,83
2.
Домовладения неблагоустроенные
житель/в
месяц
155,83
3
Юридические лица и субъекты частного предпринимательства
1 м³
2783,82
Расшифровка аббревиатуры:
м³ - метр кубический;
НДС - налог на добавленную стоимость.