2018-2020 жылдарға арналған Жаңақала ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 18-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қаңтарда № 5042 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 ақпандағы № 32-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 27.02.2019 № 32-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №17-1 "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5020 тіркелген) сәйкес, Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Жаңақала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 637 мың теңге:
салықтық түсімдер – 28 452 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 69 185 мың теңге;
2) шығындар – 97 637 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 25.12.2018 № 29-3 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Жаңақазан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 526 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 251 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 21 275 мың теңге;
2) шығындар – 24 526 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

О бюджете сельских округов Жангалинского района на 2018-2020 годы
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2017 года № 18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 января 2018 года № 5042. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2019 года № 32-4
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2019 № 32-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Жангалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №17-1 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5020) Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жангалинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 637 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 452 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 69 185 тысяч тенге;
2) затраты – 97 637 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.12.2018 № 29-3 (вводится в действие с 01.01.2018 года).
2. Утвердить бюджет Жанаказанского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 45 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 526 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 251 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 275 тысяч тенге;
2) затраты – 24 526 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

5. 2018-2020 жылдарға арналған Мастексай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 147 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 27 197 мың теңге;
2) шығындар – 30 147 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 25.12.2018 № 29-3 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Жаңақала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 17-1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5020 тіркелген) сәйкес қалыптастырылады.
7. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдердің жалпы сомасы 75 460 мың теңге көлемінде ескерілсін, оның ішінде:
Жаңақала ауылдық округі – 8 577 мың теңге;
Жаңақазан ауылдық округі – 13 231 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі – 20 642 мың теңге;
Көпжасар ауылдық округі – 12 739 мың теңге;
Мастексай ауылдық округі – 20 271 мың теңге.
2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін трансферттердің жалпы сомасы 86 152 мың теңге көлемінде ескерілсін, оның ішінде:
Жаңақала ауылдық округі – 60 608 мың теңге;
Жаңақазан ауылдық округі – 8 044 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі – 1 201 мың теңге;
Көпжасар ауылдық округі – 9 373 мың теңге;

5. Утвердить бюджет Мастексайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1314 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 147 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 27 197 тысяч тенге;
2) затраты – 30 147 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.12.2018 № 29-3 (вводится в действие с 01.01.2018 года).
6. Поступления в бюджеты сельских округов на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Жангалинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №17-1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5020).
7. Предусмотреть в бюджетах сельских округов на 2018 год поступления субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 75 460 тысяч тенге, в том числе:
Жангалинский сельский округ – 8 577 тысяч тенге;
Жанаказанский сельский округ – 13 231 тысяча тенге;
Жанажолский сельский округ – 20 642 тысячи тенге;
Копжасарский сельский округ – 12 739 тысяч тенге;
Мастексайский сельский округ – 20 271 тысяча тенге.
Предусмотреть в бюджетах сельских округов на 2018 год поступления целевых трансфертов, передаваемых из районного бюджета в сумме 86 152 тысячи тенге, в том числе:
Жангалинский сельский округ – 60 608 тысяч тенге;
Жанаказанский сельский округ – 8 044 тысячи тенге;
Жанажолский сельский округ – 1 201 тысяча тенге;
Копжасарский сельский округ – 9 373 тысячи тенге;

Мастексай ауылдық округі – 6 926 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 25.12.2018 № 29-3 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.

Мастексайский сельский округ – 6 926 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.12.2018 № 29-3 (вводится в действие с 01.01.2018 года).
8. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.

9. 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25%-ға көтеру белгіленсін.

9. Установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2018 года.

10. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
11. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Жардемалиев
Мәслихат хатшысы З.Сисенғали
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 18-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Жаңақала ауылдық округінің бюджеті

10. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Успанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С.Жардемалиев
Секретарь маслихата З.Сисенғали
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 29 декабря 2017 года №18-1
Бюджет Жангалинского сельского округа на 2018 год