Жәнібек ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 наурыздағы № 35 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 наурызда № 4736 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жәнібек ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Жәнібек ауданы әкімі аппаратының басшысы (Ж.Абдолов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Қуаналиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н.Қарағойшин
Жәнібек аудан әкімдігінің
2017 жылғы 10 наурыздағы
№ 35 қаулысына
қосымша
Жәнібек ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 мамырдағы "Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" №140 қаулы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3571 тіркелген, 2014 жылғы 4 шілдеде "Шұғыла" газетінде жарияланған);
2. Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы "Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" №60 қаулы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3832 тіркелген, 2015 жылғы 13 наурызда "Шұғыла" газетінде жарияланған);
3. Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы "Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" №61 қаулы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3831 тіркелген, 2015 жылғы 13 наурызда "Шұғыла" газетінде жарияланған);
4. Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 ақпандағы "Жәнібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" №43 қаулы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4316 тіркелген, 2016 жылғы 15 сәуірде "Шұғыла" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жанибекского района
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 10 марта 2017 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 марта 2017 года № 4736
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Жанибекского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима Жанибекского района (Абдолов Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Куаналиева Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Н.Карагойшин
Приложение
к постановлению акимата
Жанибекского района №35 от
10 марта 2017 года
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Жанибекского района
1, Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 27 мая 2014 года №140 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства Жанибекского района Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3571, опубликованное 4 июля 2014 года в газете "Шұғыла");
2. Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 16 февраля 2015 года №60 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Жанибекского района Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3832, опубликованное 13 марта 2015 года в газете "Шұғыла");
3. Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 16 февраля 2015 года №61 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел земельных отношений и сельского хозяйства Жанибекского района Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3831, опубликованное 13 марта 2015 года в газете "Шұғыла");
4. Постановление акимата Жанибекского района от 26 февраля 2016 года №43 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима Жанибекского района" и районных исполнительных органов финансируемых из местного бюджета" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4316, опубликованное 15 апреля 2016 года в газете "Шұғыла").