Жәнібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 12-16 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 4743 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшасына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Жәнібек аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессиясы төрағасы А.Х.Молдағалиев
Мәслихат хатшысы Т.З. Кадимов
Жәнібек аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 10 наурыздағы
№ 12-16 шешіміне
қосымша
Жәнібек аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4227 тіркелген, 2016 жылғы 1 ақпандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 2-3 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4387 тіркелген, 2016 жылғы 24 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 тамыздағы № 6-2 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4529 тіркелген, 2016 жылғы 31 тамыздағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4. Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 7-4 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4559 тіркелген, 2016 жылғы 10 қазандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решении Жанибекского районного маслихата
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 марта 2017 года № 12-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 марта 2017 года № 4743
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жанибекского районного маслихата согласно, приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии А.Х.Мулдагалиев
Секретарь маслихата Т.З.Кадимов
Приложение
к решению Жанибекского
районного маслихата от
10 марта 2017 года № 12-16
Перечень утративших силу некоторых решений Жанибекского районного маслихата
1. Решение Жанибекского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4227, опубликованное 1 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Решение Жанибекского районного маслихата от 18 апреля 2016 года № 2-3 "О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4387, опубликованное 24 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Решение Жанибекского районного маслихата от 5 августа 2016 года № 6-2 "О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4529, опубликованное 31 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
4. Решение Жанибекского районного маслихата от 21 сентября 2016 года № 7-4 "О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4559, опубликованное 10 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");

5. Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 31 қазандағы № 8-1 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4595 тіркелген, 2016 жылғы 14 қарашадағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
6. Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 қарашадағы № 9-1 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-1 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4620 тіркелген, 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

5. Решение Жанибекского районного маслихата от 31 октября 2016 года № 8-1 "О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4595, опубликованное 14 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
6. Решение Жанибекского районного маслихата от 30 ноября 2016 года № 9-1 "О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4620, опубликованное 23 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").