Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 12-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 наурызда № 4750 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 20-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №11-1 "2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4652 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Шұғыла" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 367 561 мың теңге:
салықтық түсімдер – 329 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 562 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 107 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 032 292 мың теңге;
2) шығындар – 3 403 524 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48 808 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 68 070 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 262 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -84 771 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 84 771 мың теңге:
қарыздар түсімі – 68 070 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19 262 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 35 963 мың теңге.
3 тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2017 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 539 824 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 марта 2017 года № 12-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 марта 2017 года № 4750. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2018 года № 20-8
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.03.2018 № 20-8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №11-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4652, опубликованное 20 января 2017 года в газете "Шұғыла") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 367 561 тысяча тенге:
налоговые поступления – 329 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 562 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 107 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 032 292 тысячи тенге;
2) затраты – 3 403 524 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 808 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 68 070 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 262 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -84 771 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 84 771 тысяча тенге:
поступление займов – 68 070 тысяч тенге;
погашение займов – 19 262 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 963 тысячи тенге.
в подпункте 2) пункта 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 539 824 тысячи тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:

"мектепке дейінгі ұйымдарға жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және 1,2,5,7 сыныптарға жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға – 62 480 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Борсы ауылдық округінің Борсы ауылындағы Борсы ауылдық клубының ғимаратын күрделі жөндеуге – 43 749 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жәнібек аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Молдағалиев
Мәслихат хатшысы Т.Кадимов
Жәнібек аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 10 наурыздағы
№12-4 шешіміне
қосымша
Жәнібек аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№11-1 шешіміне
1- қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

"на приобретение учебников в связи введением новых образовательных программ в детских дошкольных организациях и перевыпуском новых учебников для 1,2,5,7 классов – 62 480 тысяч тенге;";
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"на капитальный ремонт здания сельского клуба в селе Борсы Борсинского сельского округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области – 43 749 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А.Мулдагалиев
Секретарь маслихата Т.Кадимов
Приложение
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 10 марта 2017 года №12-4
Приложение 1
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года №11-1
Районный бюджет на 2017 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование