Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 12-6 "Жәнібек аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 қазандағы № 16-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 қазанда № 4947 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 20-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 12-6 "Жәнібек аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4777 болып тіркелген, 2017 жылы 25 сәуірдегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Жәнібек аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесінде:
6 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Бағалауды өткізу үшін "Б" корпусы қызметшісін мемлекеттік лауазымға тағайындау және мемлекеттік лауазымнан босату құқығы бар лауазымды тұлғамен Бағалау жөніндегі комиссия құрылады, "Жәнібек аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің лауазымдық нұсқаулығы бойынша кадрлық жұмыстарды жүргізетін бас маман (бұдан әрі – бас маман) оның жұмыс органы болып табылады.".
2. Жәнібек аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия торағасы С. Стамов
Мәслихат хатшысы Т.Кадимов

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 10 марта 2017 года № 12-6 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жанибекского районного маслихата
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 октября 2017 года № 16-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 октября 2017 года № 4947. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2018 года № 20-7
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.03.2018 № 20-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 10 марта 2017 года № 12-6 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жанибекского районного маслихата (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4777, опубликованное 25 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
в пункте 6 указанного решения на государственном языке вносятся изменения, текст на русском языке не меняется.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии С.Стамов
Секретарь маслихата Т.Кадимов