Зеленов ауданы Щапов ауылдық округінің Жаңатан ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы Щапов ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 37 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 қыркүйекте № 4898 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы Щапов ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы Щапов ауылдық округі әкімінің 27.02.2018 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Зеленов аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушысының" 2017 жылғы 16 маусымдағы № 1-24-385 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов ауданы Щапов ауылдық округінің Жаңатан ауылы аумағында ірі қара малдар арасынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Щапов ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Б.Т.Нурбаиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Щапов ауылдық округі әкімі А.Әбжан

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Жанатан Щаповского сельского округа Зеленовского района
Решение акима Щаповского сельского округа Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 11 сентября 2017 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 сентября 2017 года № 4898. Утратило силу решением акима Щаповского сельского округа Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2018 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Щаповского сельского округа Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 27.02.2018 № 7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Зеленовская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 16 июня 2017 года № 1-24-385 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Жанатан Щаповского сельского округа Зеленовского района в связи с возникновением заболевания бруцеллеза крупно-рогатого скота.
2. Главному специалисту аппарата акима Щаповского сельского округа (Б.Т.Нурбаиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Щаповского сельского округа А.Әбжан