Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 наурыздағы № 10-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 сәуірде № 4757 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 ақпандағы № 27-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 20.02.2019 № 27-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4650 тіркелген, 2017 жылғы 27 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет" 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 196 688 мың теңге:
салықтық түсімдер – 246 659 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 265 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 54 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 944 710 мың теңге;
2) шығындар – 3 225 779 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79 513 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 102 216 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22 703 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 108 604 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –108 604 мың теңге;
қарыздар түсімі – 102 216 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 703 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 091 мың теңге.".
3-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы – 216 466 мың теңге, соның ішінде:
үш тілді білім беруді дамыту “Жол картасын” іске асыру мақсатында тілдік курстарды мұғалімдердің біліктілігін арттыруға 10886 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 марта 2017 года № 10-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 апреля 2017 года № 4757. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2019 года № 27-3
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.02.2019 № 27-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4650, опубликованное 27 января 2017 года в газете "Қаратөбе өңірі") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы" согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующем обьеме:
1) доходы – 3 196 688 тысячи тенге:
налоговые поступления – 246 659 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 265 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 54 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 944 710 тысяч тенге;
2) затраты – 3 225 779 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79 513 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 102 216 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 703 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 108 604 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
108 604 тысяч тенге;
поступление займов – 102 216 тысяч тенге;
погашение займов – 22 703 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 091 тысяч тенге.".
В пункте 3 подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) Учесть в районном бюджете на 2017 год поступления целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме – 216 466 тысяча тенге, в том числе:
на реализацию “Дорожной карты” развития трехъязычного образования в целях повышения квалификации учителей на языковых курсах – 10886 тысяч тенге;

мектепке дейінгі ұйымдарға жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және 1,2,5,7 сыныптарға жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға және тағы да басқаларға – 54018 мың теңге;
Қаратөбе аудандық Қаратөбе ауылының Ғарифолла Құрманғалиев көшесі, №15 үй бойындағы “Қаратөбе аудандық мәдениет тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Қаратөбе аудандық демалыс орталығы” мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратын күрделі жөндеуге – 11194 мың теңге;
кәсіптік оқытуға жіберілгендердің оқуын аяқтауға – 1889 мың теңге;
мобильді орталықтардағы оқуды қосқандағы еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқу - 4600 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Үшана ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (мектеп) – 7 660 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қоскөл ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (мектеп және ауылдық дәрігерлік амбулатория) – 24 345 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Ханкөл ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (мектеп, балабақша, асхана) – 16 594 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Төлен ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (мектеп, ауылдық клуб, асхана) – 18 123 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Төлен ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (фельдшерлік пункт) – 8 440 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Үшана ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (фельдшерлік пункт) – 9 993 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Алакөл ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (ауылдық клуб) – 8 371 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Дайынөткел ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (фельдшерлік пункт) – 7 133 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Ханкөл ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыру (фельдшерлік пункт) – 7 023 мың теңге;      Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Үшана ауылы әлеуметтік нысандарын газдандыру құрылысы (ауылдық клуб, балабақша) – 15 000 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Ханкөл ауылы әлеуметтік нысандарын газдандыру құрылысы (ауылдық клуб) – 11 197 мың теңге;"

на приобретение учебников, в связи введением новых образовательных программ в детских дошкольных организациях, перевыпуском новых учебников для 1,2,5,7 классов и так далее – 54018 тысяч тенге;
на капитальный ремонт здания государственного коммунального казенного предприятия “Каратобинский районный центр досуга Каратобинского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта” по улице Гарифуллы Курмангалиева №15, села Каратобе Каратобинского района – 11194 тысячи тенге;
на доучивание направленных на профессиональную подготовку – 1889 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах – 4600 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Ушана Каратобинского района Западно- Казахстанской области (школа) – 7 660 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Косколь Каратобинского района (школа и сельская врачебная амбулатория) – 24 345 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Ханколь Каратобинского района Западно- Казахстанской области (школа, детсад, столовая) – 16 594 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Толен Каратобинского района Западно- Казахстанской области (школа, сельский клуб, столовая) – 18 123 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Толен Каратобинского района Западно- Казахстанской области (фельдшерский пункт) – 8 440 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Ушана Каратобинского района (фельдшерский пункт) – 9 993 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Алаколь Каратобинского района Западно- Казахстанской области (сельский клуб) – 8 371 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Дайыноткел Каратобинского района Западно- Казахстанской области (фельдшерский пункт) – 7 133 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Ханколь Каратобинского района Западно- Казахстанской области (фельдшерский пункт) –7 023 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Ушана Каратобинского района Западно- Казахстанской области (сельский клуб, детский сад) – 15 000 тысяч тенге;
газификация социальных обьектов в селе Ханколь Каратобинского района Западно- Казахстанской области (сельский клуб) – 11 197 тысяч тенге;"

аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Ж.Жангазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы      А.Жанибеков
Мәслихат хатшысы      К.Суйеугалиев
Қаратөбе аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
14 наурыздағы №10-3 шешіміне
1-қосымша
Қаратөбе аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
21 желтоқсандағы № 9-3 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Жангазиев Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А.Жанибеков
Секретарь маслихата К.Суйеугалиев
Приложение 1
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 14 марта 2017 года № 10-3
Приложение 1
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 21 декабря 2016 года № 9-3
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5