Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы № 11-9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 маусымда № 4823 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосышасына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қаратөбе аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Ж.Жанғазиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ә.Жәнібеков
Мәслихат хатшысы Қ.Сүйеуғалиев
Қаратөбе аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 7 маусымдағы
№ 11-9 шешіміне
қосымша
Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір күші жойылды деп танылған
шешімдерінің тізбесі
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4234 тіркелген, 2016 жылы 22 қаңтарда "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған);
2. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылы 22 сәуірдегі № 2-2 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4390 тіркелген, 2016 жылы 20 мамырда "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған);
3. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылы 9 тамыздағы № 5-3 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4542 тіркелген, 2016 жылы 6 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылы 21 қыркүйектегі № 6-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4568 тіркелген, 2016 жылы 14 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Каратобинского районного маслихата
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 июня 2017 года № 11-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно- Казахстанской области 21 июня 2017 года № 4823
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Каратобинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Каратобинского районного маслихата (Жангазиев Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии А.Жанибеков
Секретарь маслихата К.Суйеугалиев
Приложение
к решению Каратобинского районного маслихата
от 7 июня 2017 года № 11-9
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Каратобинского
районного маслихата
1. Решение Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 37-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4234, опубликованное 22 января 2016 года в газете "Қаратөбе өңірі");
2. Решение Каратобинского районного маслихата от 22 апреля 2016 года № 2-2 "О внесении изменений и дополнения в решение Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 37-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4390, опубликованное 20 мая 2016 года в газете "Қаратөбе өңірі");
3. Решение Каратобинского районного маслихата от 9 августа 2016 года № 5-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 37-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4542, опубликованное 6 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
4. Решение Каратобинского районного маслихата от 21 сентября 2016 года № 6-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 37-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4568, опубликованное 14 октября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылы 17 қарашадағы № 7-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4603 тіркелген, 2016 жылы 6 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
6. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылы 12 желтоқсандағы № 8-1 "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4636 тіркелген, 2017 жылы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Каратобинского районного маслихата от 17 ноября 2016 года № 7-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 37-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4603, опубликованное 6 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
6. Решение Каратобинского районного маслихата от 12 декабря 2016 года № 8-1 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 37-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4636, опубликованное 9 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).