Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы № 13-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 маусымда № 4834 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 ақпандағы № 21-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 12.02.2018 № 21-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4651 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтардағы "Екпін" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3 954 192 мың теңге:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"трансферттер түсімі – 3 446 207 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 4 063 487 мың теңге;";
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 194 382 мың теңге:
қарыздар түсімі – 85 087 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 109 295 мың теңге.";
6-тармақта:
2) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер – 735 386 мың теңге, соның ішінде:";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Үштілді білім беруді дамыту" Жол картасын іске асыру мақсатында тілдік курстарда мұғалімдердің біліктілігін арттыруға – 16 905 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"жалпы орта білім беру мектептерінің оқу үрдісіне "Робототехника" элективті курсын енгізу және робототехника жиынтығына қосымша элементтер алуға – 9 303 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"шағын мектептерге мультимедиялық құрал-жабдық және жиынтыққа қосымша элементтер алуға – 1 488 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 июня 2017 года № 13-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 июня 2017 года № 4834. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 февраля 2018 года № 21-6
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.02.2018 № 21-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4651, опубликованное 20 января 2017 года в газете "Екпін") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 3 954 192 тысячи тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"поступления трансфертов – 3 446 207 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 4 063 487 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 194 382 тысячи тенге:
поступление займов – 85 087 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств– 109 295 тысяч тенге.";
в пункте 6:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) целевые трансферты из областного бюджета – 735 386 тысяч тенге, в том числе на:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"повышение квалификаций учителей на языковых курсах в целях реализации Дорожной карты "Развитие трҰхъязычного образования" – 16 905 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"внедрение в учебный процесс общеобразовательных школ элективного курса "Робототехника" и на приобретение дополнительных элементов к комплекту робототехника – 9 303 тысячи тенге;";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
"приобретение мультимедийного оборудования для малокомплектных школ и дополнительных элементов к комплекту – 1 488 тысяч тенге;";
дополнить абзацем десятым следующего содержания:

"оқушыларды сапалы ауыз сумен қамтамасыз етуге (диспенсерлер, бөтелкедегі су алуға, фонтандар қондыруға) – 2 178 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"Е-Халық" жүйесін енгізуге – 3 780 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"мобильді орталықтардағы оқуды қосқанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға (Нәтижелі жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша) – 19 682 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"кәсіптік оқытуға жіберілгендердің оқуын аяқтауға – 1 889 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылының Мәметова көшесінің жол учаскесін күрделі жөндеуге – 200 175 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Мерей ауылының су құбырын реконструкциялауға – 43 002 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Ержігітова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"обеспечение учащихся качественной питьевой водой (приобретение диспенсеров, бутилированной воды, установку фонтанчиков) – 2 178 тысяч тенге;";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"внедрение системы "Е-Халык" – 3 780 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах (По программе продуктивной занятости) – 19 682 тысячи тенге;";
дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:
"доучивание направленных на профессиональную подготовку – 1 889 тысяч тенге;";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"капитальный ремонт участка дороги по улице Маметовой села Таскала, Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 200 175 тысяч тенге;";
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"реконструкцию водопровода села Мерей Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 43 002 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Ержигитова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

8 500
6
Жер қатынастары
11 994
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 994
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 994
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
18 508
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 508
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
18 508
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 421
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 421
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 421
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 421
12
Көлiк және коммуникация
710 064
1
Автомобиль көлiгi
708 864
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 000
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
696 864
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
121 966
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
574 898
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 200
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 200
13
Басқалар
36 868
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
9 517
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9 517
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 517
9
Басқалар
27 351
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15 691
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
15 691
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 660
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

8 500
6
Земельные отношения
11 994
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 994
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 994
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
18 508
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 508
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18 508
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 421
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 421
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 421
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 421
12
Транспорт и коммуникации
710 064
1
Автомобильный транспорт
708 864
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
12 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
696 864
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
121 966
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
574 898
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 200
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 200
13
Прочие
36 868
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
9 517
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9 517
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
9 517
9
Прочие
27 351
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15 691
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
15 691
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 660
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов