Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 шілдедегі № 14-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 тамызда № 4879 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 ақпандағы № 21-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 12.02.2018 № 21-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4651 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтардағы "Екпін" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 4 017 725 мың теңге:";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"трансферттер түсімі – 3 509 740 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 4 127 020 мың теңге;";
6-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредит – 530 534 мың теңге, соның ішінде:";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Мерей ауылының су құбырын реконструкциялауға – 216 533 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 июля 2017 года № 14-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 августа 2017 года № 4879. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 февраля 2018 года № 21-6
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.02.2018 № 21-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4651, опубликованное 20 января 2017 года в газете "Екпін") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 4 017 725 тысяч тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"поступления трансфертов – 3 509 740 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 4 127 020 тысяч тенге;";
в пункте 6:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) целевые трансферты и бюджетный кредит из республиканского бюджета – 530 534 тысячи тенге, в том числе на:";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"реконструкцию водопровода села Мерей Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 216 533 тысячи тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно, приложению к настоящему решению.

8 500
6
Жер қатынастары
11 994
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 994
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 994
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
18 508
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 508
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
18 508
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 421
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 421
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 421
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 421
12
Көлiк және коммуникация
710 064
1
Автомобиль көлiгi
708 864
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 000
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
696 864
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
121 966
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
574 898
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 200
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 200
13
Басқалар
25 786
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
9 457
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9 457
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 457
9
Басқалар
16 329
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15 691
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
15 691
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
638
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0

8 500
6
Земельные отношения
11 994
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 994
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 994
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
18 508
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 508
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18 508
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 421
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 421
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 421
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 421
12
Транспорт и коммуникации
710 064
1
Автомобильный транспорт
708 864
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
12 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
696 864
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
121 966
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
574 898
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 200
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 200
13
Прочие
25 786
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
9 457
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9 457
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
9 457
9
Прочие
16 329
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15 691
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
15 691
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
638
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0