"Жеке істері бойынша Қазақстан Республикасына кіруіне шақыруларды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 344 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 9 қаңтардағы № 11 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 16342 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 961 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ішкі істер министрінің 29.12.2018 № 961 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жеке істері бойынша Қазақстан Республикасына кіруіне шақыруларды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 344 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11101 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Жеке істері бойынша Қазақстан Республикасына кіруіне шақыруларды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
3 және 4-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік қызметті Министрліктің аумақтық бөліністері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) коммерциялық емес акционерлік қоғамында жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) Мемлекеттік корпорацияға құжаттар пакетін тапсырған сәттен бастап – 5 жұмыс күні, қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді, бұл ретте мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін көрсетілетін қызметті беруші Мемлекеттік корпорацияға мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі аяқталардан бір күн бұрын береді;
Қазақстан Республикасы Ұлттық қаупсіздік комитеті 3 жұмыс күні ішінде қолдаухатты келісуді қамтамасыз етеді. Қазақстан Республикасы ҰҚК органдарының жазбаша сұрау салуы бойынша көрсетілген 5 жұмыс күн мерзімі күнтізбелік 30 күнге дейін ұзартылады.
Көрсетілетін қызметті беруші 5 жұмыс күні ішінде осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетуді ұзартудың себебтері мен мерзімін көрсете отырып Мемлекеттік корпорацияға әрі қарай көрсетілетін қызметті алушыны ақпараттандыру үшін жазбаша хабарлама жолдайды.

О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 344 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Оформление приглашений на въезд в Республику Казахстан по частным делам"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 января 2018 года № 11. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 февраля 2018 года № 16342. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 961 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 29.12.2018 № 961 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 344 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Оформление приглашений на въезд в Республику Казахстан по частным делам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11101, опубликован 12 июня 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в стандарте государственной услуги "Оформление приглашений на въезд в Республику Казахстан по частным делам", утвержденный указанным приказом:
пункты 3 и 4 изложить в следующей редакции:
"3. Государственная услуга оказывается территориальными подразделениями Министерства (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется в некоммерческом акционерном обществе Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
4. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи пакета документов в Государственную корпорацию – 5 рабочих дней, день приема не входит в срок оказания государственной услуги, при этом результат оказания государственной услуги услугодателем предоставляется в Государственную корпорацию за один рабочий день до окончания срока оказания государственной услуги;
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан (далее - КНБ РК) обеспечивает согласование ходатайства в срок до 3 рабочих дней. По письменному запросу органов КНБ РК указанный срок в 5 рабочих дней продлевается до 30 календарных дней.
Услугодатель в течение пяти рабочих дней с указанием причин и сроков продления оказания государственной услуги, направляет письменное уведомление о продлении сроков оказания государственной услуги в Государственную корпорацию по форме, согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги для последующего информирования услугополучателя.

2) Мемлекеттік корпорацияға құжаттарды тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 минут;
3) Мемлекеттік корпорацияда қызмет көрсетуінің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 минут.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi - осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартқа 2-қосымшаға сәйкес жеке істері бойынша Қазақстан Республикасына кіруіне шақыру нысаны бойынша не осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.";
8 және 9-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Жұмыс кестесі:
1) Мемлекеттік корпорация – белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден сенбіні қоса алғанда түскі үзіліссіз сағат 9-00-ден 20-00-ге дейін;
Қабылдау жеделдетіп қызмет көрсетусіз, көрсетілетін қызметті алушының тіркелу орны бойынша "электронды кезек" тәртібінде жүзеге асырылады, портал арқылы электронды кезекті брондауға болады.
9. Көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға жеке өзі өтініш жасаған кездегі мемлекеттік көрсетілетін қызметтi алу үшiн қажетті құжаттар тізбесі:
1) жеке басын куәландыратын құжат (жеке басын сәйкестендіру үшін қажет);
2) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес белгiленген нысандағы шетелдікті Қазақстан Республикасына шақыру туралы сауалнама-өтiнiш;
3) мемлекеттiк бажды төлегенi туралы түбiртек.
Жеке басты куәландыратын құжаттар, көрсетілетін қызметті алушының хабарлама бергені үшін бюджетке мемлекеттік баж сомасын төлегенін растайтын (ЭҮТШ арқылы төлеген жағдайда) құжат туралы мәліметтерді Мемлекеттік корпорация қызметкері "электрондық үкімет" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
Мемлекеттік корпорация арқылы құжаттарды қабылдау кезінде көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
Мемлекеттік корпорацияның қызметкері егер өзгесі Қазақстан Республикасының заңдарында көзделмесе мемлекеттік қызмет көрсету кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен сақталатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға көрсетілетін қызметті алушының жазбаша келісімін алады.
Мемлекеттік корпорация арқылы дайын құжаттарды беру жеке куәлікті (не нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша оның өкілінің) көрсеткен кезде тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат негізінде жүзеге асырылады.
Мемлекеттік корпорация нәтижені бір ай бойы сақтауды қамтамасыз етеді, одан кейін оларды одан әрі сақтау үшін көрсетілетін қызметті берушіге береді. Көрсетілетін қызметті алушы бір ай өтіп кеткеннен кейін жүгінген кезде көрсетілетін қызметті беруші Мемлекеттік корпорацияның сұрау салуы бойынша бір жұмыс күні ішінде дайын құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін Мемлекеттік корпорацияға жолдайды.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

2) максимально допустимое время ожидания для сдачи документов в Государственную корпорацию - 15 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания в Государственной корпорации – 15 минут.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Результат оказания государственной услуги – приглашение на въезд в Республику Казахстан по частным делам по форме, согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 настоящего стандарта государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.";
пункты 8 и 9 изложить в следующей редакции:
"8. График работы:
1) Государственная корпорация – с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 часов без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан;
Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, по месту регистрации услугополучателя без ускоренного обслуживания, возможно бронирование электронной очереди посредством портала.
9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги, при личном обращении услугополучателя в Государственную корпорацию:
1) документ, удостоверяющий личность (требуется для идентификации личности);
2) заявление-анкета о приглашении иностранца в Республику Казахстан установленной формы, согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги;
3) квитанция об оплате государственной пошлины;
Сведения о документах, удостоверяющих личность, документе, подтверждающем оплату услугополучателем в бюджет суммы государственной пошлины за выдачу уведомления (в случае оплаты через ПШЭП) работник Государственной корпорации получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
При приеме документов через Государственную корпорацию услугополучателю выдается расписка о приеме соответствующих документов.
Работник Государственной корпорации получает письменное согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственной услуги, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан.
Выдача готовых документов через Государственную корпорацию осуществляется на основании расписки о приеме соответствующих документов, при предъявлении удостоверения личности (либо его представителя по нотариально заверенной доверенности).
Государственная корпорация обеспечивает хранение результата в течение одного месяца, после чего передает их услугодателю для дальнейшего хранения. При обращении услугополучателя по истечении одного месяца, по запросу Государственной корпорации услугодатель в течение одного рабочего дня направляет готовые документы в Государственную корпорацию для выдачи услугополучателю.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

"13. Өзіне-өзі қызмет көрсету, өз бетінше қозғалу, бағдар алу қабілетін немесе мүмкіндігін толық не ішінара жоғалтқан көрсетілетін қызметті алушыларға заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды Мемлекеттік корпорацияның қызметкерлері көрсетілетін қызметті алушының бірыңғай байланыс орталығы 1414, 8 800 080 7777 арқылы жүгінуі арқылы тұрғылықты жері бойынша шыға отырып жүргізеді.";
1, 2, 3-қосымша осы бұйрыққа 1, 2, 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
2. Қазақстан Республикасы Iшкi істер министрлiгiнiң Көшi-қон қызметі комитеті:
1) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мемлекеттік және орыс тілдерінде бір данада қағаз және электрондық түрде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Iшкi істер министрлiгiнiң Көшi-қон қызметі комитетінің төрағасы М.Т. Қабденовқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі полиция
генерал-полковнигі
Қ. Қасымов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
__________ Т. Сүлейменов
2018 жылғы 19 қаңтар
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және қоммуникациялар
министрі __________ Д. Абаев
2018 жылғы 29 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 9 қаңтардағы
№ 11 бұйрығына
1-қосымша
"Жеке істері бойынша Қазақстан
Республикасына кіруіне
шақыруларды ресімдеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
1-қосымша
"Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясына
___________________________
(аумақтық бөлімшесінің
___________________________
атауы)
"Жеке істері бойынша Қазақстан Республикасына кіруіне шақыруларды ресімдеу"
мемлекеттік қызмет көрсету мерзімін ұзарту туралы
ХАБАРЛАМА
Көрсетілетін қызметті алушыға хабарлау үшін
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Шақыруларды ресімдеудің негіздерін зерделеу үшін, келісілетің құзыретті мемлекеттік
органнан келіп түскен сұрау салуға байланысты көрсетілетін мемлекеттік қызметтің мерзімі

"13. Услугополучателям, имеющим в установленном законодательством порядке полную или частичную утрату способности или возможности осуществлять самообслуживание, самостоятельно передвигаться, ориентироваться, прием документов для оказания государственной услуги производится работником Государственной корпорации с выездом по месту жительства посредством обращения через Единый контакт-центр 1414, 8 800 080 7777.";
приложения 1, 2, 3 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему приказу.
2. Комитету миграционной службы Министерства внутренних дел Республики Казахстан обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение на официальном интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде, на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета миграционной службы Министерства внутренних дел Республики Казахстан Кабденова М.Т.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-полковник полиции
К. Касымов
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_____________________Т. Сулейменов
19 января 2018 год
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
______________________Д. Абаев
29 января 2018 год
Приложение 1
к приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 9 января 2018 года № 11
Приложение 1
к стандарту
государственной услуги
"Оформление приглашений
на въезд в
Республику Казахстан по частным делам"
Государственная корпорация
"Правительство для граждан"
___________________________
(наименование территориального
__________________________
подразделения)
Уведомление
о продлении сроков оказания государственной услуги
"Оформление приглашений на въезд в Республику Казахстан по частным делам"
Для уведомления услугополучателя_________________________________________________
(указать фамилию, имя, отчество (при его наличии)
В связи с поступившим запросом с согласующего государственного органа
для изучения оснований оформления приглашений, срок оказания государственной услуги

20___ жылғы "___"____ бастап 20___ жылғы "___"____ дейін ұзартылады.
Келісу нәтижесі туралы қосымша хабарланатын болады.
________________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті беруші-лауазымды адамның тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда) және қолы)
М.О.
Орындаушы:_____________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Телефон__________________
20__ жылғы "___" __________________
Алдым: _____________________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда) / қолы)
20__ жылғы "___" __________________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 9 қаңтардағы
№ 11 бұйрығына
2-қосымша
"Жеке істері бойынша Қазақстан
Республикасына кіруіне
шақыруларды ресімдеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
2-қосымша
Нысан
ЖЕКЕ ІСТЕРІ БОЙЫНША ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНА КІРУІНЕ ШАҚЫРУ ПРИГЛАШЕНИЕ НА ВЪЕЗД В РЕСПУБЛИКУ КАЗАХСТАН ПО ЧАСТНЫМ ДЕЛАМ INVITATION FOR VISIT TO THE REPUBLIC OF KAZAKSTAN FOR PRIVATE CASE
Шақырушы адам/Приглашающий/Inviting person:
Teгi, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)/Фамилия, имя, отчество
(при его наличии)/Name: _____________________________________________
Туған жылы/Дата рождения/Date of birth: _____________________________
Азаматтығы/Гражданство/Nationaliti: _________________________________
Мекенжайы/Адрес/Address: ____________________________________________
Шақырылатын адам(дар)/Приглашаемый (е)/Invited person: ______________
Тегі, аты/Фамилия, имя/Nаmе: ________________________________________
Туған жылы/Дата рождения/Date of birth: _____________________________
Туыстық дәрежесі/Степень родства/Degree of relation: ________________
Азаматтығы/Гражданство/Nationaliti: _________________________________
Мекенжайы/Адрес/Address: ____________________________________________
Сапардың мақсаты/Цель поездки/Purpose of visit: _____________________
Сапардың мepзiмi/Cpoк поездки/Period of visit: ______________________
Шақыру фактісін растайтын орган:
Лауазымды адамның қолы:
Шақыратын адамның қолы:
Орган, подтверждающий факт приглашения:
Подпись должностного лица:
Подпись приглашающего:
The invation is endorsed by:
М.О. 20__ жылғы "___" ____
Signature of the official:
Signature of the inviting person:
____________________________________________________________________
(шақыруды ресiмдеген органға қайтарылуға тиiс)
ШАҚЫРУҒА БАҚЫЛАУ ТАЛОНЫ
Бастыққа ____________________________________________________________
(шақырылғандардың азаматтығы, тегi аты)
Қазақстан Республикасына ____ күнге келуге рұқсат берiлгенiн хабарлайды.
Келу мақсаты ________________________________________________________
Тұратын мекенжайы: __________________________________________________
Қазақстан Республикасына келуiн, Қазақстан Республикасында болудың белгiленген
қағидаларын сақтауын және уақтылы шығуын бақылауды қамтамасыз ету қажет.
М.О. Бастық _________________________________________________________
(шақыруды ресiмдеген органның атауы)
Жеке iстер бойынша шақыру үлгiсiнiң сыртқы бетi
ШАҚЫРУ ШАРТТАРЫ: Шақырушы жақ туысқанының, танысының Қазақстан Республикасында болған мерзімінде: тұруы, тамақтануы, медициналық шығыстары, келетін адамның көші-қон полициясы органдарында күнтізбелік 5 күн iшiнде тіркелуі, Қазақстан Республикасынан уақтылы кeтуi жөніндегі міндеттемелерді өзіне алады. Қазақстан Республикасында болу уақытында шақырылған адамға еңбек және коммерциялық қызметпен айналысуға, Қазақстан Республикасының оқу орындарына түсуге тыйым салынады. Шақыру берілген күннен бастап 1 жылға жарамды.
УСЛОВИЯ ПРИГЛАШЕНИЯ: Приглашающая сторона берет на себя обязательства по пребыванию родственника, знакомого в Республике Казахстан: проживание, питание, медицинские расходы, регистрация въезжающего в органах миграционной полиции в течение 5 календарных дней, своевременность выезда из Республики Казахстан. Во время пребывания в Республике Казахстан приглашаемому запрещается заниматься трудовой и коммерческой деятельностью, поступать в учебные заведения Республики Казахстан. Приглашение действительно 1 год со дня выдачи.
TERMS OF INVITATION: The inviting party undertakes all responsibilities for the sojourn of their relatives, friends in the Republic of Kazakhstan: accommodation, meals, medical expenses, registration of the visitor (s) at the migration police department within 5 days, and the departure from the Republic of Kazakhstan in due time. During his visit to the Republic of Kazakhstan the visitor is not allowed to undertake any employment or business activities or enter any educational establishment in the Republic of Kazakhstan. The invitation is valid 1 year from the date of issue.
________________________________________ Iшкi iстер органының белгiсi
20__ жылғы "___" _______________________
келгенi туралы мәлiметтер ______________
кеткенi туралы мәлiметтер ______________
қалалық IIБ бастығы ____________________
20__ жылғы "___" _______________________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 9 қаңтардағы
№ 11 бұйрығына
3-қосымша
"Жеке істері бойынша Қазақстан Республикасына кіруіне шақыруларды ресімдеу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
3-қосымша
Нысан
Ішкі істер департаменті
____________________________
қала, облысы
____________________________
өтініш иесінің тегі, аты, әкесінің
аты (ол болған жағдайда)
____________________________
егер басқа тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда)
болса көрсетіңіз
____________________________
туған күні, айы, жылы
____________________________
тұрақты тұратын жері
____________________________
үй, ұялы телефондары
Шетелдікті Қазақстан Республикасына шақыру туралы сауалнама-өтініш
Қазақстан Республикасына шақырылатын адамдар туралы мәліметтер
р/р
Тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда) (шақырылатын адамның паспортына қатаң сәйкестікте толтырылады)
Азаматтығы,
паспорттың №, берілген күні
Туған күні мен жері
Келетін елі, мекенжайы және тұрғылықты жері
Қазақстан Республикасындағы мекенжайы
Қазақстан Республикасында болу кезінде қозғалу бағыты
1
2
3
4
5
6
7
Жол жүру мерзімі___________________________________________________
Соңғы 5 жылдағы Сіздің еңбек қызметіңіз (оқуды және әскердегі қызметті қоса алғанда)
Қызметке түскен және босатылған жылы
Ұйымның атауы және атқарған лауазымы
Ұйымның мекенжайы
Жеке куәлік № ______________ 20 жылғы "___" ________________
ЖСН №_________________
Паспорттың № _________________ 20 жылғы "___"_______________
Шетелдіктің тұруға ықтиярхаты 20___ жылғы "___" ________ № _________
Азаматтығы жоқ адамның куәлігі 20___ жылғы "___" ______ №_________
Маған сауалнама - өтініште көрінеу жалған деректер көрсеткені үшін жауапкершілік туралы ескертілді.
20__ жылғы "___" ________ _______________________________
(өтініш иесінің қолы)
Ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін
20_____ жылғы "_____" ________ _______________________________
(өтініш иесінің қолы)
Сауалнама - өтініш 20__ жылғы "___" ____ қабылданды.
__________________________________________________________________ сауалнама - өтінішті қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)

продлевается с "___"___20__ года по "___"____20___года. О результатах согласования
будет сообщено дополнительно.
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) / подпись должностного лица- услугодателя)
М.П.
Исполнитель: ____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Телефон ________________________
"_____" _________ 20_____ года
Получил: _______________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) /подпись услугополучателя)
"_____" _________ 20_____ года
Приложение 2
к приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 9 января 2018 года № 11
Приложение 2
к стандарту
государственной услуги
"Оформление приглашений
на въезд в
Республику Казахстан
по частным делам"
Форма
ЖЕКЕ ІСТЕРІ БОЙЫНША ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНА КІРУІНЕ ШАҚЫРУ
ПРИГЛАШЕНИЕ НА ВЪЕЗД В РЕСПУБЛИКУ КАЗАХСТАН ПО ЧАСТНЫМ ДЕЛАМ
INVITATION FOR VISIT TO THE REPUBLIC OF KAZAKSTAN FOR PRIVATE CASE
Шақырушы адам/Приглашающий/Inviting person:
Teгi, Аты, Әкесінің аты (ол болған жағдайда)/Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/
Name:__________________________________________________________________________
Туған жылы/Дата рождения/Date of birth: ____________________________________________
Азаматтығы/Гражданство/Nationaliti: _______________________________________________
Мекенжайы/Адрес/Address: _______________________________________________________
Шақырылушы адам(дар)/Приглашаемый (е)/Invited person:
Тегі, аты/Фамилия, имя/Nаmе: ____________________________________________________
Туған жылы/Дата рождения/Date of birth: ___________________________________________
Азаматтығы/Гражданство/Nationaliti: _______________________________________________
Мекенжайы/Адрес/Address: _______________________________________________________
Сапардың мақсаты/Цель поездки/Purpose of visit: _____________________________________
Сапардың мepзiмi/Cpoк поездки/Period of visit: _______________________________________
Шақыру фактісін растаған
Лаузымды тұлғаның
Шақыратын адамның
орган:
қолы:
қолы:
Орган, подтверждающий факт
приглашения:
Подпись
должностного лица:
Подпись
приглашающего:
The invation is endorsed
by:
М.П. "__" __ 20__ года
Signature of the
official:
Signature of the
inviting person:
________________________________________________________________________________
(Подлежит возврату в орган, оформивший приглашение)
КОНТРОЛЬНЫЙ ТАЛОН К ПРИГЛАШЕНИЮ
Начальнику сообщается, что _______________________________________________________
(гражданство, фамилия, имя приглашенных)
________________________________________________________________________________
разрешен въезд из в Республику Казахстан на дней
Цель въезда _____________________________________________________________________
Проживание по адресу: ___________________________________________________________
Необходимо обеспечить контроль за въездом, соблюдением установленных правил
пребывания и своевременным выездом из Республики Казахстан.
М.П. Начальник _________________________________________________________________
(наименование органа, оформившего приглашение)
Обратная сторона образца приглашения по частным делам
ШАҚЫРУ ШАРТТАРЫ: Шақырушы жақ туысқанының, танысының Қазақстан
Республикасында болған мерзімінде: тұруы, тамақтануы, медициналық шығыстары, келетін
адамның көші-қон полициясы органдарында күнтізбелік 5 күн iшiнде тіркелуі, Қазақстан
Республикасынан уақтылы кeтyi жөніндегі міндеттемелерді өзіне алады. Қазақстан
Республикасында уақтылы шақырылған адамға еңбек және коммерциялық қызметпен
айналысуға, Қазақстан Республикасының оқу орындарына түсуге тыйым салынады. Шақыру
берілген күннен бастап 1 жылға жарамды.
УСЛОВИЯ ПРИГЛАШЕНИЯ: Приглашающая сторона берет на себя обязательства по
пребыванию родственника, знакомого в Республике Казахстан: проживание, питание,
медицинские расходы, регистрация въезжающего в органах миграционной службы в течение
5 календарных дней, своевременность выезда из Республики Казахстан. Во время
пребывания в Республике Казахстан приглашаемому запрещается заниматься трудовой и
коммерческой деятельностью, поступать в учебные заведения Республики Казахстан.
Приглашение действительно 1 год со дня выдачи.
TERMS OF INVITATION: The inviting party undertakes all responsibilities for the sojourn
of their relatives, friends in the Republic of Kazakhstan: accommodation, meals, medical expenses,
registration of the visitor (s) at the migration police department within 5 days, and the departure
from the Republic of Kazakhstan in due time. During his visit to the Republic of Kazakhstan the
visitor is not allowed to undertake any employment or business activities or enter any educational
establishment in the Republic of Kazakhstan. The invitation is valid 1 year from the date of issue.
________________________________________________________________________________
Отметки органа внутренних дел
"__" ____________ 20__ года
Сведения о прибытии _____________________________________
Сведения об убытии ______________________________________
Начальник ГОРОВД ________________________________________
"__" ____________ 20__ года
Приложение 3
к приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 9 января 2018 года № 11
Приложение 3
к стандарту
государственной услуги
"Оформление приглашений
на въезд в
Республику Казахстан
по частным делам"
Форма
Департамент внутренних дел
_______________________________________________
город, область
_______________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя
_______________________________________________
если имели другую фамилию, имя, отчество (при его
наличии), укажите
_______________________________________________
число, месяц, год рождения
_______________________________________________
место постоянного жительства
_______________________________________________
телефоны: домашний, мобильный
Заявление-анкета
о приглашении иностранца в Республику Казахстан
Сведения о лицах, приглашаемых в Республику Казахстан
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (заполняется в строгом соответствии с паспортом приглашаемого лица)
Гражданство,
№ паспорта, дата выдачи
Дата и место рождения
Страна пребывания, адрес и место жительства
Адрес места жительства в Республике Казахстан
Маршрут движения в период пребывания на территории Республики Казахстан
1
2
3
4
5
6
7
Срок поездки _______________________
Ваша трудовая деятельность за последние 5 лет (включая учебу и службу в армии)
Год поступления и увольнения
Наименование организации
и занимаемая должность
Адрес организации
Удостоверение личности №________________ от "___" ___________ 20___года
ИИН №_______________
Паспорт №_____________________от "______" ___________ 20___года
Вид на жительство иностранца № ____________ от "___" _________ 20___года
Удостоверение лица без гражданства № ________ от "___" ________ 20___года
Предупрежден об ответственности за заведомо ложные данные в заявлении-анкете.
"______" _____________________ 20 ___года ___________________________
(подпись заявителя)
Согласен на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах
__________ "__" ____ 20 __ год                         ___________________________
(подпись заявителя)
Заявление-анкета принята "____" _______________ 20___года
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица, принявшего заявление-анкету