Қазақстан Республикасында тұрған мүлікті өткізу кезіндегі мәмілеге қатысушылар және параметрлері және акциялар, салық агенті болып табылатын бейрезидент туралы мәліметті қоса, Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалануға байланысты қатысу үлесі туралы мәліметтер нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 157 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 1 наурызда № 16451 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексі 26-бабының 7-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасында тұрған мүлікті өткізу кезіндегі мәмілеге қатысушылар және параметрлері және акциялар, салық агенті болып табылатын бейрезидент туралы мәліметті қоса, Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалануға байланысты қатысу үлесі туралы мәліметтер нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (А.М. Теңгебаев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрі
_____________ Ж. Қасымбек
12 ақпан 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
_________ Қ. Бозымбаев
12 ақпан 2018 жылы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 ақпандағы
№ 157 бұйрығымен бекітілген
Нысаны
Қазақстан Республикасында тұрған мүлікті өткізу кезіндегі мәмілеге қатысушылар және параметрлері және акциялар, салық агенті болып табылатын бейрезидент туралы мәліметті қоса, Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалануға байланысты қатысу үлесі туралы мәліметтер
р/с №
Жасалған мәміле бойынша иеліктен шығаруға жататын жер қойнауын пайдалану құқығымен байланысты объектілер туралы мәлімет
Жер қойнауын пайдаланушы (сатушы) туралы мәліметтер
Қатысу үлесін (акцияларды) өткізу жөніндегі мәміленің нөмірі мен күні
Шартта көзделген жасалған мәміле бойынша табыс төлеу күні
Валюта атауы
Жер қойнауын пайдаланушының ЖСН/БСН (егер резидент еліндегі оның аналогы бей резидент болса)
жер қойнауын пайдаланушының атауы немесе Т.А.Ә.
Жарғылық капиталдың мөлшері
жер қойнауын пайдалануға арналған Келісімшарттің № және күні
Резидент елі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Жер қойнауын пайдаланушының (сатушының) тікелей қатысу үлесі бар қатысушылар туралы ақпарат
Қатысушысының
ЖСН/БСН (егер резидент еліндегі оның аналогы бей резидент болса)
Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануға қатысушы резиденттері мен бейрезиденттер атауы / Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануға тікелей қатысушы резиденттер мен бейрезиденттер Т.А.Ә.
Жер қойнауын пайдаланушының атауы немесе Т.А.Ә.
Жер қойнауын пайдаланушының жарғылық капиталына қатысу үлесі (акциялар) ( % )
Резидент елі қатысушы
Резидент елінде орналасқан жері
Резидент еліндегі мемлекеттік тіркеу № және күні
иеліктен шығару үлесінің (акциялар), мөлшері %
Басқа адамдардың алғашқы иесінде қалатын құқықтарының көлемі
Басқа тұлғалармен мүлікті өткізетін тұлғаның аффилирленуі туралы мәлімет (тікелей немесе жанама қатысу үлесі %)
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Жер қойнауын пайдаланушының жанама үлесі бар қатысушылар туралы мәлімет (бұдан әрі - жанама қатысушы)
Жанама қатысушының ЖСН/БСН (егер резидент еліндегі оның аналогы бейрезидент болса)
Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдаланушы резиденттер және бейрезидент жанама қатысушы атауы / Т.А.Ә.
Қатысу үлесі (ол иеленетін акцияларда) бар тұлғаның атауы, жанама қатысушы
Жер қойнауын пайдаланушының жарғылық капиталына жанама қатысушының қатысу үлесі (акция),%
Жанама қатысушы резидент елі
20
21
22
23
24
Жер қойнауын пайдалану құқығымен байланысты объектіні сатушы туралы мәліметтер
Сатушының ЖСН /БСН
Сатушының атауы немесе Т.А.Ә.
Резидент елінде мемлекеттік тіркеу нөмірі мен күні
Сатушының резидент елі
Рездент елінде тұрған жері
Жер қойнауын пайдаланушының жарғылық капиталындағы иеліктен шығарылған үлесінің (акция) мөлшері
Сатушының қатысу үлесін сатып алу жөніндегі мәміленің нөмірі мен күні
Сатушының қатысу үлесін (акция) сатып алу құны (құн өсімін анықтау мақсатында)
Валюта атауы
Басқа адамдардың алғашқы иесінде қалатын құқықтарының көлемі
Басқа тұлғалармен мүлікті сататын тұлғаның аффилирленуі туралы мәлімет (% -ға тікелей немесе жанама қатысу үлесі)
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
Жер қойнауын пайдалану құқығымен байланысты объектіні сатып алушы туралы мәлімет
Сатып алушының ЖСН/БСН
Сатып алушының атау, Т.А.Ә.
Жеке тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың түрі, құжаттың нөмірі мен берілген күні / резидент елінде мемлекеттік тіркеу күні және нөмірі
Сатып алушының резидент елі
Резидент еліндегі тұрған жері (құрылтай құжаттарына сәйкес)
Мәміле жасаған жыл алдындағы соңғы үш жыл ішінде өзінің қызметін жүзеге асырған мемлекеттердің тізімін қоса алғанда, сатып алушының бұрынғы қызметі туралы мәлімет
36
37
38
39
40
41
Сатушы сатып алған және өткізген объектінің құны
Сатушының сатқан үлесін (акцияларын) сатып алу туралы мәміленің нөмірі мен күні
Сатып алу құны (алғашқы құн) сатушының қатысу (акция) үлесі (құнның өсуін айқындау мақсатында)
Сатушының қатысу үлесін (акцияларын) өткізу жөніндегі мәміленің нөмірі мен күні
Қатысу (акция) үлесін өткізу құны
Табыстарды төлеу күні
Валюта атауы
42
43
44
45
46
47
Ескертпе: аббревиатураларды ашып жазу:
БСН/ЖСН – бизнес сәйкестендіру нөмірі / жеке сәйкестендіру нөмірі
Т.А.Ә. – тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда).
"Қазақстан Республикасында тұрған мүлікті өткізу кезіндегі мәмілеге қатысушылар және параметрлері және акциялар, салық агенті болып табылатын бейрезидент туралы мәліметті қоса, Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалануға байланысты қатысу үлесі туралы мәліметтер" нысанына түсіндірме осы нысанға қосымшада келтірілген.
"Қазақстан Республикасында
тұрған мүлікті өткізу кезіндегі
мәмілеге қатысушылар және
параметрлері және акциялар,
салық агенті болып табылатын
бейрезидент туралы мәліметті
қоса, Қазақстан
Республикасында жер қойнауын
пайдалануға байланысты қатысу
үлесі туралы мәліметтер"
нысанына қосымша
Қазақстан Республикасында тұрған мүлікті өткізу кезіндегі мәмілеге қатысушылар және параметрлері және акциялар, салық агенті болып табылатын бейрезидент туралы мәліметті қоса, Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалануға байланысты қатысу үлесі туралы мәліметтер" нысанды толтыру бойынша түсіндірме

Об утверждении формы сведений об участниках и параметрах сделки при реализации имущества, находящегося в Республике Казахстан, и акций, долей участия, связанных с недропользованием в Республике Казахстан, включая сведения о нерезиденте, являющимся налоговым агентом
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 февраля 2018 года № 157. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 марта 2018 года № 16451
В соответствии с пунктом 7 статьи 26 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму сведений об участниках и параметрах сделки при реализации имущества, находящегося в Республике Казахстан, и акций, долей участия, связанных с недропользованием в Республике Казахстан, включая сведения о нерезиденте, являющимся налоговым агентом.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Тенгебаев А.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет–ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
_______________ Ж. Қасымбек
12 февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр энергетики
Республики Казахстан
_______________К. Бозумбаев
12 февраля 2018 года
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 февраля 2018 года № 157
Форма
Сведения об участниках и параметрах сделки при реализации имущества,
находящегося в Республике Казахстан, и акций, долей участия, связанных с
недропользованием в Республике Казахстан, включая сведения о нерезиденте,
являющимся налоговым агентом
№ п/п
Сведения об объектах, связанных с правом недропользования, подлежащих отчуждению по совершенной сделке
Сведения о недропользователе (продавец)
№ и дата сделки по реализации долей участия (акций)
Дата выплаты дохода по совершенной сделке, предусмотренной в договоре
Наименование валюты
ИИН/БИН недропользователя (если нерезидент его аналога в стране резидентства)
Наименование или Ф.И.О. недропользователя
Размер уставного капитала
№ и дата Контракта на недропользование
Страна резидентства
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Сведения об участниках, имеющих прямую долю участия (акций) в недропользователе (продавец)
ИИН/БИН участника (если нерезидент его аналога в стране резидентства)
Наименование участников резидентов и нерезидентов Республики Казахстан в недропользователе/Ф.И.О. прямых участников резидентов и нерезидентов РК в недропользователе
Наименование или Ф.И.О. недропользователя
Доля участия (акций) в уставном капитале недропользователя ( % )
Страна резидентства участника
Место нахождения в стране резидентства
№ и дата государственной регистрации в стране резидентства
Размер отчуждаемой доли (акций), %
Объем прав, остающихся у первоначального владельца других лиц
Сведения об аффилированности лица, реализующего имущества с другими лицами (размер прямого или косвенного участия %)
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Сведения об участниках, имеющих косвенную долю участия (акций) в недропользователе (далее - косвенный участник)
ИИН/БИН косвенного участника (если нерезидент его аналога в стране резидентства)
Наименование / Ф.И.О. косвенных участников резидентов и нерезидентов Республики Казахстан в недропользователе
Наименование лица, долю участия в котором имеет (акциями которого владеет) косвенный участник
Доля участия (акций) косвенного участника в уставном капитале недропользователя, %
Страна резидентства косвенного участника
20
21
22
23
24
Сведения о продавце объекта, связанного с правом недропользования
ИИН / БИН продавца
Наименование или Ф.И.О. продавца
№ и дата государственной регистрации в стране резидентства
Страна резидентства продавца
Место нахождения в стране резидентства
Размер отчуждаемой доли (акций) в уставном капитале недропользователя
№ и дата сделки по приобретению доли участия (акций) продавцом
Стоимость приобретения доли участия (акций) продавцом (в целях определения прироста стоимости)
Наименование валюты
Объем прав, остающихся у первоначального владельца других лиц
Сведения об аффилированности лица, реализующего имущества с другими лицами (размер прямого или косвенного участия в %)
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
Сведения о покупателе объекта, связанный с правом недропользователя
ИИН/БИН покупателя
Наименование, Ф.И.О. покупателя
№ и дата государственной регистрации в стране резидентства/вид, номер и дата выдачи документа, удостоверяющего личность физического лица
Страна резидентства покупателя
Место нахождения в стране резидентства (в соответствии с учредительными документами)
Сведения о предыдущей деятельности приобретателя, включая список государств, в которых он осуществлял свою деятельность за последние три года предшествующие году заключения следки
36
37
38
39
40
41
Стоимость приобретения и реализации объекта продавцом
№ и дата сделки по приобретению доли участия (акций) продавцом
Стоимость приобретения (первоначальная стоимость) доли участия (акций) продавцом (в целях определения прироста стоимости
№ и дата сделки по реализации доли участия (акций) продавцом
Стоимость реализации доли участия (акций)
Дата выплаты дохода
Наименование валюты
42
43
44
45
46
47
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ИИН/БИН – индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный
номер
Ф.И.О. – фамилия, имя, отчество (при его наличии).
Пояснение к форме "Сведения об участниках и параметрах сделки при реализации
имущества, находящегося в Республике Казахстан, и акций, долей участия, связанных с
недропользованием в Республике Казахстан, включая сведения о нерезиденте, являющимся
налоговым агентом" приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение
к форме "Сведения об
участниках и параметрах сделки
при реализации имущества,
находящегося в Республике
Казахстан, и акций, долей
участия, связанных с
недропользованием в
Республике Казахстан, включая
сведения о нерезиденте,
являющимся налоговым
агентом"
Пояснение по заполнению формы "Сведения об участниках и параметрах сделки при реализации имущества, находящегося в Республике Казахстан, и акций, долей участия, связанных с недропользованием в Республике Казахстан, включая сведения о нерезиденте, являющимся налоговым агентом"

1. Нысан "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 26-бабы 7-тармағына сәйкес әзірленді.
2. Егер ақпарат бар болса, нысанды мәліметтерді толтыру бойынша жауапты лауазымды тұлға толтырады және электронды құжат айналымы жүйесінің бірыңғай жүйесі (ЕСЖС), және қағаз жүзінде немесе бірыңғай мемлекеттік басқару жүйесі (БМБЖ) арқылы мемлекеттік кірістер органдарына Қазақстан Республикасында тұрған мүлікті өткізу, акцияларды немесе қатысу үлестерін өткізу кезіндегі Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалануға байланысты қатысу үлесі туралы мәмілелері жасалған күннен бастап ұсынады.
3. Нысанға бірінші басшы немесе оның орынбасары, мәліметтерді ұсыну үшін жауапты лауазымды адам қолын қояды.
4. Нысанның 1-бағанында реттік нөмірі көрсетіледі.
5. Нысанның 2-бағанында қатысу (акцияларын) үлестерін іске асыру бойынша мәміле нөмірі мен күні көрсетіледі.
6. Нысанның 3-бағанында шартта көзделген мәмілені жасау бойынша табыс төленген күні көрсетіледі.
7. Нысанның 4-бағанында мәміле шартында көзделген валютаның атауы көрсетіледі.
8. Нысанның 5-бағанында жер қойнауын пайдаланушының жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес-сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – ЖСН/БСН) (егер резидент еліндегі оның аналогы бейрезидент болса) көрсетіледі.
9. Нысанның 6-бағанында жер қойнауын пайдаланушының атауы немесе тегі, атын, әкесінің атын (бұдан әрі – Т.А.Ә.) көрсетіледі.
10. Нысанның 7-бағанында жарғылық капитал мөлшері көрсетіледі.
11. Нысанның 8-бағанында жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттың нөмірі мен күні көрсетіледі.
12. Нысанның 9-бағанында Резидент елі көрсетіледі.
13. Нысанның 10-бағанда қатысушының (егер резидент еліндегі оның аналогы бейрезидент болса) ЖСН/БСН көрсетіледі.
14. Нысанның 11-бағанында Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануға қатысушы резиденттері мен бейрезиденттер атауы / Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануға тікелей қатысушы резиденттер мен бейрезиденттер Т.А.Ә. көрсетіледі.
15. Нысанның 12-бағанында жер қойнауын пайдаланушының атауы немесе Т.А.Ә. көрсетіледі.
16. Нысанның 13-бағанында жер қойнауын пайдаланушының жарғылық капиталға қатысу үлесі (акциялар) жалпы үлеске пайыздық қатынаста көрсетіледі.
17. Нысанның 14-бағанында қатысушының резиденттік елі көрсетіледі.
18. Нысанның 15-бағанында резиденттік еліндегі орналасқан жері көрсетіледі.
19. Нысанның 16-бағанында резиденттік еліндегі мемлекеттік тіркеу нөмірі және күні көрсетіледі.
20. Нысанның 17-бағанында үлесті (акциялар) иеліктен шығару мөлшері жалпы үлеске пайыздық қатынаста көрсетіледі.

1. Форма разработана в соответствии с пунктом 7 статьи 26 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).
2. Форма заполняется должностным лицом, ответственным за заполнение сведений и представляется посредством единой системы электронного документооборота (ЕСЭДО), а также на бумажном носителе либо посредством Единая государственная система управления (ЕГСУ) в органы государственных доходов при осуществлении сделок при реализации имущества, находящегося в Республике Казахстан, акций или долей участия, связанных с недропользованием в Республике Казахстан, при наличии такой информации.
3. Форму подписывает первый руководитель либо заместитель, должностное лицо, ответственное за представление сведений.
4. В графе 1 Формы указывается порядковый номер.
5. В графе 2 Формы номер и дата сделки по реализации долей участия (акций).
6. В графе 3 Формы указывается дата выплаты дохода по совершенной сделке, предусмотренной в договоре.
7. В графе 4 Формы указывается наименование валюты, предусмотренной договором сделки.
8. В графе 5 Формы указывается индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер (далее – ИИН/БИН) недропользователя (если нерезидент его аналога в стране резидентства).
9. В графе 6 Формы указывается наименование или фамилия, имя, отчество (далее – Ф.И.О.) недропользователя.
10. В графе 7 Формы указывается размер уставного капитала.
11. В графе 8 Формы указывается номер и дата Контракта на недропользование.
12. В графе 9 Формы указывается Страна резидентства.
13. В графе 10 Формы указывается ИИН/БИН участника (если нерезидент его аналога в стране резидентства).
14. В графе 11 Формы указывается наименование участников резидентов и нерезидентов Республики Казахстан в недропользователе/Ф.И.О. прямых участников резидентов и нерезидентов Республики Казахстан в недропользователе.
15. В графе 12 Формы указывается наименование или Ф.И.О. недропользователя.
16. В графе 13 Формы указывается доля участия (акций) в уставном капитале недропользователя в процентном отношении к общей доле.
17. В графе 14 Формы указывается страна резидентства участника.
18. В графе 15 Формы указывается местонахождения в стране резидентства.
19. В графе 16 Формы указывается номер и дата государственной регистрации в стране резидентства.
20. В графе 17 Формы указывается размер отчуждаемой доли (акций) в процентном отношении к общей доле.

21. Нысанның 18-бағанында басқа адамдардың алғашқы иесінде қалатын құқықтарының көлемі көрсетіледі.
22. Нысанның 19-бағанында басқа тұлғалармен мүлікті өткізетін тұлғаның аффилирленуі туралы мәлімет (тікелей немесе жанама қатысу мөлшері) көрсетіледі.
23. Нысанның 20-бағанында жанама қатысушының ЖСН/БСН (егер резидент еліндегі оның аналогы бейрезидент болса) көрсетіледі.
24. Нысанның 21-бағанында Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдаланушы резиденттер және бейрезидент жанама қатысушы атауы / Т.А.Ә көрсетіледі.
25. Нысанның 22-бағанында қатысу үлесі (ол иеленетін акцияларда) бар тұлғаның атауы, жанама қатысушы көрсетіледі.
26. Нысанның 23-бағанында жер қойнауын пайдаланушының жарғылық капиталына жанама қатысушының қатысу (акция) үлесі пайыздық қатынаста көрсетіледі.
27. Нысанның 24-бағанында жанама қатысушының резидент елі көрсетіледі.
28. Нысанның 25-бағанында сатушының ЖСН/БСН көрсетіледі.
29. Нысанның 26-бағанында сатушының атауы немесе Т.А.Ә. көрсетіледі.
30. Нысанның 27-бағанында резидент еліндегі сатушының мемлекеттік тіркеу нөмірі және күні көрсетіледі.
31. Нысанның 28-бағанында сатушының резидент елі көрсетіледі.
32. Нысанның 29-бағанында сатушының резидент еліндегі тұрған жері көрсетіледі.
33. Нысанның 30-бағанында жер қойнауын пайдаланушының жарғылық капиталындағы иеліктен шығарылған үлесінің (акция) мөлшері көрсетіледі.
34. Нысанының 31-бағанында сатушының қатысу үлесін (акцияларын) сатып алу жөніндегі мәміленің нөмірі мен күні көрсетіледі.
35. Нысанның 32-бағанында сатушының қатысу үлесін (акцияларын) (құнның өсуін айқындау мақсатында) құны көрсетіледі
36. Нысанның 33-бағанында валюта атауы көрсетіледі.
37. Нысанның 34-бағанында басқа адамдардың алғашқы иесінде қалатын құқықтарының көлемі көрсетіледі.
38. Нысанның 35-бағанында басқа тұлғалармен мүлікті өткізетін тұлғаның аффилирленуі туралы мәлімет (тікелей немесе жанама қатысу мөлшері пайыздық қатынаста) көрсетіледі.
39. Нысанның 36-бағанында сатып алушының ЖСН/БСН көрсетіледі
40. Нысанның 37-бағанында сатып алушының атауы, Т.А.Ә. көрсетіледі.
41. Нысанның 38-бағанында жеке тұлғаның жеке басын куәландыратын құжаттың түрі, құжаттың нөмірі мен берілген күні/резидент елінде мемлекеттік тіркеу күні және нөмірі көрсетіледі.
42. Нысанның 39-бағанында сатып алушының резидент елі көрсетіледі.
43. Нысанның 40-бағанында резидент елінің тұрған жері (құрылтай құжаттарына сәйкес) көрсетіледі.
44. Нысанның 41-бағанында мәміле жасаған жыл алдындағы соңғы үш жыл ішінде өзінің қызметін жүзеге асырған мемлекеттердің тізімін қоса алғанда, сатып алушының бұрынғы қызметі туралы мәлімет көрсетіледі.

21. В графе 18 Формы указывается объем прав, остающихся у первоначального владельца других лиц.
22. В графе 19 Формы указываются сведения об аффилированности лица, реализующего имущество с другими лицами (размер прямого или косвенного участия) в процентном отношении.
23. В графе 20 Формы указывается ИИН/БИН косвенного участника (если нерезидент его аналога в стране резидентства).
24. В графе 21 Формы указывается наименование/Ф.И.О. косвенных участников резидентов и нерезидентов Республики Казахстан в недропользователе.
25. В графе 22 Формы указывается наименование лица, долю участия в котором имеет (акциями которого владеет) косвенный участник.
26. В графе 23 Формы указывается доля участия (акций) косвенного участника в уставном капитале недропользователя в процентном отношении.
27. В графе 24 Формы указывается страна резидентства косвенного участника.
28. В графе 25 Формы указывается ИИН/БИН продавца.
29. В графе 26 Формы указывается наименование или Ф.И.О. продавца.
30. В графе 27 Формы указывается номер и дата государственной регистрации в стране резидентства продавца.
31. В графе 28 Формы указывается страна резидентства продавца.
32. В графе 29 Формы указывается место нахождения продавца в стране резидентства.
33. В графе 30 Формы указывается размер отчуждаемой доли (акций) продавца в уставном капитале недропользователя.
34. В графе 31 Формы указывается номер и дата сделки по приобретению доли участия (акций) продавцом.
35. В графе 32 Формы указывается стоимость приобретения доли участия (акций) продавцом (в целях определения прироста стоимости).
36. В графе 33 Формы указывается наименование валюты.
37. В графе 34 Формы указывается объем прав, остающихся у первоначального владельца других лиц.
38. В графе 35 Формы указывается сведения об аффилированности лица, реализующего имущества с другими лицами (размер прямого или косвенного участия в процентном отношении).
39. В графе 36 Формы указывается ИИН/БИН покупателя.
40. В графе 37 Формы указывается наименование, Ф.И.О. покупателя.
41. В графе 38 Формы указывается номер и дата государственной регистрации в стране резидентства/вид, номер и дата выдачи документа, удостоверяющего личность физического лица.
42. В графе 39 Формы указывается страна резидентства покупателя.
43. В графе 40 Формы указывается место нахождения в стране резидентства (в соответствии с учредительными документами).
44. В графе 41 Формы указывается сведения о предыдущей деятельности приобретателя, включая список государств, в которых он осуществлял свою деятельность за последние три года предшествующие году заключения сделки.

45. Нысанның 42-бағанында сатушының қатысу үлесін (акцияларын) сатып алу бойынша мәмілені нөмірі мен күні көрсетіледі.
46. Нысанның 43-бағанында сатып алу құны (алғашқы құн) сатушының қатысу (акция) үлесі (құнның өсуін айқындау мақсатында) көрсетіледі.
47. Нысанның 44-бағанында сатушының қатысу үлесін (акцияларын) өткізу жөніндегі мәміленің нөмірі мен күні көрсетіледі.
48. Нысанның 45-бағанында қатысу үлесін (акциялар) өткізу құны көрсетіледі
49. Нысанның 46-бағанында сатушыға табысты төлеу күні көрсетіледі.
50. Нысанның 47-бағанында сатушыға табыс төленген валютаның атауы көрсетілед.

45. В графе 42 Формы указывается номер и дата сделки по приобретению доли участия (акций) продавцом.
46. В графе 43 Формы указывается стоимость приобретения (первоначальная стоимость) доли участия (акций) продавцом (в целях определения прироста стоимости).
47. В графе 44 Формы указывается номер и дата сделки по реализации доли участия (акций) продавцом.
48. В графе 45 Формы указывается стоимость реализации доли участия (акций).
49. В графе 46 Формы указывается дата выплаты дохода продавцу.
50. В графе 47 Формы указывается наименование валюты в которой выплачен доход продавцу.