"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесі бастығының 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 42-3.3.12 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің Бастығының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 18-42-3.3.4 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 1 наурызда № 16453 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесі бастығының 2019 жылғы 7 қазандағы № 19-42-3.3.17 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президенті Кеңсесі бастығының 07.10.2019 № 19-42-3.3.17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесі бастығының 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 42-3.3.12 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімде № 14503 тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда жарияланған № 246 (28974) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген 3 және 4-қосымшалар осы бұйрықтың 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің қаржы және бухгалтерлік есеп секторы:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Кеңсесі бастығының орынбасары - бас бухгалтер Е.К.Арпабаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесінің бастығы
М. Қасымбеков
"КЕЛІСІЛДІ":
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
М. Әбілқасымова

О внесении изменений в приказ начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2016 года № 42-3.3.12 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих подведомственных государственных учреждений Администрации Президента Республики Казахстан"
Приказ Начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан от 9 февраля 2018 года № 18-42-3.3.4. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 марта 2018 года № 16453. Утратил силу приказом Начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан от 7 октября 2019 года № 19-42-3.3.17.
Сноска. Утратил силу приказом Начальника Канцелярии Президента РК от 07.10.2019 № 19-42-3.3.17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2016 года № 42-3.3.12 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих подведомственных государственных учреждений Администрации Президента Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14503, опубликованный 22 декабря 2016 года в газете "Казахстанская правда" № 246 (28372) следующие изменения:
приложения 3 и 4, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Сектору финансов и бухгалтерского учета Канцелярии Президента Республики Казахстан обеспечить:
1) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан - главного бухгалтера Арпабаева Е.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Начальник Канцелярии
Президента Республики Казахстан
М. Касымбеков
"СОГЛАСОВАН":
Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
____________М. Абылкасымова

2018 жылғы 19 ақпан
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесі бастығының
2018 жылғы 9 ақпандағы
№ 18-42-3.3.4 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесі бастығының
2016 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 42-3.3.12 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы "Қоғамдық келісім"
республикалық мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілері лауазымдарының
ТІЗІЛІМІ
Буын
Саты
Лауазымдар атауы
А блогы (басқарушы персонал)
А1
1-1
Басшының орынбасары
А2
1
Қаржы - әкімшілік қызметінің басшысы, бас бухгалтер
1-1
Қаржы - әкімшілік қызметі басшысының орынбасары, бас бухгалтердің орынбасары
2
Қызмет басшысы: этносаралық қатынастарды талдау мен мониторинг жасау және әдістемелік қамтамасыз ету, республикалық Достық үйі қызметін қамтамасыз ету
2-1
Қызмет басшысының орынбасары: этносаралық қатынастарды талдау мен мониторинг жасау және әдістемелік қамтамасыз ету, республикалық Достық үйі қызметін қамтамасыз ету
А3
1
Бөлім басшысы: құжаттамамен және кадрлық қамтамасыз ету, ұйымдастыру жұмысы
В блогы (негізгі персонал)
В1
2
Бас сарапшы
3
Жетекші сарапшы
4
Аға сарапшы, кеңесші
5
Сарапшы
С блогы (әкімшілік персонал)
С1
Бас инспектор, бас әкімгер, бас инженер, бас энергетик, бас экономист, дизайнер, кітапхана меңгерушісі, қойма меңгерушісі
С2
Әкімшілік функцияларды орындайтын біліктілігі жоғары деңгейдегі мамандар: бухгалтер, экономист, мемлекеттік сатып алу жөніндегі маман, желілік әкімгер, ғимараттың әкімгері, инспектор, инженер, заң кеңесшісі, кадрлар және құжаттама жөніндегі инспектор
С3
Механик
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесі бастығының
2018 жылғы 9 ақпандағы
№ 18- 42-3.3.4 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесі бастығының
2016 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 42-3.3.12 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы "Қазақстанның стратегиялық
зерттеулер институты" мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілері
лауазымдарының
ТІЗІЛІМІ
Буын
Саты
Лауазымдар атауы
А блогы (басқарушы персонал)
А1
1
Басшы
1-1
Басшының орынбасары
А2
1
Бас бухгалтер
1-1
Бас бухгалтердің орынбасары
2
Бөлім басшысы: әлеуметтік-экономикалық зерттеулер, әлеуметтік-саяси зерттеулер, ақпараттық-талдау жұмысы, халықаралық зерттеулер, өкілдік.
Ғалым хатшы
2-1
Бөлім басшысының орынбасары: ақпараттық-талдау жұмысы
А3
1
Бөлім басшысы: кадр жұмысы және құжаттама, ұйымдастыру жұмысы
1-1
Бөлім басшысының орынбасары: кадрлар жұмысы және құжаттама, ұйымдастыру жұмысы
В блогы (негізгі персонал)
В1
1
Бас ғылыми қызметкер
2
Бас сарапшы, жетекші ғылыми қызметкер
3
Жетекші сарапшы, аға ғылыми қызметкер
4
Аға сарапшы, ғылыми қызметкер, кеңесші
5
Сарапшы, кіші ғылыми қызметкер
С блогы (әкімшілік персонал)
С1
Кітапхана меңгерушісі, шаруашылық бөлімшенің меңгерушісі
С2
Әкімшілік функцияларды орындайтын біліктілігі жоғары деңгейдегі мамандар: бухгалтер, экономист, инженер, заң кеңесшісі, мемлекеттік сатып алу жөніндегі маман, техникалық қамтамасыз ету жөніндегі маман, кадрлар және құжаттама жөніндегі инспектор, аудармашы, мұрағатшы, кітапханашы, редактор, дизайнер

19 февраля 2018 года
Приложение 1
к приказу начальника
Канцелярии Президента
Республики Казахстан
от 9 февраля 2018 года № 18-42-3.3.4
Приложение 3
к приказу начальника
Канцелярии Президента
Республики Казахстан
от 7 декабря 2016 года № 42-3.3.12
РЕЕСТР должностей гражданских служащих республиканского государственного учреждения "Қоғамдық келісім" при Президенте Республики Казахстан
Звено
Ступень
Наименования должностей
Блок А (управленческий персонал)
А1
1-1
Заместитель руководителя
А2
1
Руководитель финансово-административной службы, главный бухгалтер
1-1
Заместитель руководителя финансово-административной службы, заместитель главного бухгалтера
2
Руководитель службы: анализа и мониторинга сферы межэтнических отношений и методического обеспечения, обеспечения деятельности республиканского Дома дружбы
2-1
Заместитель руководителя службы: анализа и мониторинга сферы межэтнических отношений и методического обеспечения, обеспечения деятельности республиканского Дома дружбы
А3
1
Руководитель отдела: документационного и кадрового обеспечения, организационной работы
Блок B (основной персонал)
В1
2
Главный эксперт
3
Ведущий эксперт
4
Старший эксперт, советник
5
Эксперт
Блок С (административный персонал)
С1
Главный инспектор, главный администратор, главный инженер, главный энергетик, главный экономист, дизайнер, заведующий библиотекой, заведующий складом
С2
Специалисты высшего уровня квалификации, выполняющие административные функции: бухгалтер, экономист, специалист по государственным закупкам, переводчик, системный администратор, администратор здания, инспектор, инженер, юрисконсульт, инспектор по кадрам и документации
С3
Механик
Приложение 2
к приказу начальника
Канцелярии Президента
Республики Казахстан
от 9 февраля 2018 года № 18-42-3.3.4
Приложение 4
к приказу начальника
Канцелярии Президента
Республики Казахстан
от 7 декабря 2016 года № 42-3.3.12
РЕЕСТР должностей гражданских служащих государственного учреждения "Казахстанский институт стратегических исследований" при Президенте Республики Казахстан
Звено
Ступень
Наименования должностей
Блок А (управленческий персонал)
А1
1
Руководитель
1-1
Заместитель руководителя
А2
1
Главный бухгалтер
1-1
Заместитель главного бухгалтера
2
Руководитель отдела: социально-экономических исследований, социально-политических исследований, информационно-аналитической работы, международных исследований, представительства.
Ученый секретарь
2-1
Заместитель руководителя отдела: информационно-аналитической работы
А3
1
Руководитель отдела: кадровой работы и документации, организационной работы
1-1
Заместитель руководителя отдела: кадровой работы и документации, организационной работы
Блок B (основной персонал)
В1
1
Главный научный сотрудник
2
Главный эксперт, ведущий научный сотрудник
3
Ведущий эксперт, старший научный сотрудник
4
Старший эксперт, научный сотрудник, советник
5
Эксперт, младший научный сотрудник
Блок С (административный персонал)
С1
Заведующий библиотекой, заведующий хозяйственным подразделением
С2
Специалисты высшего уровня квалификации, выполняющие административные функции: бухгалтер, экономист, инженер, юрисконсульт, специалист по государственным закупкам, специалист по техническому обеспечению, инспектор по кадрам и документации, переводчик, архивист, библиотекарь, редактор, дизайнер