"Қазақстан Республикасында пайдалануға ұсынылатын Селекциялық жетістіктердің мемлекеттік тізілімін және ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің перспективалы сорттарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 30 шілдедегі № 434 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 95 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 20 наурызда № 16634 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасында пайдалануға ұсынылатын Селекциялық жетістіктердің мемлекеттік тізілімін және ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің перспективалы сорттарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 30 шілдедегі № 434 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5759 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттiк органдарының актiлер жинағында 2009 жылы № 10 болып жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасында пайдалануға ұсынылатын Селекциялық жетістіктердің мемлекеттік тізілімі (бұдан әрі – Тізілім) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген Тізілімге 1-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген Тізілімге 3-қосымшада:
мынадай мазмұндағы 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 және 382-тармақтармен толықтырылсын:
"367. Nuseed Evropa LTD, Англия
368. Maisadour semences, Франция
369. Wiersum Plantbreeding BV, Германия
370. Agroscope Changins- Wädenswil ACW, Швейцария
371. "ТСО-Саратов" ЖШҚ, Ресей
372. GOLDEN WEST SEED BULGARIA Ltd, Болгария
373. ZEAINVENT TRNAVA s.r.o., Словакия
374. LABOULET Semences, Франция
375. Коюда С.П., Полушкин П.В., Пархоменко И.С., Ресей
376. "Цинь Фен Юань" АҚ, Қытай
377. "Славянское поле" бүкілресейлік құмайжүгері және соя ҒЗИ" ЖШҚ, Ресей
378. Хроматин Инк, АҚШ
379. Фельдзаатен Фройденбергер ГмбХ, Германия
380. "Қорғалған топырақтағы көкөніс шаруашылығы ҒЗИ" ЖШҚ, Ресей
381. "Гавриш селекциялық фирмасы" ЖШҚ, Ресей
382. "АгроАльянс" ҒӨК ЖШҚ, Ресей";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің перспективалы сорттарының тізбесі осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Егіншілік департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 июля 2009 года № 434 "Об утверждении Государственного реестра селекционных достижений, рекомендуемых к использованию в Республике Казахстан, и Перечня перспективных сортов сельскохозяйственных растений"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 февраля 2018 года № 95. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 марта 2018 года № 16634
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 июля 2009 года № 434 "Об утверждении Государственного реестра селекционных достижений, рекомендуемых к использованию в Республике Казахстан, и Перечня перспективных сортов сельскохозяйственных растений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5759, опубликован в 2009 году в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, № 10) следующие изменения и дополнение:
Государственный реестр селекционных достижений, рекомендуемых к использованию в Республике Казахстан (далее – Реестр), утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 1 к указанному Реестру изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
в приложении 3 к указанному Реестру:
дополнить пунктами 367, 368, 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 и 382 следующего содержания:
"367. Nuseed Evropa LTD, Англия
368. Maisadour semences, Франция
369. Wiersum Plantbreeding BV, Германия
370. Agroscope Changins - Wädenswil ACW, Швейцария
371. ООО "ТСО-Саратов", Россия
372. GOLDEN WEST SEED BULGARIA Ltd, Болгария
373. ZEAINVENT TRNAVA s.r.o., Словакия
374. LABOULET Semences, Франция
375. Коюда С.П., Полушкин П.В., Пархоменко И.С., Россия
376. АО "Цинь Фен Юань", Китай
377. ООО "Всерусский НИИ сорго и сои "Славянское поле", Россия
378. Хроматин Инк, США
379. Фельдзаатен Фройденбергер ГмбХ, Германия
380. ООО "НИИ овощеводства защищенного грунта", Россия
381. ООО "Селекционная фирма Гавриш", Россия
382. ООО НПК "АгроАльянс", Россия";
Перечень перспективных сортов сельскохозяйственных растений, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции, согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту земледелия Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген
іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Ө. Шөкеев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары– Қазақстан
Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрінің

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
У. Шукеев
Приложение 1
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан