"Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 1065 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2018 жылғы 3 наурыздағы № 83 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 27 наурызда № 16649 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2019 жылғы 13 ақпандағы № 71 бұйрығымен

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 1065 "О некоторых вопросах осуществления государственных закупок у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан"
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 3 марта 2018 года № 83. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 марта 2018 года № 16649. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 13 февраля 2019 года № 71 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 13.02.2019 № 71 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 1065 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12773 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 13.02.2019 № 71 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 1065 "О некоторых вопросах осуществления государственных закупок у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12773, опубликован 15 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:

көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тауарларды өндіретін және (немесе) тауарларды беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері мен Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 және 194-жолдармен толықтырылсын:
"

перечень общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, производящих товары и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги, утвержденный указанным приказом, дополнить строками, порядковые номера 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 и 194, следующего содержания:
"

142.
"Алматы облыстық ерікті мүгедек балалар қоғамы" қоғамдық бірлестігі;
143.
"КӨМЕК-АСТАНА" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
144.
"Арман-қала" мүгедектер қоғамдық бірлестігі;
145.
"Астана қаласының "Вектор Надежды" ерікті мүгедектер қоғамы" қоғамдық бірлестігі;
146.
"Север-капитал" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
147.
"Сервис плюс" агенттігі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
148.
"Астана қаласының жұмыс істейтін мүгедектер қауымдастығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
149.
"Қазмедсервис плюс" мүгедектер қоғамы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
150.
"ЖӘРДЕМ-СЕНІМ" мүгедектер қоғамдық бірлестігі;
151.
"TNG" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
152.
"Достар 2016" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
153.
"Таңсәры+" кәсіпкер мүгедектер қауымдастығы" қоғамдық бірлестігі;
154.
"Нұр" Солтүстік Қазақстан облыстық мүгедектер қоғамы" қоғамдық бірлестігінің "Нұр Самғау" корпоративтік қоры;
155.
"Көмек-ПВ" мүгедектер қоғамдық бірлестігі;
156.
"Мойымайтын мүгедектер қоғамы" қоғамдық бірлестігінің "ЕРЕКШЕ ТАҢДАУ ПАВЛОДАР" корпоративтік қоры;
157.
"Павлодар қаласының Ауған соғысы мүгедектерінің одағы" қоғамдық бірлестігі;
158.
"АҚҚУ-ИНВЕСТ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
159.
"Магистраль Терминал" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
160.
"Мүмкіндіктері шектеулі кәсіпкерлер" мүгедектер қоғамдық бірлестігі;
161.
"Ардагер" Ауған соғысының ардагерлері мен мүгедектерінің Алматы қаласындағы қоғамдық бірлестігі;
162.
"Семей аумақтық мүгедектер қоғамы" қоғамдық бірлестігі;
163.
"Сенім" мүгедектер қоғамы" қоғамдық бірлестігі;
164.
"Ақтөбе облысы мүгедектерін қолдау орталығы" қоғамдық бірлестігі;
165.
"ІНЖІР" мүмкіндіктері шектеулі адамдар ұйымы" қоғамдық бірлестігі;
166.
"Алматы қаласы Медеу ауданының Ауғанстандағы соғыс мүгедектерінің ерікті қоғам-бауырластығы" қоғамдық бірлестігі;
167.
"Сердечное тепло – Жүрек Жылуы" қоғамдық бірлестігі;
168.
"АМАНАТ" Шет ауданының мүгедектер қоғамы" қоғамдық бірлестігі;
169.
"АҚ САУЫТ" мүгедектер қоғамы" қоғамдық бірлестігі;
170.
"Жомарт 2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
171.
"Кoktem-2016" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
172.
"Алгабас А" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
173.
"СТС Азия Групп" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
174.
"Намыс" жоғары білімі бар мүгедектер қоғамдық бірлестігінің" "Мадикон-Ю" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;

142.
Общественное объединение "Алматинское областное добровольное общество детей-инвалидов";
143.
Товарищество с ограниченной ответственностью "КӨМЕК-АСТАНА";
144.
Общественное объединение инвалидов "Арман-кала";
145.
Общественное объединение "Добровольное общество инвалидов "Вектор Надежды" города Астаны";
146.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Север-капитал";
147.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Агентство "Сервис плюс";
148.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ассоциация работающих инвалидов города Астаны";
149.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Общество инвалидов Казмедсервис плюс";
150.
Общественное объединение инвалидов "ЖӘРДЕМ-СЕНІМ";
151.
Товарищество с ограниченной ответственностью "TNG";
152.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Достар 2016";
153.
Общественное объединение "Ассоциация инвалидов-предпринимателей "Рассвет+";
154.
Корпоративный фонд "НурСамгау" общественного объединения "Северо-Казахстанское областное общество инвалидов "НУР";
155.
Общественное объединение инвалидов "Көмек-ПВ";
156.
Корпоративный Фонд "ЕРЕКШЕ ТАҢДАУ ПАВЛОДАР" Общественного объединения "Общество Неунывающих Инвалидов";
157.
Общественное объединение "Союз инвалидов войны в Афганистане города Павлодара";
158.
Товарищество с ограниченной ответственностью "АККУ-ИНВЕСТ";
159.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Магистраль Терминал";
160.
Общественное объединение инвалидов "Предприниматели с ограниченными возможностями";
161.
Общественное объединение "Ветеранов и Инвалидов Войны в Афганистане "Ардагер" в городе Алматы;
162.
Общественное объединение "Семипалатинское кустовое общество инвалидов";
163.
Общественное объединение "Общество инвалидов "Сенім";
164.
Общественное объединение "Центр поддержки инвалидов Актюбинской области";
165.
Общественное объединение "Организация людей с ограниченными возможностями "ИНЖИР";
166.
Общественное объединение "Добровольное общество инвалидов войны в Афганистане-Братство Медеуского района города Алматы";
167.
Общественное объединение "Сердечное тепло – Жүрек Жылуы";
168.
Общественное объединение "Общество инвалидов Шетского района "АМАНАТ";
169.
Общественное объединение "Общество инвалидов "АҚ САУЫТ";
170.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жомарт 2030";
171.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кoktem-2016";
172.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алгабас А";
173.
Товарищество с ограниченной ответственностью "СТС Азия Групп";
174.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Мадикон-Ю" общественного объединения инвалидов, имеющих высшее образование "Намыс";

175.
"Жаңа әлеуметтік технологиялар" мүгедектер қоғамдық бірлестігі;
176.
"ФармМедЭкс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
177.
"Саурық мүгедектер қоғамы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
178.
"АУПП №2 ОО ОНИ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
179.
"СТАТУС КРОИВА" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
180.
"Болашаққа сенім" мүгедектер қоғамдық бірлестігі;
181.
"Имидж Media" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
182.
"ММҚ" ҚБ "Ерекше Таңдау" корпоративтік қоры";
183.
"Братское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
184.
"Медет-Павлодар" мүгедектер қоғамдық бірлестігі;
185.
"Үміт-Надежда" тірек-қозғалыс аппараты бұзылған мүгедек азаматтарды қолдау қоғамы" қоғамдық бірлестігі;
186.
"Бердібек" мүгедектер қоғамы" қоғамдық бірлестігі;

175.
Общественное объединение инвалидов "Новые социальные технологии";
176.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ФармМедЭкс";
177.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Общество инвалидов Саурык";
178.
Товарищество с ограниченной ответственностью "АУПП №2 ОО "ОНИ";
179.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Статус КРОИВА";
180.
Общественное объединение инвалидов "Болашаққа сенім";
181.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Имидж Media";
182.
Корпоративный фонд "ЕрекшеТаңдау" ОО "ОНИ";
183.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Братское";
184.
Общественное объединение инвалидов "Медет-Павлодар";
185.
Общественное объединение "Общество поддержки граждан-инвалидов с нарушением функций опорно-двигательного аппарата "Үміт-Надежда";
186.
Общественное объединение "Общество инвалидов "Бердібек";

187.
"Отырар ауданының мүгедектер қоғамы" қоғамдық бірлестігі;
188.
"Шымкент қалалық мүгедектер бірлестігінің мамандандырылған кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
189.
"Зағип жандар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
190.
"Жігер" Қызылорда облысы мүгедектерінің жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
191.
"Жаңалык сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
192.
"ДЕМЕУ ҚАМҚОР" қоғамдық бірлестігі;

187.
Общественное объединение "Отрарское районное общество инвалидов";
188.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Специализированное предприятие Шымкентского городского объединения инвалидов";
189.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Зағип жандар";
190.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жигер" инвалидов Кызылординского области";
191.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жаналык сервис";
192.
Общественное объединение "ДЕМЕУ ҚАМҚОР";

193.
"Целиноград ауданының "Болашақ" мүгедектер қоғамдық бірлестігі;
194.
"МҮГЕДЕКТЕРДІ ҚОЛДАУ KZ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тауарларды өндіретін және (немесе) тауарларды беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері мен Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардың тізбесіне енгізу қағидаларында:

193.
Общественное объединение инвалидов "Болашак" Целиноградского района;
194.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ПОДДЕРЖКА ИНВАЛИДОВ KZ".
";
в Правилах включения в перечень общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, производящих товары и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги, утвержденных указанным приказом:

3-тармақтың 2-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері немесе Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйым енгізіледі".
4-тармақтың 4-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) жұмыскерлердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), лауазымы, жалақысы, мүгедектік тобы (бар болса) және жеке сәйкестендiру нөмiрі көрсетілген тізімі";
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Әлеуметтік қызметтер департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мемлекеттік және орыс тілдеріндегі бір данасын қағаз және электрондық түрде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне қосу үшін жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықты ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі С.Қ. Жақыповаға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі М. Әбілқасымова
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі Б. Сұлтанов
2018 жылғы 5 наурыз

подпункт 2 пункта 3 изложить в следующей редакции:
"2) являющиеся общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан или организациями, созданными общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан".
подпункт 4 пункта 4      изложить в следующей редакции:
"4) список работников с указанием фамилии, имени, отчества (при его наличии), должности, заработной платы, группы инвалидности (при ее наличии) и индивидуальный идентификационный номер";
2. Департаменту социальных услуг Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направить его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан после его официального опубликования.
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Жакупову С.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
М. Абылкасымова
СОГЛАСОВАН
Министр финансов
Республики Казахстан
______________Б. Султанов
5 марта 2018 года