Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар жер қойнауы учаскелерiн қоспағанда, аукционға шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерiнің тiзбесін бекіту және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 2 наурыздағы № 160 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 30 наурызда № 16683 болып тіркелді
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2010 жылғы 24 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабының 14) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар жер қойнауы учаскелерін қоспағанда, аукционға шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерiнің тізбесі бекітілсін.
2. Мыналардың:
1) "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар жер койнауы учаскелерін қоспағанда, аукционға шығаруға жататын жер қойнауы учаскесінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 201 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15048 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 15 мамырда жарияланған);
2) "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар жер қойнауы учаскелерін қоспағанда, аукционға шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 12 шілдедегі № 456 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15475 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 15 тамызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Жер қойнауын пайдалану департаменті Қазақстан Республикасының заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;

Об утверждении перечня участков недр, за исключением участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на аукцион и признании утратившими силу некоторых приказов Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 2 марта 2018 года № 160. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2018 года № 16683.
В соответствии с подпунктом 14) статьи 17 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, за исключением участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на аукцион.
2. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 14 апреля 2017 года № 201 "Об утверждении перечня участка недр, за исключением участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащего выставлению на аукцион" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15048, опубликован 15 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 12 июля 2017 года № 456 "Об утверждении перечня участка недр, за исключением участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на аукцион" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15475, опубликован 15 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Департаменту недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;

4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларына сәйкес іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-миниcтріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
____________ Қ. Бозымбаев
2018 жылғы 6 наурыз
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің 2018 жылғы 2 наурыздағы № 160 бұйрығымен
бекітілген
Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар жер қойнауы учаскелерiн қоспағанда, аукционға шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерiнің тiзбесі
Пайдалы қазбаның түрі
Жер қойнауы учаскесінің атауы
Орналасқан жері
Операцияларының түрі
Өңірдің атауы
Географиялық координаттары
солтүстік ендік – шығыс бойлық
1
2
3
4
5
6
1.
Құрамында алтыны бар кендер
Солтүстік Одақ кен білінуі
Павлодар облысы
51о12'00''-74о21'00''
51о16'30''-74о21'00''
51о16'30''-74о28'00''
51о12'00''-74о28'00''
Алаңы 67,99 км2
барлау
2.
Боксит кендері
Майбалық учаскесі
Ақмола облысы
51о00'25''-71о31'55''
51о00'25''-71о36'34''
50о56'35''-71о36'34''
50о56'35''-71о31'55''
Алаңы 38,72км2
барлау
3.
Түсті халцедон
Қайназар кен орны (Батыс учаскесі)
Жамбыл облысы
Орталықтың координаттары
43о19'00''-70о34'00''
өндіру
4.
Полиметалл кендері
Дружное алаңы
Жамбыл облысы
44о14'40''-74о32'35''
44о14'40''-74о33'50''
44о13'50''-74о33'50''
44о13'50''-74о32'35''
Алаңы 2,57 км2
барлау
5.
Құрамында алтыны бар және полиметалл кендері
Майлы учаскесі
Ақмола және Павлодар облыстары
51o49'50''-73o49'06''
51o50'39''-73o50'52''
51o50'06''-73o54'35''
51o46'36''-73o50'42''
Алаңы 23,61км2
барлау
6.
Құрамында алтыны бар кендер
Крестов кен білінуі
Шығыс Қазақстан
облысы
49038'51,6''-83055'28,3''
49039'0,7''-84005'25,9''
49043'25,8''-84505'10,4''
49043'10,3''-83055'11,9''
Алаңы 95,98 км2
барлау
7.
Құрамында алтыны бар кендер
Ақсай учаскесі
Алматы облысы
43010'20''-79000'30''
43012'25''-79007'20''
43010'00''-79014'06''
43006'25''-79002'45''
Алаңы 104,34 км2
барлау
8.
Құрамында алтыны бар кендер
Көктас-Чушанай учаскесі
Алматы облысы

4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, согласно подпунктам 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан Ж. Қасымбек
"СОГЛАСОВАН"
Министр энергетики
Республики Казахстан
___________ К. Бозумбаев
6 марта 2018 года
Утвержден
приказом Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 2 марта 2018 года № 160
Перечень участков недр, за исключением участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на аукцион
Вид полезного ископаемого
Наименование участка недр
Местонахождение
Вид операций
Наименование региона
Географические
координаты
северная широта - восточная долгота
1
2
3
4
5
6
1.
Золотосодержащие руды
Рудопроявление Одак Северный
Павлодарская область
51о12'00''-74о21'00''
51о16'30''-74о21'00''
51о16'30''-74о28'00''
51о12'00''-74о28'00''
Площадь 67,99 км2
разведка
2.
Бокситовые руды
Участок Майбалык
Акмолинская область
51о00'25''-71о31'55''
51о00'25''-71о36'34''
50о56'35''-71о36'34''
50о56'35''-71о31'55''
Площадь 38,72км2
разведка
3.
Цветной халцедон
Месторождение Кайназарское
(участок Западный)
Жамбылская область
Координаты центра
43о19'00''-70о34'00''
добыча
4.
Полиметаллические руды
Площадь Дружное
Жамбылская область
44о14'40''-74о32'35''
44о14'40''-74о33'50''
44о13'50''-74о33'50''
44о13'50''-74о32'35''
Площадь 2,57 км2
разведка
5.
Золотосодержащие и полиметаллические руды
Участок Майлы
Акмолинская и Павлодарская области
51о49'50''-73о49'06''
51о50'39''-73о50'52''
51о50'06''-73о54'35''
51о46'36''-73о50'42''
Площадь 23,61км2
разведка
6.
Золотосодержащие руды
Рудопроявление Крестовское
Восточно-Казахстанская область
49о38'51,6''-83о55'28,3''
49о39'0,7''-84о05'25,9''
49о43'25,8''-84о05'10,4''
49о43'10,3''-83о55'11,9''
Площадь 95,98 км2
разведка
7.
Золотосодержащие руды
Аксайский участок
Алматинская область
43010'20''-79000'30''
43012'25''-79007'20''
43010'00'' -79014'06''
43006'25''-79002'45''
Площадь 104,34 км2
разведка
8.
Золотосодержащие руды
Коктас-Чушанайский участок
Алматинская область

43012'25''-79007'20''
43018'30''-79026'00''
43014'30''-79028'28''
43010'00''-79014'06''
Алаңы 194,32 км2
барлау
9.
Құрамында алтыны бар кендер
Қарақұңыз алаңы
Жамбыл және Алматы облыстары
42057'00''-75029'35''
42059'00''-75032'00''
42059'20''-75036'20''
42056'30''-75034'35''
42056'30''-75029'35''
Алаңы 31,98 км2
барлау
10.
Құрамында алтыны бар кендер, күшала және күміс
Қосмола-Қарабас учаскесі
Шығыс Қазақстан
облысы
49o45'00''-80o38'00''
49o46'00''-80o40'00''
49o43'00''-80o46'00''
49o42'00''-80o45'00''
Алаңы 24,50км2
барлау
11.
Құрамында алтыны бар кендер
Шығыс – Мұңғлы білінуі
Қарағанды облысы
47023'10,55''-70035'26,11''
47023'44,8''-70036'43,3''
47023'19,5''-70037'09,1''
47022'44,2''-70035'47,39''
Алаңы 1,86 км2
барлау
12.
Құрамында алтыны бар кендер
Айыртау алтын
кенді алаң
Қарағанды облысы
48°38'00''-67°00'00''
48°38'00''-67°06'00''
48°31'00''-67°06'00''
48°31'00''-67°00'00''
Алаңы 95,78 км2
Ю-4 зымыран тасығыштар бөліктерінің құлаған ауданында ішінара орналасады
барлау
13.
Полиметалл кендері
Өсек кен алаңы
Алматы облысы
44036'20''-79046'52''
44036'33''-79049'57''
44035'32''-79053'28''
44037'10''-79057'09''
44036'39''-79059'05''
44038'30''-80012'30''
44036'17''-80013'18''
44034'22''-80003'11''
44030'56''-79056'44''
44033'26''-79043'47''
Алаңы 248,14 км2
барлау
14.
Полиметалл кендері
Шынасылсай-Қастек кен торабы
Алматы және Жамбыл облыстары
42058'00''-75038'00''
42058'00''-75044'45''
42058'40''-75050'30''
42056'48''-75050'54''
42056'36''-75049'28''
42055'00''-75047'20''
42055'50''-75039'45''
Алаңы 75,19 км2
барлау
15.
Құрамында алтыны бар және полиметалл кендері
Шолақеспе учаскесі
Шығыс Қазақстан облысы
49o28'00''-80o01'00''
49o28'30''-80o04'00''
49o24'00''-80o08'00''
49o23'00''-80o06'00''
Алаңы 34,17 км2
барлау
16.
Құрамында алтыны бар және полиметалл кендері
Жаба алаңы
Шығыс Қазақстан облысы
48o26'54,46''-77o00'54,41''
48o26'37,05''-77o02'15,13''
48o26'0,26''-77o01'05,12''
48o26'16,23''-77o00'35,91''
Алаңы 1,78км2
барлау
17.
Полиметалл кендері
Көлқайнар учаскесі
Шығыс Қазақстан облысы
48o25'00''-80o47'00''
48o25'30''-80o48'00''
48o24'30''-80o50'00''
48o24'00''-80o49'00''
Алаңы 4,57км2
барлау
18.
Полиметалл кендері
Бурылтас учаскесі
Жамбыл облысы
45007'00''-73033'00''
45008'40''-73033'00''
45008'40''-73036'00''
45007'00''-73036'00''
Алаңы 12,15 км2
"Сарышаған" әскери - сынау полигонында орналасқан
барлау
19.
Құрамында мысы бар кендер
Үркер-2 учаскесі
Қарағанды облысы
48o31'40''-72o50'46''
48o31'30''-72o55'00''
48o22'50''-72o54'10''
48o23'00''-72o50'00''

43012'25''-79007'20''
43018'30''-79026'00''
43014'30''-79028'28''
43010'00''-79014'06''
Площадь 194,32 км2
разведка
9.
Золотосодержащие руды
Каракунузская площадь
Жамбылская и Алматинская области
42057'00''-75029'35''
42059'00''-75032'00''
42059'20''-75036'20''
42056'30''-75034'35''
42056'30''-75029'35''
Площадь 31,98 км2
разведка
10.
Золотосодержащие руды, мышьяк и серебро
Космола-Карабасский
Восточно-Казахстанская область
49о45'00''-80о38'00''
49о46'00''-80о40'00''
49о43'00''-80о46'00''
49о42'00''-80о45'00''
Площадь 24,50км2
разведка
11.
Золотосодержащие руды
Восточно-Мунглинское проявление
Карагандинская область
47023'10,55''-70035'26,11''
47023'44,8''-70036'43,3''
47023'19,5''-70037'09,1''
47022'44,2''-70035'47,39''
Площадь 1,86 км2
разведка
12.
Золотосодержащие руды
Аиртауское золоторудное поле
Карагандинская область
48°38'00''-67°00'00''
48°38'00''-67°06'00''
48°31'00''-67°06'00''
48°31'00''-67°00'00''
Площадь 95,78 км2
Частично располагается в районе падения частей ракето-носителей Ю-4
разведка
13.
Полиметаллические руды
Усекское рудное поле
Алматинская область
44°36'20''-79°46'52''
44°36'33''-79°49'57''
44°35'32''-79°53'28''
44°37'10''-79°57'09''
44°36'39''-79°59'05''
44°38'30''-80°12'30''
44°36'17''-80°13'18''
44°34'22''-80°03'11''
44°30'56''-79°56'44''
44°33'26''-79°43'47''
Площадь 248,14 км2
разведка
14.
Полиметаллические руды
Чинысылсай-Кастекский рудный узел
Алматинская и Жамбылская области
42°58'00''-75°38'00''
42°58'00''-75°44'45''
42°58'40''-75°50'30''
42°56'48''-75°50'54''
42°56'36''-75°49'28''
42°55'00''-75°47'20''
42°55'50''-75°39'45''
Площадь 75,19 км2
разведка
15.
Золотосодержащие и полиметаллические руды
Участок Шолакэспе
Восточно-Казахстанская область
49°28'00''-80°01'00''
49°28'30''-80°04'00''
49°24'00''-80°08'00''
49°23'00''-80°06'00''
Площадь 34,17 км2
разведка
16.
Золотосодержащие и полиметаллические руды
Площадь Жаба
Восточно-Казахстанская область
48°26'54,46''-77°00'54,41''
48°26'37,05''-77°02'15,13''
48°26'0,26''-77°01'05,12''
48°26'16,23''-77°00'35,91''
Площадь 1,78км2
разведка
17.
Полиметаллические руды
Колькайнарский участок
Восточно-Казахстанская область
48°25'00''-80°47'00''
48°25'30''-80°48'00''
48°24'30''-80°50'00''
48°24'00''-80°49'00''
Площадь 4,57км2
разведка
18.
Полиметаллические руды
Участок Бурултас
Жамбылская область
45°07'00''-73°33'00''
45°08'40''-73°33'00''
45°08'40''-73°36'00''
45°07'00''-73°36'00''
Площадь 12,15 км2
Располагается на военно-испытательном полигоне "Сарышаган"
разведка
19.
Медьсодержащие руды
Участок Уркер-2
Карагандинская область
48°31'40''-72°50'46''
48°31'30''-72°55'00''
48°22'50''-72°54'10''
48°23'00''-72°50'00''

Алаңы 83,52 км2
барлау
20.
Графит, сирек, сирек кездесетін және асыл металдар
Сарытоғанбай алаңы
Қарағанды облысы
48o35'00''-74o07'00''
48o35'00''-74o14'00''
48o28'30''-74o14'00''
48o28'30''-74o07'00''
Алаңы 103,82 км2
барлау
21.
Құрамында күмісі бар кендер
Алтын - Қазған кен білінуі (2 учаске)
Қостанай облысы
49о16'18''-66о15'52''
49о16'24''-66о17'00''
49о13'42''-66о20'08''
49о13'36''-66о16'01''
Алаңы 16,33 км2
барлау
22.
Құрамында алтыны бар кендер
Гүлқаз учаскесі
Ақмола облысы
52о30'46''-70о20'21,60''
52о30'46''-70о22'56,34''
52о23'48''-70о26'56,34''
52о23'48''-70о20'21,60''
Алаңы 67,079 км2
барлау
23.
Темір марганецті кендер, құрамында алтыны бар кендер, ниобий, цезий
Сатыбай кен алаңы
Қарағанды облысы
49004'00''-70053'00''
49004'00''-70058'00''
49000'16''-70058'00''
49002'38''-70053'00''
Алаңы 28,8 км2
барлау
24.
Құрамында мысы бар кендер
Батыс кен білінуі
Шығыс Қазақстан облысы
48040'9,2''-77031'6,8''
48040'9,2''-77032'42''
48039'18,5''-77032'42''
48039'18,5''-77031'6,8''
Алаңы 3,06 км2
барлау
25.
Құрамында мысы бар кендер
Қалыбұлақ ауданы
Қарағанды облысы
49055'00''-72021'00''
49055'00''-72022'00''
49056'00''-72022'00''
49056'00''-72021'00''
Алаңы 2,22 км2
барлау
26.
Құрамында мысы бар кендер
Балықтыкөл алаңы
Қарағанды облысы
49021'00''-71047'00''
49021'00''-71059'49''
49030'00''-71059'49''
49030'00''-71047'00''
Алаңы 258,82 км2
барлау
27.
Құрамында мысы бар кендер
Жабден кен алаңы
Қарағанды облысы
49033'30''-71035'00''
49033'30''-71043'00''
49038'00''-71043'00''
49038'00''-71035'00''
Алаңы 80,48 км2
барлау
28.
Қорғасын, мырыш, күміс, құрамында алтыны бар кендер
Көкқұс кен білінуі
Алматы облысы
44037'5,10''-79034'4,53''
44037'5,10''-79039'55,98''
44032'54,22''-79034'55,98''
44032'54,22''-79034'4,53''
Алаңы 34,41км2
барлау
29.
Қорғасын, құрамында мырышы бар кендер
Көкшиелі алаңы
Алматы облысы
44o33'00''-77o29'00''
44o33'00''-77o32'00''
44o30'00''-77o32'00''
44o30'00''-77o29'00''
Алаңы 22,11 км2
барлау
30.
Құрамында алтыны бар кендер
Жетік
кен білінуі
Шығыс Қазақстан облысы
49o48'09,4''-80o30'32,5''
49o47'51,1''-80o30'32,4''
49o47'50,2''-80o31'28,5''
49o48'09,2''-80o31'28,6''
Алаңы 0,65 км2
барлау
31.
Құрамында алтыны бар кендер
Шомақкөл алаңы
Павлодар облысы
51o02'30''-75o39'00''
51o03'00''-75o38'00''
51o05'30''-75o42'00''
51o05'00''-75o44'00''
Алаңы 13,0 км2
барлау
32.
Құрамында күмісі бар кендер
Мурзинцевск кен білінуі
Шығыс Қазақстан облысы
49032'12,2''-84033'12,8''
49033'23,1''-84038'08''
49027'32,2''-84042'33,3''
49027'26,2''-84037'35,5''
Алаңы 65,06 км2
барлау
33.
Құрамында флюориті бар кендер
Қаражал-2 учаскесі
Шығыс Қазақстан облысы

Площадь 83,52 км2
разведка
20.
Графит, редкие, редкоземельные и благородные металлы
Площадь Сарытоганбай
Карагандинская область
48°35'00''-74°07'00''
48°35'00''-74°14'00''
48°28'30''-74°14'00''
48°28'30''-74°07'00''
Площадь 103,82 км2
разведка
21.
Серебросодержащие руды
Рудопроявление Алтын - Казган (Участок 2)
Костанайская область
49°16'18''-66°15'52''
49°16'24''-66°17'00''
49°13'42''-66°20'08''
49°13'36''-66°16'01''
Площадь 16,33 км2
разведка
22.
Золотосодержащие руды
Участок
Гульказ
Акмолинская область
52°30'46''-70°20'21,60''
52°30'46''-70°22'56,34''
52°23'48''-70°26'56,34''
52°23'48''-70°20'21,60''
Площадь 67,079 км2
разведка
23.
Железомарганцевые руды, золотосодержащие руды, ниобий, цезий
Рудное поле Сатыбай
Карагандинская область
49°04'00''-70°53'00''
49°04'00''-70°58'00''
49°00'16''-70°58'00''
49°02'38''-70°53'00''
Площадь 28,8 км2
разведка
24.
Медьсодержащие руды
Рудопроявление
Западное
Восточно-Казахстанская область
48°40'9,2''-77°31'6,8''
48°40'9,2''-77°32'42''
48°39'18,5''-77°32'42''
48°39'18,5''-77°31'6,8''
Площадь 3,06 км2
разведка
25.
Медьсодержащие руды
Калыбулакская площадь
Карагандинская область
49°55'00''-72°21'00''
49°55'00''-72°22'00''
49°56'00''-72°22'00''
49°56'00''-72°21'00''
Площадь 2,22 км2
разведка
26.
Медьсодержащие руды
Балыктыкольская площадь
Карагандинская область
49°21'00''-71°47'00''
49°21'00''-71°59'49''
49°30'00''-71°59'49''
49°30'00''-71°47'00''
Площадь 258,82 км2
разведка
27.
Медьсодержащие руды
Жабденское
рудное поле
Карагандинская область
49°33'30''-71°35'00''
49°33'30''-71°43'00''
49°38'00''-71°43'00''
49°38'00''-71°35'00''
Площадь 80,48 км2
разведка
28.
Свинец, цинк, серебро, золотосодержащие руды
Рудопроявление
Коккус
Алматинская область
44°37'5,10''-79°34'4,53''
44°37'5,10''-79°39'55,98''
44°32'54,22''-79°34'55,98''
44°32'54,22''-79°34'4,53''
Площадь 34,41км2
разведка
29.
Свинец, цинксодержащие руды
Кокшиельская площадь
Алматинская область
44°33'00''-77°29'00''
44°33'00''-77°32'00''
44°30'00''-77°32'00''
44°30'00''-77°29'00''
Площадь 22,11 км2
разведка
30.
Золотосодержащие руды
Рудопроявление Жетык
Восточно-Казахстанская область
49°48'09,4''-80°30'32,5''
49°47'51,1''-80°30'32,4''
49°47'50,2''-80°31'28,5''
49°48'09,2''-80°31'28,6''
Площадь 0,65 км2
разведка
31.
Золотосодержащие руды
Шомаккольская площадь
Павлодарская область
51°02'30''-75°39'00''
51°03'00''-75°38'00''
51°05'30''-75°42'00''
51°05'00''-75°44'00''
Площадь 13,0 км2
разведка
32.
Серебросодержащие руды
Мурзинцевское рудопроявление
Восточно-Казахстанская область
49°32'12,2''-84°33'12,8''
49°33'23,1''-84°38'08''
49°27'32,2''-84°42'33,3''
49°27'26,2''-84°37'35,5''
Площадь 65,06 км2
разведка
33.
Флюоритсодержащие руды
Участок Караджал-2
Восточно-Казахстанская область

45o04'15''-79o22'55''
Алаңы 26,94 км2
барлау
52.
Құрамында алтыны бар, полиметал кендері және молибден
Алтын-Эмель алаңы
Алматы облысы
44o04'45''-77o53'40''
44o00'00''-77o52'30''
43o57'55''-77o52'30''
43o57'10''-77o50'20''
43o53'55''-77o50'00''
43o53'55''-77o47'27''
43o56'55''-77o46'50''
44o04'05''-77o50'10''
Алаңы 97,96 км2
барлау
53.
Құрамында алтыны бар кендер
Сор-Осевое учаскесі
Алматы облысы
43o51'05''-75o17'50''
43o51'05''-75o22'20''
43o50'00''-75o22'20''
43o50'00''-75o17'50''
Алаңы 12,10 км2
барлау
54.
Асыл және түсті металдар
Қайрақты 1 учаскесі
Ақтөбе облысы
49o38'00''-59o17'55''
49o38'00''-59o21'04''
49o40'57''-59o21'04''
49o41'00''-59o24'02''
49o34'13''-59o24'02''
49o34'13''-59o17'35''
Алаңы 72,77 км2
барлау
55.
Асыл және түсті металдар
Қайрақты 2 учаскесі
Ақтөбе облысы
49o41'00''-59o24'02''
49o41'06''-59o29'36''
49o34'13''-59o30'07''
49o34'13''-59o24'02''
Алаңы 88,88 км2
барлау
56.
Асыл және түсті металдар
Қайрақты 3 учаскесі
Ақтөбе облысы
49o34'13''-59o17'35''
49o34'13''-59o24'02''
49o28'12''-59o24'02''
49o28'12''-59o17'07''
Алаңы 89,96 км2
барлау
57.
Асыл және түсті металдар
Қайрақты 4 учаскесі
Ақтөбе облысы
49o34'13''-59o24'02''
49o34'13''-59o30'07''
49o28'12''-59o30'32''
49o28'12''-59o24'02''
Алаңы 84,68 км2
барлау
58.
Асыл және түсті металдар
Көпабай учаскесі
Ақтөбе облысы
50o19'16''-60o37'05''
50o17'00''-60o37'05''
50o17'00''-60o35'26''
50o12'01''-60o35'26''
50o12'01''-60o41'47''
50o19'16''-60o41'47''
Алаңы 93,2 км2
барлау
59.
Құрамында темірі бар кендер
Кішкенесор учаскесі
Жамбыл облысы
45018'59'' - 71030'41''
45019'14'' - 71031'06''
45018'54'' - 71031'26''
45018'39'' - 71031'00''
Алаңы 0,54 км2
барлау
60.
Құрамында алтыны бар кендер
Гранит алаңы
Жамбыл облысы
45°02'20'' - 73°25'40''
45°00'20'' - 73°42'10''
44°55'20'' - 73°57'20''
44°56'10'' - 74°01'00''
44°55'00'' - 74°01'20''
44°54'00'' - 73°57'30''
44°59'20'' - 73°41'50''
45°00'04'' - 73°42'00''
45°00'20'' - 73°37'10''
45°00'00'' - 73°37'00''
45°01'33'' - 73°25'30''
Алаңы 87,17 км2
Ішінара (шамамен 40%)
"Сарышаған" әскери - сынау полигонында орналасқан
барлау
61.
Құрамында алтыны бар кендер
Қаратас алаңы
Жамбыл облысы
45°22'10'' - 72°45'50''
45°24'10'' - 72°47'10''
45°17'20'' - 73°04'00''
45°15'30'' - 73°02'20''
45°16'40'' - 72°59'40''
45°18'00'' - 73°01'00''
45°21'13'' - 72°53'40''
45°19'27'' - 72°52'20''
Алаңы 65,29 км2
Толығымен "Сарышаған" әскери - сынау полигонында орналасқан
барлау
62.
Құрамында алтыны бар кендер
Ұзын Төбе алаңы
Жамбыл облысы
45°10'40'' - 73°20'00''

45°04'15''-79°22'55''
Площадь 26,94 км2
разведка
52.
Золотосодержащие, полиметаллические руды и молибден
Алтын-Эмельская площадь
Алматинская область
44°04'45''-77°53'40''
44°00'00''-77°52'30''
43°57'55''-77°52'30''
43°57'10''-77°50'20''
43°53'55''-77°50'00''
43°53'55''-77°47'27''
43°56'55''-77°46'50''
44°04'05''-77°50'10''
Площадь 97,96 км2
разведка
53.
Золотосодержащие руды
Участок Сор-Осевое
Алматинская область
43°51'05''-75°17'50''
43°51'05''-75°22'20''
43°50'00''-75°22'20''
43°50'00''-75°17'50''
Площадь 12,10 км2
разведка
54.
Благородные и цветные металлы
участок Кайрактинский 1
Актюбинская область
49°38'00''-59°17'55''
49°38'00''-59°21'04''
49°40'57''-59°21'04''
49°41'00''-59°24'02''
49°34'13''-59°24'02''
49°34'13''-59°17'35''
Площадь 72,77 км2
разведка
55.
Благородные и цветные металлы
участок Кайрактинский 2
Актюбинская область
49°41'00''-59°24'02''
49°41'06''-59°29'36''
49°34'13''-59°30'07''
49°34'13''-59°24'02''
Площадь 88,88 км2
разведка
56.
Благородные и цветные металлы
участок Кайрактинский 3
Актюбинская область
49°34'13''-59°17'35''
49°34'13''-59°24'02''
49°28'12''-59°24'02''
49°28'12''-59°17'07''
Площадь 89,96 км2
разведка
57.
Благородные и цветные металлы
участок Кайрактинский 4
Актюбинская область
49°34'13''-59°24'02''
49°34'13''-59°30'07''
49°28'12''-59°30'32''
49°28'12''-59°24'02''
Площадь 84,68 км2
разведка
58.
Благородные и цветные металлы
участок Копабайский
Актюбинская область
50°19'16''-60°37'05''
50°17'00''-60°37'05''
50°17'00''-60°35'26''
50°12'01''-60°35'26''
50°12'01''-60°41'47''
50°19'16''-60°41'47''
Площадь 93,2 км2
разведка
59.
Железосодержащие руды
Участок Кишкенесор
Жамбылская область
45°18'59'' - 71°30'41''
45°19'14'' - 71°31'06''
45°18'54'' - 71°31'26''
45°18'39'' - 71°31'00''
Площадь 0,54 км2
разведка
60.
Золотосодержащие руды
Площадь Гранитная
Жамбылская область
45°02'20'' - 73°25'40''
45°00'20'' - 73°42'10''
44°55'20'' - 73°57'20''
44°56'10'' - 74°01'00''
44°55'00'' - 74°01'20''
44°54'00'' - 73°57'30''
44°59'20'' - 73°41'50''
45°00'04'' - 73°42'00''
45°00'20'' - 73°37'10''
45°00'00'' - 73°37'00''
45°01'33'' - 73°25'30''
Площадь 87,17 км2
Частично ( около 40%) располагается на военно-испытательном полигоне "Сарышаган"
разведка
61.
Золотосодержащие руды
Каратасская площадь
Жамбылская область
45°22'10'' - 72°45'50''
45°24'10'' - 72°47'10''
45°17'20'' - 73°04'00''
45°15'30'' - 73°02'20''
45°16'40'' - 72°59'40''
45°18'00'' - 73°01'00''
45°21'13'' - 72°53'40''
45°19'27'' - 72°52'20''
Площадь'' 65,29 км2
Полностью располагается на военно-испытательном полигоне "Сарышаган"
разведка
62.
Золотосодержащие руды
Площадь Узун Тобе
Жамбылская область
45°10'40'' - 73°20'00''

45°13'30'' - 73°22'54''
45°09'30'' - 73°32'20''
45°05'10'' - 73°32'20''
Алаңы 100,85 км2
Толығымен "Сарышаған" әскери - сынау полигонында орналасқан
барлау
63.
Мыс-молибден кендер
Берқара учаскесі
Қарағанды облысы
46o56'51'' - 77o11'39''
46o57'30'' - 77o11'39''
46o57'30'' - 77o13'14''
46o56'51'' - 77o13'14''
Алаңы 2,42 км2
барлау
64.
Түсті және асыл металдар
Байрус учаскесі
Қарағанды облысы
48o03'03'' - 67o10'16''
48o03'00'' - 67o10'29''
48o02'57'' - 67o10'27''
48o03'00'' - 67o10'14''
Алаңы 0,029 км2
барлау
65.
Түсті және асыл металдар
Гүлжар 1 учаскесі
Қарағанды облысы
48o01'28'' - 67o36'46''
48o01'24'' - 67o36'48''
48o01'25'' - 67o36'54''
48o01'30'' - 67o36'53''
Алаңы 0,020 км2
барлау
66.
Түсті және асыл металдар
Гүлжар 2 учаскесі
Қарағанды облысы
48o00'49 - 67o36'05''
48o00'52 - 67o36'10''
48o00'50 - 67o36'13''
48o00'46 - 67o36'07''
Алаңы 0,014 км2
барлау
67.
Алтын, түсті металдар, Полиметалл кендер
Сабыр учаскесі
Павлодар облысы
51o05'04 - 76o01'04''
51o06'35 - 76o08'50''
51o02'01 - 76o12'48''
51o00'04 - 76o04'33''
Алаңы 97 км2
барлау
68.
Алтын, түсті металдар, Полиметалл кендер
Берік учаскесі
Ақмола облысы
52o30'06'' - 72o37'23''
52o30'28'' - 72o38'37''
52o29'09'' - 72o41'51''
52o28'17'' - 72o41'43''
52o28'35'' - 72o38'29''
Алаңы 11,96 км2
барлау
69.
Құрамында алтыны бар кендер
Қарақұс кен орны
Жамбыл облысы
Орталықтың координаттары
45o18'00'' - 72o58'00''
өндіру

45°13'30'' - 73°22'54''
45°09'30'' - 73°32'20''
45°05'10'' - 73°32'20''
Площадь 100,85 км2
Полностью располагается на военно-испытательном полигоне "Сарышаган"
разведка
63.
Медно-молибденовые руды
Участок Беркара
Карагандинская область
46°56'51'' - 77°11'39''
46°57'30''- 77°11''39'
46°57'30'' - 77°13'14''
46°56'51'' - 77°13'14''
Площадь 2,42 км2
разведка
64.
Цветные и благородные металлы
Участок Байрус
Карагандинская область
48°03'03'' - 67°10'16''
48°03'00'' - 67°10'29''
48°02'57'' - 67°10'27''
48°03'00'' - 67°10'14''
Площадь 0,029 км2
разведка
65.
Цветные и благородные металлы
Участок Гульжар 1
Карагандинская область
48°01'28'' - 67°36'46''
48°01'24'' - 67°36'48''
48°01'25'' - 67°36'54''
48°01'30'' - 67°36'53''
Площадь 0,020 км2
разведка
66.
Цветные и благородные металлы
Участок Гульжар 2
Карагандинская область
48°00'49'' - 67°36'05''
48°00'52'' - 67°36'10''
48°00'50'' - 67°36'13''
48°00'46'' - 67°36'07''
Площадь 0,014 км2
разведка
67.
Золото, цветные металлы, полиметаллические руды
Участок Сабыр
Павлодарская область
51°05'04'' - 76°01'04''
51°06'35'' - 76°08'50''
51°02'01'' - 76°12'48''
51°00'04'' - 76°04'33''
Площадь 97 км2
разведка
68.
Золото, цветные металлы, полиметаллические руды
Участок Берик
Акмолинская область
52°30'06'' - 72°37'23''
52°30'28'' - 72°38'37''
52°29'09'' - 72°41'51''
52°28'17'' - 72°41'43''
52°28'35'' - 72°38'29''
Площадь 11,96 км2
разведка
69.
Золотосодержащие руды
Месторождение Карагуз
Жамбылская область
Координаты центра
45°18'00'' - 72°58'00''
добыча