"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 11-3/1070 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 112 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 3 сәуірде № 16715 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 11-3/1070 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12477 болып тіркелді, 2015 жылы 30 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің қарамағындағы республикалық мемлекеттік мекемелердің арнайы көлік құралдарының заттай нормалары осы бұйрықтын қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.

О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 11-3/1070 "Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 марта 2018 года № 112. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 апреля 2018 года № 16715
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 11-3/1070 "Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12477, опубликован 30 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
натуральные нормы специальных транспортных средств республиканских государственных учреждений, находящихся в ведении Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденные указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрi
Ө. Шөкеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
____________ Б. Сұлтанов
" " 2018 жыл
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2018 жылғы 13 наурыз № 112
бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
У. Шукеев
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
____________ Б. Султанов
"____ "_________2018 года
Приложение к приказу
Заместителя Премьер–Министра
Республики Казахстан–
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 13 марта 2018 года № 112
Приложение 4
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан

2015 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 11-3/1070 бұйрығына
4–қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің қарамағындағы республикалық мемлекеттік мекемелердің арнайы көлік құралдарының заттай нормалары
Арнайы көлік құралының атауы*
Арнайы көлік құралының функционалдық мақсаты
Арнайы көлік құралдарын пайдалануға құқығы бар республикалық мемлекеттік мекемелер
Көлік құралдарының шекті саны
Жедел
Жануарлар дүние-сiн қорғау, өсiмiн молайту және пай-далану, сондай-ақ ерекше қорғалатын табиғи аумақтар мен айрықша экологиялық, ғылы-ми, тарихи-мәдени және рекреациялық құндылығы бар мемлекеттік табиғи-қорық қоры объек-тілері саласында бақылауды жүзеге асыру үшін.
Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
3
Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің облыстық аумақтық инспекциялары, оның ішінде:

от 8 декабря 2015 года
№ 11-3/1070
Натуральные нормы специальных транспортных средств республиканских государственных учреждений, находящихся в ведении Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Наименование специального транспортного средства*
Функциональное назначение специального транспортного средства
Республиканские государственные учреждения, имеющие право использования специальных транспортных средств
Предельное количество транспортных средств
Оперативная
Для осуществления контроля в области охраны, воспроизводства и использования животного мира, а также особо охраняемых природных территорий и объектов государственного природно-заповедного фонда, представляющими особую экологическую, научную, историко-культурную и рекреационную ценность
Комитет лесного хозяйства и животного мира
3
Областные территориальные инспекции Комитета лесного хозяйства и животного мира, в том числе: