"Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары − Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 9 маусымдағы № 237 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 11 қаңтардағы № 16 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 10 сәуірде № 16735 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 408 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 04.10.2018 № 408 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 41) тармақшасына, сондай-ақ "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары − Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 9 маусымдағы № 237 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15452 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 16 тамызда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсету, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсетуге өтініштер қабылдау және көрсетілетін қызметті алушыға олардың нәтижелерін беру жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру үшін, сондай-ақ электрондық нысанда мемлекеттік қызметтер көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға;

О внесении изменений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 июня 2017 года № 237 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 января 2018 года № 16. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2018 года № 16735. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 октября 2018 года № 408 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 04.10.2018 № 408 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 41) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", а также подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 июня 2017 года № 237 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15452, опубликован 16 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в Правилах субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан, для оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы
по приему заявлений на оказание государственных услуг и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", а также обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме;

2) акваөсіру – балық ресурстарының және басқа да су жануарларының жасанды өсімін молайту және өсіру;
3) балық өсіру – кәсіпкерлік қызмет мақсатында акваөсірудің балықтардың өсімін жасанды жолмен молайту және өсіру бағыты.";
13 және 14-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Тауар өндірушілердің өтінімдерін қабылдау тиісті жылдың 1 наурызынан басталып, 10 желтоқсанында аяқталады.
Өтінімдерді қарау мерзімі оларды қабылдаған күннен бастап жиырма жұмыс күнінен аспайды.
14. Субсидиялар алу үшін тауар өндірушілер азықтар сатып алуға жұмсалған шығындардың нәтижелері бойынша Басқармаға не Мемлекеттік корпорацияға осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қағаз түрінде өтінім (бұдан әрі – Өтінім) ұсынады.";
16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 және 24-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Өтінімді қабылдау кезінде Басқарма немесе Мемлекеттік корпорация ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді.
Өтінімде көрсетілген құжаттардың толық ұсынылмау және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсыну фактісі анықталған жағдайда, құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
Тауар өндірушілер түзетілген немесе толықтырылған Өтінімді қайта енгізе алады.
17. Тауар өндірушіге Өтінімді қабылдау кезінде күні және уақыты, Өтінімді қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
18. Басқарма Өтінімдерді олар келіп түскен күні тігілген, нөмірленген және мөрмен бекемделген бөлек журналда тіркейді.
19. Басқарма Комиссия отырысы өткізілгенге дейін екі күн бұрын осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша облыс (республикалық маңызы бар қала, астана) бойынша жиынтық акт қалыптастырады және оны Комиссияның қарауына жібереді.
20. Комиссия екі жұмыс күн ішінде тауар өндірушінің Өтінімін осы Қағидалардың 6, 7 және 8-тармақтарында көрсетілген өлшемшарттар мен талаптарға сәйкестігі тұрғысынан тексереді.
21. Комиссия отырысының қорытындылары бойынша тауар өндірушіге субсидия беру туралы оң шешім қабылданған жағдайда, Басқарма бір жұмыс күн ішінде хаттама жобасын және осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес 1-нысан бойынша оң шешім қабылданған тауар өндірушілердің тізбесін жасайды.
Комиссия отырысының хаттамасына қол қойылғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде Басқарма тауар өндірушінің банктегі шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін төлем шоттарының тізілімін қалыптастырады және оны аумақтық қазынашылық бөлімшесіне беру туралы хабарлама жібереді.
22. Комиссия отырысының қорытындылары бойынша тауар өндірушіге субсидия беру туралы теріс шешім қабылданған жағдайда, Басқарма бір жұмыс күні ішінде хаттама жобасын және осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес 2-нысан бойынша оларды ұсынбау себептерін көрсете отырып, теріс шешім қабылданған тауар өндірушілердің тізбесін жасайды.

2) аквакультура – искусственное воспроизводство и культивирование рыбных ресурсов и других водных животных;
3) рыбоводство – направление аквакультуры по искусственному воспроизводству и культивированию рыб в целях предпринимательской деятельности.";
пункты 13 и 14 изложить в следующей редакции:
"13. Прием заявок товаропроизводителей начинается с 1 марта и заканчивается 10 декабря соответствующего года.
Срок рассмотрения заявок составляет не более двадцати рабочих дней со дня их приема.
14. Для получения субсидий товаропроизводители по результатам понесенных затрат на приобретение кормов представляют заявку в бумажном виде по форме, согласно приложению 3 к настоящим Правилам (далее - Заявка), в Управление либо в Государственную корпорацию.";
пункты 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 и 24 изложить в следующей редакции:
"16. При приеме Заявки Управление или Государственная корпорация проверяет полноту представленных документов.
В случае установления факта неполноты представленных документов указанных в Заявке, и (или) документов с истекшим сроком действия выдает расписку об отказе в приеме документов.
Товаропроизводители могут повторно внести исправленную или дополненную Заявку.
17. Товаропроизводителю при приеме Заявки выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего Заявку.
18. Управление регистрирует Заявки в день их поступления в отдельном прошнурованном, пронумерованном и скрепленном печатью журнале.
19. Управление за два дня до проведения заседания Комиссии формирует сводный акт по области (города республиканского значения, столице) по форме, согласно приложению 4 к настоящим Правилам и направляет на рассмотрение Комиссии.
20. Комиссия в течение двух рабочих дней проверяет Заявку товаропроизводителя на предмет соответствия критериям и требованиям, указанным в пунктах 6, 7 и 8 настоящих Правил.
21. В случае положительного решения о предоставлении субсидии товаропроизводителю по итогам заседания Комиссии Управление в течение одного рабочего дня составляет проект протокола и перечень товаропроизводителей, по которым принято положительное решение по форме 1, согласно приложению 5 к настоящим Правилам.
В течение одного рабочего дня после подписания протокола заседания Комиссии, Управление формирует и направляет уведомление о предоставлении в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета товаропроизводителя.
22. В случае отрицательного решения о предоставлении субсидии товаропроизводителю по итогам заседания Комиссии Управление в течение одного рабочего дня составляет проект протокола и перечень товаропроизводителей, по которым принято отрицательное решение с указанием причин их непредставления по форме 2, согласно приложению 5 к настоящим Правилам.

Субсидиялар берудегі теріс шешім "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 19-1-бабы 2-тармағының 1), 2) және 4) тармақшаларында белгіленген негіздер бойынша қабылданады.
23. Хаттамаға Комиссия мүшелері бір жұмыс күні ішінде қол қояды.
24. Басқарма Комиссия отырысының хаттамасына қол қойылғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде кейіннен бір жұмыс күні ішінде тауар өндірушіге (өтінім берушіге) беру үшін қарау нәтижелерін қысқаша сипаттай отырып, осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес нысанмен әрбір тауар өндіруші (өтінім беруші) бойынша Өтінімді қарау нәтижелері туралы хабарлама қалыптастырады.
Өтінім Мемлекеттік корпорация арқылы қабылданған жағдайда, Өтінімді қарау нәтижелері туралы хабарлама Мемлекеттік корпорацияға жолданады.
Мемлекеттік корпорация филиалына жүгінген кезде қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді, бұл ретте Басқарма мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін мемлекеттік қызмет көрсету мерзімінің аяқталуына бір күн қалған кезде Мемлекеттік корпорацияға береді.";
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларына 3-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларына 4-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларына 5-қосымша осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларына 6-қосымша осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

Отрицательное решение в предоставлении субсидий принимается по основаниям, установленным подпунктами 1), 2) и 4) пункта 2 статьи 19-1 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах".
23. Протокол подписывается членами Комиссии в течение одного рабочего дня.
24. Управление в течение одного рабочего дня после дня подписания протокола заседания Комиссии формирует уведомление о результатах рассмотрения Заявки по форме, согласно приложению 6 к настоящим Правилам индивидуально по каждому товаропроизводителю (заявителю) с кратким описанием результатов рассмотрения для последующей передачи товаропроизводителю (заявителю) в течение одного рабочего дня.
В случае принятия Заявки через Государственную корпорацию уведомление о результатах рассмотрения Заявки направляется в Государственную корпорацию.
При обращении в филиал Государственной корпорации, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги, при этом результат оказания государственной услуги Управлением предоставляется в филиал Государственной корпорации за день до окончания срока оказания государственной услуги.";
приложение 3 к Правилам субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 4 к Правилам субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
приложение 5 к Правилам субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) изложить в новой редакции, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
приложение 6 к Правилам субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) изложить в новой редакции, согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына жіберілуін;
4) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Заң қызметі департаментіне берілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары −
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Ө. Шөкеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрі
___________ Д. Абаев
2018 жылғы "__"____________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________ Б. Сұлтанов
2018 жылғы "__"____________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Т. Сүлейменов
2018 жылғы "__"____________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 16 бұйрығына
1-қосымша
Акваөсіру (балық өсіру
шаруашылығы) өнімділігін және
өнім сапасын арттыруды
субсидиялау қағидаларына
3-қосымша
Нысан
___________________________
облысының
(республикалық маңызы бар
қаланың, астананың)
Ауыл шаруашылығы басқармасына Өтінім
1. Тауар өндіруші: _____________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)/ тауар өндірушінің атауы)
2. БСН/ЖСН _____________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
3.Тауар өндірушінің мекенжайы: _________________________________________
________________________________________________________________________
(өңірдің, елді мекеннің атауы)
4. Шаруашылықтың есепке алу нөмірі (бар болған жағдайда) _______________
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1.
Алдыңғы жыл үшін өсірілген және өткізілген тауарлы өнім туралы мәліметтер көрсетілген балық аулау және акваөсіру туралы статистикалық есептіліктің "1-балық" нысанынан үзінді-көшірме
Құжат(тар) атауы
Күні және кезеңі
Алдыңғы жыл үшін өткізілген акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің нақты көлемі, тонна
Тіркеу нөмірі және статистика органдарының есепті қабылдаған күні (бар болған жағдайда)
2.
Кәсіпорындардың жобалық қуатын растайтын құжаттар
Ағымдағы кезең үшін өткізілген акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің нақты көлемі, тонна
Ағымдағы жыл үшін акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімін өндірудің болжамды көлемі, тонна
3.
Азық немесе ингредиенттер* сатып алуға арналған шарт немесе сатып алынғанын растайтын құжаттар
Шарттың немесе кассалық чектін/кіріс ордерінің нөмірі (әрбір чек/ордер бойынша көрсетіледі)
Жасалған күні
Сатып алынған азықтың немесе ингредиенттердің* атауы және түрі
Азық немесе ингредиенттер* өткізген ұйымның атауы
Сатып алынған жемнің немесе ингредиенттердің* көлемі, тонна
Өсірілген балықты өткізудің мәлімделген көлеміне жұмсалатын азық немесе ингредиенттер* шығысының көлемі
4.
Өнімнің өткізілгенін растайтын құжаттар
Құжат(тар) атауы
Нөмірі(лері) (бар болған жағдайда)
Құжатта(тарда) көрсетілген күн
Өткізілген өнім көлемі
Контрагент (алушы)
5.
Өнім өткізілгенін растайтын құжаттар (өнім дербес өткізілген жағдайда толтырылады)
Кассалық чектің нөмірі мен күні (әрбір чек бойынша көрсетіледі)
Өткізілген өнім көлемі, килограмм (әрбір чек бойынша көрсетіледі)
6.
Ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы екінші деңгейдегі банктің немесе Ұлттық почта операторының анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе Ұлттық почта операторының деректемелері:
Банктің немесе Ұлттық почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
Ескертпе:
* өзі өндірген азық пайдаланылған жағдайда, пайдаланылған ингредиенттерді
растайтын құжаттардың көшірмелерін ұсыну қажет.
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер бергенім
үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік жайында
хабардармын. Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны
құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Басшы
______________________________________________ ___________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))                   (қолы)
Бас бухгалтер (бар болса)
______________________________________________ ___________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))                  (қолы)
Мөр (бар болса) орны
20__ жылғы "___" _______________
Өтінім қаралуға 20__ жылғы "__" _______ ___сағат ___ минутта қабылданды.
______________________________________________________ ____________
(өтiнiмді қабылдаған жауапты адамның тегі, аты, әкесінің             (қолы)
аты (барған жағдайда)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
(кесу сызығы)
Талон
№ _______________________
Өтінім қаралуға 20__ жылғы "__" _______ ___сағат ___ минутта қабылданды.
______________________________________________________ ____________
(өтiнiмді қабылдаған жауапты адамның тегі, аты, әкесінің       (қолы)
аты (бар болған жағдайда))
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 16 бұйрығына
2-қосымша
Акваөсіру (балық өсіру
шаруашылығы) өнімділігін және
өнім сапасын арттыруды
субсидиялау қағидаларына
4-қосымша
Нысан
_______________________________________ облысы (республикалық маңызы бар қала, астана) бойынша жиынтық акт 20 __ жылғы ___________ үшін (ай)
Тауар өндірушінің (өтінім берушінің) атауы
Жеке сәйкестен-дiру нөмiрі/бизнес-сәйкестендiру нөмiрi
Тауар өндірушінің өтінімі қабылданған күн
Субсидияланатын балық түрі
Субсидияланатын балық көлемі, тонна
Азықтың немесе ингредиенттің атауы және түрі
Пайдаланылған азықтық немесе ингредиенттің көлемі, тонна
Азықтың немесе ингредиенттің құны, теңге
Бюджеттік субсидиялардың тиесілі сомасы, теңге
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
2
Жиыны
Ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы
___________________________________________________ __________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)) (мөр)            (қолы)
Қаржы басқармасының басшысы
___________________________________________________ __________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)) (мөр)            (қолы)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 16 бұйрығына
3-қосымша
Акваөсіру (балық өсіру
шаруашылығы) өнімділігін және
өнім сапасын арттыруды
субсидиялау қағидаларына
5-қосымша
1-нысан
"Бекітемін"
___________________________
облысы
(республикалық маңызы бар
қала, астана)
әкімінің орынбасары – комиссия
төрағасы
____________________________
_______________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(бар болған жағдайда), қолы,
мөр)
20__жылғы "__"
_______________
Субсидиялар беруде оң шешім қабылданған тауар өндірушілер тізбесі ______________ облысы (республикалық маңызы бар қала, астана) бойынша 20__ жылғы ___________ үшін (ай)
Тауар өндірушінің (өтінім берушінің) атауы
Жеке сәйкестендiру нөмiрі/бизнес-сәйкестендiру нөмiрi
Тауар өндірушінің өтінімі қабылданған күн
Субсидияланатын балық түрі
Субсидияланатын балық көлемі, тонна
Азықтың немесе ингредиенттің атауы және түрі
Пайдаланылған азықтың немесе ингредиенттің көлемі, тонна
Азықтың немесе ингредиенттің құны, теңге
Бюджеттік субсидиялардың тиесілі сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
2
Жиыны
Комиссия мүшелері:
_________________________________________________ _____________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))                        (қолы)
_________________________________________________ _____________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))                        (қолы)
2-нысан
"Бекітемін"
____________________________облысы
(республикалық маңызы бар
қала, астана)
әкімінің орынбасары – комиссия
төрағасы
____________________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(бар болған жағдайда), қолы,
мөр)
20__ жылғы "___"
_______________
Субсидиялар беруде теріс шешім
қабылданған тауар өндірушілер тізбесі
__________ облысы (республикалық маңызы бар қала, астана)
бойынша 20__ жылғы ___________ үшін
(ай)
Аудандардың атауы
Тауар өндірушінің (өтінім берушінің) атауы
Жеке сәйкестендiру нөмiрі/бизнес-сәйкестендiру нөмiрi
Тауар өндірушінің өтінімі қабылданған күн
Субсидияның берілмеу себептері
1
2
3
4
5
6
1
2
Жиыны
Комиссия мүшелері: _________________________________________________ _______
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)) (қолы)
_________________________________________________ _____________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)) (қолы)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2018 жылғы 11 қаңтардағы
№ 16 бұйрығына
4-қосымша
Акваөсіру (балық өсіру
шаруашылығы) өнімділігін және
өнім сапасын арттыруды
субсидиялау қағидаларына
6-қосымша
Нысан
Өтінімді қарау нәтижелері туралы
№_____ хабарлама
20 ____ жылғы "___" _________
Тауар өндіруші _________________________________________________________
________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Жүгіну мақсаты _________________________________________________________
(субсидияланатын бағыт)
Жүгінген күні 20 __ жылғы "___" __________________
Комиссияның шешімі _____________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
_________________________________________________________________ облысы
(республикалық маңызы бар қала, астана)
Ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы _____________________________________
___________________________________________________ ____________________
___________________________________________________ ____________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)) (мөр) (қолы)

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан −
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
У. Шукеев
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
____________ Д. Абаев
"__"__________ 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
___________ Б. Султанов
"__"__________ 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
___________ Т. Сулейменов
"__"__________ 2018 года
Приложение 1
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан −
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 11 января 2018 года № 16
Приложение 3
к Правилам субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)
Форма
В Управление сельского хозяйства
______________________ области,
(города республиканского значения,
столицы)
Заявка
1. Товаропроизводитель: __________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)/ наименование товаропроизводителя)
2. ИИН/БИН ____________________________________________________________________
(для физического/юридического лица)
3. Адрес товаропроизводителя: _____________________________________________________
________________________________________________________________________________
(наименование региона, населенного пункта)
4. Учетный номер хозяйства (при его наличии) ___________________________
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1.
Выписка из формы "1-рыба" статистической отчетности о рыболовстве и аквакультуре с указанием сведений о выращенной и реализованной товарной продукции за предыдущий год
Наименование документа(ов)
Дата и период
Фактический объем реализованной продукции аквакультуры (рыбоводства) за предшествующий год, тонн
Регистрационный номер и дата принятия отчета органами статистики (при его наличии)
2.
Документы, подтверждающие проектную мощность предприятий
Фактический объем реализованной продукции аквакультуры (рыбоводства) за текущий период, тонн
Прогнозный объем производства продукции аквакультуры (рыбоводства) за текущий год, тонн
3.
Договор на покупку или документы, подтверждающие приобретение кормов или ингредиентов*
Номер договора или кассового чека/приходного ордера (указывается по каждому чеку/ордеру)
Дата заключения
Наименование и вид приобретенного корма или ингредиентов*
Наименование организации реализовавшей корма или ингредиенты*
Объем приобретенного корма или ингредиентов*, тонн
Объем расхода корма или ингредиентов* на заявляемый объем реализации выращенной рыбы
4.
Документы, подтверждающие реализацию продукции
Наименование документа(ов)
Номер(а) (при его наличии)
Дата, указанная в документе(ах)
Объем реализованной продукции
Контрагент (получатель)
5.
Документы, подтверждающие реализацию продукции (заполняется в случае самостоятельной реализации продукции)
Номер и дата кассового чека (указывается по каждому чеку)
Объем реализованной продукции, килограмм (указывается по каждому чеку)
6.
Справка банка второго уровня или Национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или Национального оператора почты:
наименование банка или Национального оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
Примечание:
* в случае использования кормов собственного производства необходимо представить копии подтверждающих документов использованных ингредиентов.
Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Руководитель
_______________________________________________________ __________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))                   (подпись)
Главный бухгалтер (при наличии)
_______________________________________________________ __________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))                   (подпись)
Место печати (при наличии)
"___" _____________ 20____ года
Заявка принята к рассмотрению "__" ______ 20 _ года ___ часов ___ минут.
________________________________________________________ _________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)                   (подпись)
ответственного лица, принявшего заявку)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(линия отрыва)
Талон
№ _______________________
Принята заявка к рассмотрению "__" _______ 20__года ___ часов ___ минут.
________________________________________________________ _________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)                   (подпись)
ответственного лица, принявшего заявку)
Приложение 2
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан
− Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 11 января 2018 года № 16
Приложение 4
к Правилам субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)
Форма
Сводный акт по _______________________________ области,
(города республиканского значения, столицы)
за _____________ 20____года (месяц)
Наименование товаропроизводителя (заявителя)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер
Дата приема заявки товаропроизводителя
Вид субсидируемой рыбы
Объем субсидируемой рыбы, тонн
Наименование и вид кормов или ингредиентов
Объем приобретенных кормов или ингредиентов, тонн
Стоимость кормов или ингредиентов, тенге
Причитающаяся сумма бюджетных субсидий, тенге
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
2
Итого
Руководитель управления сельского хозяйства
____________________________________________________ ____________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))            (печать) (подпись)
Руководитель финансового управления
____________________________________________________ ____________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))             (печать) (подпись)
Приложение 3
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан −
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 11 января 2018 года № 16
Приложение 5
к Правилам субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)
Форма 1
"Утверждаю"
Председатель комиссии – заместитель акима
_________________________________ области
(город республиканского значения, столица)
__________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
подпись, печать)
"___" ___________ 20__ года
Перечень товаропроизводителей, по которым принято положительное решение в предоставлении субсидий
за _______________ 20____ года (месяц)
по __________ области (городу республиканского значения, столице)
Наименование товаропроизводителя (заявителя)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер
Дата приема заявки товаропроизводителя
Вид субсидируемой рыбы
Объем субсидируемой рыбы, тонн
Наименование и вид кормов или ингредиентов
Объем приобретенных кормов или ингредиентов, тонн
Стоимость кормов или ингредиентов, тенге
Причитающаяся сумма бюджетных субсидий, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
2
Итого
Члены комиссии:
_________________________________________________ __________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))            (подпись)
_________________________________________________ __________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))            (подпись)
Форма 2
"Утверждаю"
Председатель комиссии – заместитель акима
________________________________ области
(город республиканского значения, столица)
_____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
подпись, печать)
"___" ____________ 20__ года
Перечень товаропроизводителей, по которым принято отрицательное решение в предоставлении субсидий
за _______________ 20____ года (месяц) по ____________ области (городу республиканского значения, столице)
Наименование районов
Наименование товаропроизводителя (заявителя)
Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер
Дата приема заявки товаропроизводителя
Причины непредставления субсидий
1
2
3
4
5
6
1
2
Итого
Члены комиссии:
_________________________________________________ __________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))            (подпись)
_________________________________________________ __________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))            (подпись)
Приложение 4
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан −
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 11 января 2018 года № 16
Приложение 6
к Правилам субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)
Форма
Уведомление о результатах рассмотрения заявки
№________
от "___" _________ 20 ____ года
Товаропроизводитель ____________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Цель обращения _________________________________________________________________
(субсидируемое направление)
Дата обращения "___" ___________ 20 ___ года
Решение комиссии _______________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Руководитель Управление сельского хозяйства _______________________________ области,
(города республиканского значения, столицы)
________________________________________________________________________________
__________________________________________________________ _____________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))            (печать) (подпись)