"Балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 304 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 15 мамырдағы № 199 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 13 маусымда № 17047 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 304 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14117 болып тіркелген, 2016 жылғы тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары-
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Ө. Шөкеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрі
_____________Д. Абаев
2018 жылғы _____ __________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
_____________Ж. Қасымбек
2018 жылғы ______ __________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
____________ Т. Сүлейменов
2018 жылғы ______ ___________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің 2018 жылғы
15 мамырдағы № 199 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2016 жылғы 8 шілдедегі
№ 304 бұйрығымен
бекiтiлген
Нысан
_________________________________________________________________
(уәкілетті органның ведомствосы)
_________________________________________________________________
(уәкілетті орган ведомствосы аумақтық бөлімшесінің атауы)
Балықтың қайдан ауланғаны туралы №______ анықтама
____________________________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), тегі немесе заңды тұлғаның
атауы)
__________________________________________________________
берілді (басшысының аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), тегі)
Табиғи мекендеу ортасынан ауланған/жасанды жағдайларда өсірілген балықтар/басқа да су жануарлары үшін (қажеттінің астын сызу керек)
Аулану орнының (су айдынының, учаскенің) атауы
Балықтардың немесе басқа су жануарларының түрлері

О внесении изменения в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июля 2016 года № 304 "Об утверждении формы справки о происхождении вылова"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 мая 2018 года № 199. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июня 2018 года № 17047
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июля 2016 года № 304 "Об утверждении формы справки о происхождении вылова" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14117, опубликован 23 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
форму справки о происхождении вылова, утвержденную указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электроном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
У. Шукеев
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
__________ Д. Абаев
_____ ________ 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
__________ Ж. Қасымбек
_____ ________ 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
___________ Т. Сулейменов
____ _________ 2018 года
Приложение
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 15 мая 2018 года № 199
Утверждена
приказом Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 8 июля 2016 года № 304
Форма
________________________________________________________________
(ведомство уполномоченного органа) _________________________________________________________________
(наименование территориального подразделения ведомства
уполномоченного органа) Справка о происхождении вылова № Выдана
_________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии) физического лица или
наименование юридического лица)
_________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя)
Для рыб/других водных животных из естественной среды обитания/выращенных в искусственных условиях (нужное подчеркнуть)
Наименование места вылова (водоема, участка)
Виды рыб или других водных животных

20_ жылғы 15 ақпаннан 20_ жылғы 15 ақпанға дейін белгіленген квота/лимит (тонна) (табиғи ортадағы балықтар немесе басқа су жануарлары үшін)
Жасанды өсірумен айналысатын ұйымның жобалық қуаты (тонна)
20__ жылғы "__" ______ жағдай бойынша өтініш жасалған күнге мәлімделген ауланатын көлем (тонна)
20__ жылғы "__" ______ жағдай бойынша қалған қалдық (тонна)
1
2
3
4
5
6
7
Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі балықтардың/басқа су жануарларының табиғи ортадан ауланғанын/жасанды жағдайларда өсірілгенін растайды (қажеттінің астын сызу керек):
Балықтардың немесе басқа су жануарларының түрі
Балықтардың және басқа су жануарларының расталатын көлемі (тонна)
Жиыны:
Ескертпе* Қайдан ауланғаны туралы анықтама берілген күнінен бастап бір жыл бойы қолданылады
Берілген күні 20 ___ жылғы "____"_______________
__________________________________________________________________
(уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі басшысының,
аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), тегі, қолы)

Установленная квота/лимит с 15 февраля 20__ года по 15 февраля 20 ___ года (тонн) (для рыб или других водных животных из естественной среды обитания)
Проектная мощность организации, занимающейся искусственным разведением (тонн)
Заявляемый объем вылова на день обращения по состоянию на "___" ___________ 20__ года (тонн)
Остаток по состоянию на "___" ___________ 20__ года (тонн)
1
2
3
4
5
6
7
Территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в
области охраны, воспроизводства и использования животного мира
подтверждает происхождение вылова рыб/других водных животных из
естественной среды обитания/выращенных в искусственных условиях
(нужное подчеркнуть):
Виды рыб или других водных животных
Подтверждаемый объем рыб и других водных животных (тонн)
1
2
3
ИТОГО:
Примечание* Справка о происхождении вылова действует в течении одного года со
дня еҰ выдачи.
Дата выдачи "___" ________ 20___ года
_______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя территориального
подразделения ведомства уполномоченного органа, подпись)