Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құруына, жұмыс орындарын құру туралы мәліметтер ұсынуына мониторингті жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 260 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 13 шілдеде № 17198 болып тіркелді.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 12-3) тармақшасына және "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабының 3-тармағы 2 тармақшасынына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құруына, жұмыс орындарын құру туралы мәліметтер ұсынуына мониторингті жүзеге асыру қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Халықты жұмыспен қамту және еңбек нарығын дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау үшін және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі Н.Б. Әлтаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі
М. Әбілқасымова
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары-
Ауыл шаруашылығы министрі
______________ Ө. Шөкеев

Об утверждении Правил осуществления мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных и правительственных программ, предоставления сведений о создании рабочих мест
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 июня 2018 года № 260. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2018 года № 17198.
В соответствии с подпунктом 26-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила осуществления мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных и правительственных программ, предоставления сведений о создании рабочих мест.
2. Департаменту занятости населения и развития рынка труда Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Альтаева Н.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
М. Абылкасымова
СОГЛАСОВАНО
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан- Министр сельского
хозяйства Республики Казахстан
___________ У. Шукеев

2018 жылғы 29 маусым
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
______________ Ж. Қасымбек
2018 жылғы 27 маусым
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
______________ Т. Сүлейменов
2018 жылғы "___"__________
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
___________ Қ. Бозымбаев
2018 жылғы 21 маусым
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2018 жылғы 19 маусымдағы
№ 260 бекітілген
Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құруына, жұмыс орындарын құру туралы мәліметтер ұсынуына мониторингті жүзеге асыру қағидалары
Ескерту. Қағида жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 30.06.2022 № 231 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құру мониторингін жүзеге асыру, жұмыс орындарын құру туралы мәліметтерді беру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Ресубликасы Заңының 7-бабының 26-2) тармақшасына сәйкес әзірленді және орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құру мониторингін жүзеге асыру тәртібін айқындайды.
2. Осы Қағидаларда қолданылатын негізгі ұғымдар:
1) жергілікті атқарушы орган (әкімдік) - облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) әкімі басқаратын, өз құзыреті шегінде тиісті аумақта жергілікті мемлекеттік басқаруды және өзін-өзі басқаруды жүзеге асыратын алқалы атқарушы орган;
2) "Электрондық еңбек биржасы" мемлекеттік ақпараттық порталы (бұдан әрі – Электрондық еңбек биржасы) – еңбек нарығының бірыңғай ақпараттық базасын қамтитын ақпараттық жүйе;
3) жұмыс орны – еңбек қызметі процесінде жұмыскердің еңбек міндеттерін орындауы кезінде оның тұрақты немесе уақытша болатын орны;
4) халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес халықты жұмыспен қамту саласындағы басшылықты және салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын орталық атқарушы орган.
2-тарау. Ұлттық жобаларды, даму жоспарларын іске асырушы орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құру, жеке кәсіпкерлік субъектілері іске асырушы жобаларды, сондай-ақ жұмыс орындарын құру туралы мәліметтерді беру мониторингін жүзеге асырудың тәртібі.

29 июня 2018 год
СОГЛАСОВАНО
Министр по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
___________ Ж. Касымбек
27 июня 2018 год
СОГЛАСОВАНО
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
___________ Т. Сулейменов
"___"________ 20__ год
СОГЛАСОВАНО
Министр энергетики
Республики Казахстан
___________ К. Бозумбаев
21 июня 2018 год
Утверждены приказом
Министра труда
и социально защиты населения
Республики Казахстан
от 19 июня 2018 года № 260
Правила осуществления мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных и правительственных программ, предоставления сведений о создании рабочих мест
Сноска. Правила - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 30.06.2022 № 231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила осуществления мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных и правительственных программ, предоставления сведений о создании рабочих мест (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 26-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и определяют порядок осуществления мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами.
2. Основные понятия, используемые в настоящих Правилах:
1) местный исполнительный орган (акимат) – коллегиальный исполнительный орган, возглавляемый акимом области, городов республиканского значения и столицы, района (города областного значения), осуществляющий в пределах своей компетенции местное государственное управление и самоуправление на соответствующей территории;
2) государственный информационный портал "Электронная биржа труда" (далее – Электронная биржа труда) – информационная система, содержащая единую информационную базу рынка труда;
3) рабочее место – место постоянного или временного нахождения работника при выполнении им трудовых обязанностей в процессе трудовой деятельности;
4) уполномоченный орган по вопросам занятости населения – центральный исполнительный орган, осуществляющий руководство и межотраслевую координацию в сфере занятости населения в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Глава 2. Порядок осуществления мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, реализуемые национальные проекты, планы развития, проекты, реализуемые субъектами частного предпринимательства за счет собственных средств, а также предоставления сведений о создании рабочих мест

1-параграф. Жұмыс орындарын құру, ұлттық жобалар мен даму жоспарлары шеңберінде құрылатын жұмыс орындарын құру туралы мәліметтерді беру мониторингін жүзеге асырудың тәртібі
3. Жұмыс орындарын құру мониторингі екі деңгейде жүзеге асырылады:
1) өңірлік деңгейде – ұлттық жобалар мен даму жоспарларын іске асыруға жауапты жергілікті атқарушы органдар;
2) республикалық деңгейде – ұлттық жобаларды іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органдар.
4. Ұлттық жобаларды іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органдар және өз қаражаты есебінен қаржыландырылатын жобаларды іске асыратын ұлттық басқарушы холдингтер, ұлттық холдингтер, ұлттық компаниялар:
1) жыл сайын, жоспарлы жылдың алдындағы жылдың 20 қарашасына дейін жергілікті атқарушы органдармен бірлесіп, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бөлінісінде алдағы есепті жылға арналған ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің және ұлттық компаниялардың даму жоспарларында көзделген ұлттық жобалар шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру бойынша жоспарлы көрсеткіштерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттері және экономикалық қызмет түрлері бойынша қалыптастырады;
2) жыл сайын, жоспарлы жылдың алдындағы жылдың 20 желтоқсанына дейін ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің және ұлттық компаниялардың даму жоспарларында көзделген ұлттық жобалар шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру жөніндегі жоспарлы көрсеткіштер туралы мәліметтерді облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бөлінісінде алдағы есепті жылға халықты жұмыспен қамту мәселелері бойынша уәкілетті органға осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес ұсынады.
5. Ұлттық жобалар мен даму жоспарларын іске асырушы жергілікті атқарушы органдар:
1) жыл сайын есепті жылдың 5 қаңтарына дейін ұлттық жобалар, даму жоспарлары бөлінісінде жұмыс орындарын құрудың өңірлік карталарын бекітеді (өзекті етеді) ;
2) жыл сайын есепті жылдың 15 қаңтарына дейін осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға ұлттық жобалар мен даму жоспарлары шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру жөніндегі жоспарлы көрсеткіштер туралы мәліметтерді ұсынады.
Ұлттық жобалар мен даму жоспарлары шеңберінде іске асыруы бір мезгілде жоспарланатын жұмыс орындары ұлттық жобалар шеңберінде іске асырылатын жұмыс орындары ретінде көрсетіледі.
6. Жергілікті атқарушы органдар "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабы 2-тармағының 1-тармақшасына сәйкес бос жұмыс орындары туралы мәліметтерді орналастыру бойынша ұлттық жобалар мен даму жоспарлары шеңберінде жобаларды іске асырушы жұмыс берушілермен жұмысты ұйымдастырады.

Параграф 1. Порядок осуществления мониторинга создания рабочих мест, предоставления сведений о создании рабочих мест, создаваемых в рамках национальных проектов и планов развития
3. Мониторинг создания рабочих мест осуществляется на двух уровнях:
1) региональном уровне – местными исполнительными органами, ответственными за реализацию национальных проектов и планов развития;
2) республиканском уровне – центральными государственными органами, ответственными за реализацию национальных проектов.
4. Центральные государственные органы, ответственные за реализацию национальных проектов, и национальные управляющие холдинги, национальные холдинги, национальные компании, реализующие проекты, финансируемые за счет собственных средств:
1) ежегодно до 20 ноября года, предшествующего плановому году, совместно с местными исполнительными органами, формируют плановые показатели по созданию рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках национальных проектов, предусмотренных в планах развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов и национальных компаний на предстоящий отчетный год в разрезе областей, городов республиканского значения, столицы, районов (городов областного значения) и по видам экономической деятельности;
2) ежегодно до 20 декабря года, предшествующего плановому году, представляют сведения о плановых показателях по созданию рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках национальных проектов, предусмотренных в планах развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов и национальных компаний, на предстоящий отчетный год в разрезе областей, городов республиканского значения, столицы в уполномоченный орган по вопросам занятости населения согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
5. Местные исполнительные органы, реализуемые национальные проекты и планы развития:
1) ежегодно до 5 января отчетного года утверждают (актуализируют) региональные карты создания рабочих мест в разрезе национальных проектов, Планов развития;
2) ежегодно до 15 января отчетного года представляют сведения о плановых показателях по созданию рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках национальных проектов и планов развития в уполномоченный орган по вопросам занятости населения по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
Рабочие места, реализация которых планируется одновременно в рамках национальных проектов и планов развития, отражаются как реализуемые в рамках национальных проектов.
6. Местные исполнительные органы в соответствии с подпунктом 1 пункта 2 статьи 28 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" организуют работу с работодателями, реализующие проекты в рамках национальных проектов и планов развития по размещению сведений о вакантных рабочих местах.

7. Ұлттық жобалар мен даму бағдарламалары шеңберінде құрылатын жұмыс орындарына азаматтарды жұмысқа орналастыру Электрондық еңбек биржасы немесе халықты жұмыспен қамту орталықтары арқылы жүзеге асырылады.
Бұл ретте жергілікті атқарушы органдар мен жұмыс берушілер ұлттық жобалар мен даму жоспарлары шеңберінде құрылған жұмыс орындарының кемінде 15 пайызын халықты жұмыспен қамту орталықтарында тіркелген жұмыссыздарды жұмысқа орналастыруды қамтамасыз етеді.
8. Жұмыс орындарын құруға мониторинг жүргізу мыналарды қамтиды:
1) жұмыс орындарын құру туралы ақпаратты жинау және қорыту;
2) құрылған жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру туралы ақпаратты енгізілген міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар туралы ақпараттық жүйелердің деректерімен салыстырып тексеру;
3) жұмыс орындарын құру туралы ақпаратты талдау;
4) орталық және жергілікті деңгейлерде халықты жұмыспен қамту саласында басқарушылық шешімдер қабылдау үшін жұмыс орындарын құруды талдау нәтижелерін пайдалану.
9. Орталық мемлекеттік органдар, жергілікті атқарушы органдар және ұлттық басқарушы холдингтер, ұлттық холдингтер, ұлттық компаниялар "Жұмыс орындарын құру мониторингі" интеграцияланған картасы (бұдан әрі – Интеграцияланған карта) арқылы ұлттық жобалар мен даму жоспарлары шеңберінде іске асырылатын жобаларда құрылған жұмыс орындары бойынша мониторингті жүзеге асырады.
10. Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай осы Қағидаларға 3 және 4-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша ұлттық жобалар мен даму жоспарларын іске асыру шеңберінде жұмыс орындарын құру туралы есепті автоматты түрде қалыптастырады.
2-параграф. Жеке кәсіпкерлік субъектілері құратын жұмыс орындарын құру туралы мәліметтерді беру, жұмыс орындарының мониторингін жүзеге асыру тәртібі
11. Аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бөлінісінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің жаңа жұмыс орындарын құру жөніндегі нысаналы индикатор әрбір аудан және облыстық маңызы бар қала бойынша еңбекке қабілетті жастағы халық санының 1 (бір) пайызы есебінен айқындалады.
12. Мемлекеттік статистикалық қызмет саласындағы уәкілетті орган қалыптастыратын статистикалық деректер аудандар мен қалалар бөлінісінде еңбекке қабілетті жастағы халықтың саны туралы ақпарат көзі болып табылады.
13. Нысаналы индикатор облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бөлінісінде статистикалық деректерді қалыптастыру қорытындылары бойынша жылына бір рет белгіленеді.
14. Халықты жұмыспен қамту саласындағы уәкілетті орган есепті жылдың 25 ақпанына дейін еңбекке қабілетті жастағы халық туралы статистикалық деректер негізінде аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бөлінісінде нысаналы индикаторларды есептеуді жүзеге асырады және оларды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарына жібереді.

7. Трудоустройство граждан на создаваемые рабочие места в рамках национальных проектов и планов развития осуществляется посредством Электронной биржи труда или через центры занятости населения.
При этом местные исполнительные органы и работодатели обеспечивают не менее 15 процентов от созданных рабочих мест в рамках национальных проектов и планов развития, трудоустройство безработных, зарегистрированных в центрах занятости населения.
8. Проведение мониторинга создания рабочих мест включает в себя:
1) сбор и обобщение информации о создании рабочих мест;
2) сверку информации о трудоустройстве на созданные рабочие места с данными информационных систем о внесенных обязательных пенсионных взносах и социальных отчислений;
3) анализ информации о создании рабочих мест;
4) использование результатов анализа создания рабочих мест для принятия управленческих решений в области занятости населения на центральном и местном уровнях.
9. Центральные государственные органы, местные исполнительные органы, и национальные управляющие холдинги, национальные холдинги, национальные компании осуществляют мониторинг по созданным рабочим местам в проектах, реализуемых в рамках национальных проектов и планов развития посредством интегрированной карты "Мониторинг создания рабочих мест" (далее – Интегрированная карта).
10. Уполномоченный орган по вопросам занятости населения ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом, автоматически формирует отчет о создании рабочих мест в рамках реализации национальных проектов и планов развития по формам согласно приложениям 3 и 4 к настоящим Правилам.
Параграф 2. Порядок осуществления мониторинга рабочих мест, предоставления сведений о создании рабочих мест, создаваемых субъектами частного предпринимательства
11. Целевой индикатор по созданию новых рабочих мест субъектами частного предпринимательства в разрезе районов и городов областного значения определяется из расчета 1 (один) процент от численности населения трудоспособного возраста по каждому району и городу областного значения.
12. Источником информации о количестве населения трудоспособного возраста в разрезе районов и городов являются статистические данные, формируемые уполномоченным органом в сфере государственной статистической деятельности.
13. Целевой индикатор устанавливается один раз в год по итогам формирования статистических данных в разрезе районов и городов областного значения.
14. Уполномоченный орган в сфере занятости населения до 25 февраля отчетного года на основе статистических данных о населении трудоспособного возраста осуществляет расчет целевых индикаторов в разрезе районов и городов областного значения и направляет их местным исполнительным органам областей, городов республиканского значения, столицы.

15. Жаңа жұмыс орындарын есепке алу халықты жұмыспен қамту саласындағы уәкілетті органның ақпараттық жүйелерінен алғаш құрылған (тіркелген) заңды тұлғалар және (немесе) дара кәсіпкерлер бойынша және жұмысқа орналастырылған қызметкерлер үшін олар енгізген міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша мәліметтерді жинау негізінде жүзеге асырылады.
16. Жергілікті атқарушы органдар құрылған жұмыс орындары бойынша мониторингті Интеграцияланған карта арқылы жүзеге асырады.
17. Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана, аудандар, облыстық маңызы бар қалалар бөлінісінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің жұмыс орындарын құруы туралы есепті осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Интеграцияланған карта арқылы қалыптастырады.
Мемлекеттік бағдарламаларды
іске асыруға жауапты орталық
және жергілікті атқарушы
органдардың жұмыс орындарын
құруына, жұмыс орындарын
құру туралы мәліметтер
ұсынуына мониторингті жүзеге
асыру қағидаларына
1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
20___ жылғы есепті кезең
Индексі: КРМ-1
Кезеңділігі: жыл сайын
Ұсынылады: жергілікті атқарушы органдармен бірлесіп, мемлекеттік бағдарламаларды, ұлттық жобаларды және облыстардың (республикалық маңызы бар қалалардың, астананың) даму бағдарламаларын іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік орган,
Қайда ұсынылады: халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға
Ұсыну мерзімі: жыл сайын ағымдағы жылдың 20 желтоқсанына дейін
Ұлттық жобалар, даму бағдарламалары шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру бойынша жоспарлы көрсеткіштер туралы мәліметтер
_________________________________________________бойынша
(ұлттық жобаның атауы)
р/с №
Облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың)атауы
Жобалардың саны, барлығы, бірлікпен
Құрылатын жұмыс орындарының саны, барлығы, бірлікпен
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен бөлінген сома, мың теңге
Жергілікті бюджеттен бөлінген сома, мың теңге
уақытша жұмыс орындары, бірлікпен
тұрақты жұмыс орындары, бірлікпен
1
2
3
4
5
6
7
8
"Ұлттық жобалар шеңберінде
іске асырылатын жобаларда
жұмыс орындарын құру
жөніндегі жоспарлы
көрсеткіштер туралы
мәліметтер"
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ұлттық жобалар шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру жөніндегі жоспарлы көрсеткіштер туралы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

15. Учет новых рабочих мест осуществляется на основе сбора сведений из информационных систем уполномоченного органа в сфере занятости населения по впервые созданным (зарегистрированным) юридическим лицам и (или) индивидуальным предпринимателям и по внесенными ими обязательных пенсионных взносов и социальных отчислений за трудоустроенных работников.
16. Местные исполнительные органы осуществляют мониторинг по созданным рабочим местам посредством Интегрированной карты.
17. Уполномоченный орган по вопросам занятости населения ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом, формирует отчет о создании рабочих мест субъектами частного предпринимательства в разрезе областей, городов республиканского значения, столицы, районов, городов областного значения посредством Интегрированной карты по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам.
Приложение 1
к Правилам осуществления
мониторинга создания рабочих мест
центральными и местными
исполнительными органами,
ответственными за реализацию
государственных и правительственных
программ, предоставления сведений
о создании рабочих мест
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчетный период 20___ год
Индекс: КРМ-1
Периодичность: ежегодная
Представляет: Центральные государственные органы, ответственные за реализацию национальных проектов, и национальные управляющие холдинги, национальные холдинги, национальные компании, реализующие проекты, финансируемые за счет собственных средств совместно с местными исполнительными органами,
Куда представляется: в уполномоченный орган по вопросам занятости населения
Срок представления: ежегодно до 20 декабря текущего года
Сведения о плановых показателях по созданию рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках национальных проектов, планов развития
По _________________________________________________
(наименование национального проекта)
№ п/п
Наименование области (города республиканского значения, столицы)
Количество проектов всего, в единицах
Количество создаваемых рабочих мест всего, в единицах
в том числе:
Выделенная сумма из республиканского бюджета, в тыс. тенге
Выделенная сумма из местного бюджета, в тыс. тенге
временных рабочих мест, в единицах
постоянных рабочих мест, в единицах
1
2
3
4
5
6
7
8
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о плановых показателях
по созданию рабочих мест
в проектах, реализуемых
в рамках национальных проектов"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных о плановых показателях по созданию рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках национальных проектов, планов развития

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Ұлттық жобаны іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік орган жыл сайын жоспарлы жылдың алдындағы жылдың 20 желтоқсанына дейін алдағы есепті жылға арналған ұлттық жобалар шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру жөніндегі жоспарлы көрсеткіштер туралы мәліметтерді облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бөлінісінде халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға ұсынады.
2. Мәліметтерге бірінші басшы немесе оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
3. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
4. 2-бағанда облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы көрсетіледі.
5. 3-бағанда іске асырылатын жобалардың саны көрсетіледі.
6. 4-бағанда жобаларды іске асыру шеңберінде құрылатын жұмыс орындарының жалпы саны көрсетіледі.
7. 5-бағанда жобаларды іске асыру шеңберінде құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
8. 6-бағанда жобаларды іске асыру шеңберінде құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
9. 7-бағанда жобаларды іске асыруға республикалық бюджеттен бөлінген сома көрсетіледі.
10. 8-бағанда жобаларды іске асыруға жергілікті бюджеттен бөлінген сома көрсетіледі.
Мемлекеттік бағдарламаларды
іске асыруға жауапты орталық
және жергілікті атқарушы
органдардың жұмыс орындарын
құруына, жұмыс орындарын
құру туралы мәліметтер
ұсынуына мониторингті жүзеге
асыру қағидаларына
2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Есепті кезең 20 _ _ жылғы _ _ ___ _
Индексі: КРМ-2
Кезеңділігі: жыл сайын
Ұсынады: мемлекеттік бағдарламаларды, ұлттық жобаларды және облыстардың (республикалық маңызы бар қалалардың, астананың)даму бағдарламаларын іске асыруға жауапты жергілікті атқарушы органдар
Қайда ұсынылады: халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға
Ұсыну мерзімі: жыл сайын есепті жылдың 15 қаңтарына дейін
Ұлттық жобалар және даму бағдарламалары, инвестициялық жобалар шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру бойынша жоспарлы көрсеткіштер туралы мәліметтер
р/с №
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
Қала, аудан атауы
Ұлттық жобаның, бағдарламаның, инвестициялық жобаның атауы
Жобаның атауы
Жұмыс түрі
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші
Жобаны іске асырудың басталуы (Ай / жыл)
Жобаны іске асырудың аяқталуы (ай / жыл)
РБ-дан бөлінген сома (мың теңге)
ЖБ-дан бөлінген сома (мың теңге)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
кестенің жалғасы
Құрылатын жұмыс орындарының саны, барлығы, бірлік (жоспар)
оның ішінде:
Құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны
20__ жылғы қаңтар үшін
Құрылатын уақытша жұмыс орындары саны
20__ жылғы ақпан үшін
Құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны
20__ жылғы наурыз үшін
Құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар)
Құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар)
барлық жұмыс орындары, бірлік
оның ішінде:
барлық жұмыс орындары, бірлік
Құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар)
Құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар)
уақытша жұмыс орындары, бірлік
барлық жұмыс орындары, бірлік
уақытша жұмыс орындары, бірлік
тұрақты жұмыс орындары, бірлік
уақытша жұмыс орындары, бірлік
тұрақты жұмыс орындары, бірлік
уақытша жұмыс орындары, бірлік
тұрақты жұмыс орындары, бірлік
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
кестенің жалғасы
Құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны
20__ жылғы сәуір үшін
Құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны
20__ жылғы мамыр үшін
всего рабочих мест, единица
оның ішінде:
всего рабочих мест, единица
оның ішінде:
уақытша жұмыс орындары, бірлік
тұрақты жұмыс орындары, бірлік
уақытша жұмыс орындары, бірлік
тұрақты жұмыс орындары, бірлік
24
25
26
27
28
29
кестенің жалғасы
Құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны
20__ жылғы тамыз үшін
Құрылатын уақытша жұмыс орындары саны
20__ жылғы қыркүйек үшін
Құрылатын уақытша жұмыс орындары саны
20__ жылғы қазан үшін
барлық жұмыс орындары, бірлік
оның ішінде:
барлық жұмыс орындары, бірлік
оның ішінде:
барлық жұмыс орындары, бірлік
оның ішінде:
уақытша жұмыс орындары, бірлік
тұрақты жұмыс орындары, бірлік
уақытша жұмыс орындары, бірлік
тұрақты жұмыс орындары, бірлік
уақытша жұмыс орындары, бірлік
тұрақты жұмыс орындары, бірлік
36
37
38
39
40
41
42
43
44
Кестенің жалғасы
Құрылатын уақытша жұмыс орындары саны
20__ жылғы қараша үшін
Құрылатын уақытша жұмыс орындары саны
20__ жылғы желтоқсан үшін
барлық жұмыс орындары, бірлік
оның ішінде:
барлық жұмыс орындары, бірлік
оның ішінде:
уақытша жұмыс орындары, бірлік
тұрақты жұмыс орындары, бірлік
уақытша жұмыс орындары, бірлік
тұрақты жұмыс орындары, бірлік
45
46
47
48
49
50
"Ұлттық жобалар, өңірлерді
дамыту бағдарламалары,
инвестициялық
жобалар шеңберінде іске
асырылатын жобаларда жұмыс
орындарын құру жөніндегі
жоспарлы көрсеткіштер
туралы мәліметтер"
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ұлттық жобалар мен өңірлерді дамыту бағдарламалары шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру жөніндегі жоспарлы көрсеткіштер туралы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

Глава 1. Общие положения
1. Центральные государственные органы, ответственные за реализацию национальных проектов, и национальные управляющие холдинги, национальные холдинги, национальные компании, реализующие проекты, финансируемые за счет собственных средств, ежегодно до 20 декабря года, предшествующего плановому году, представляет сведения о плановых показателях по созданию рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках национальных проектов, планов развития, на предстоящий отчетный год в разрезе областей, городов республиканского значения, столицы в уполномоченный орган по вопросам занятости населения.
2. Сведения подписывает первый руководитель или лицо, исполняющее его обязанности.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
3. В графе 1 указывается порядковый номер.
4. В графе 2 указывается наименование области, города республиканского значения, столицы.
5. В графе 3 указывается количество реализуемых проектов.
6. В графе 4 указывается общее количество создаваемых рабочих мест в рамках реализации проектов.
7. В графе 5 указывается количество создаваемых временных рабочих мест в рамках реализации проектов.
8. В графе 6 указывается количество создаваемых постоянных рабочих мест в рамках реализации проектов.
9. В графе 7 указывается выделенная сумма из республиканского бюджета на реализацию проектов.
10. В графе 8 указывается выделенная сумма из местного бюджета на реализацию проектов.
Приложение 2
к Правилам осуществления
мониторинга создания рабочих мест
центральными и местными
исполнительными органами,
ответственными за реализацию
государственных и правительственных
программ, предоставления
сведений о создании рабочих мест
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчетный период ____ 20___ года
Индекс: КРМ-2
Периодичность: ежегодная
Представляет: Местные исполнительные органы, ответственные за реализацию национальных проектов и планов развития
Куда представляется: в уполномоченный орган по вопросам занятости населения
Срок представления: ежегодно до 15 января отчетного года
Сведения о плановых показателях по созданию рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках национальных проектов и планов развития
№ п/п
Наименование области, города республиканского значения, столицы
Наименование района (города областного значения)
Наименование национального проекта, планов развития
Наименование проекта
Вид работ
Общий классификатор видов экономической деятельности
Начало реализации проекта (месяц/ год)
Конец реализации проекта (месяц/ год)
Выделенная сумма из РБ (тыс. тенге)
Выделенная сумма из МБ (тыс. тенге)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
продолжение таблицы
Количество создаваемых рабочих мест всего, единица
в том числе:
Количество создаваемых рабочих мест
за январь 20___ года
Количество создаваемых рабочих мест
за февраль 20___ года
Количество создаваемых рабочих мест
за март 20___ года
Количество создаваемых временных рабочих мест, единица
Количество создаваемых постоянных рабочих мест, единица
всего рабочих мест, единица
в том числе:
всего рабочих мест, единица
в том числе:
всего рабочих мест, единица
в том числе:
временных рабочих мест, единица
постоянных рабочих мест, единица
временных рабочих мест, единица
постоянных рабочих мест, единица
временных рабочих мест, единица
постоянных рабочих мест, единица
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
продолжение таблицы
Количество создаваемых рабочих мест
за апрель 20___ года
Количество создаваемых рабочих мест
за май 20___ года
Количество создаваемых рабочих мест
за июнь 20___ года
Количество создаваемых рабочих мест
за июль 20___ года
всего рабочих мест, единица
в том числе:
всего рабочих мест, единица
в том числе:
всего рабочих мест, единица
в том числе:
всего рабочих мест, единица
в том числе:
временных рабочих мест, единица
постоянных рабочих мест, единица
временных рабочих мест, единица
постоянных рабочих мест, единица
временных рабочих мест, единица
постоянных рабочих мест, единица
временных рабочих мест, единица
постоянных рабочих мест, единица
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
продолжение таблицы
Количество создаваемых рабочих мест
за август 20___ года
Количество создаваемых рабочих мест
за сентябрь 20___ года
Количество создаваемых рабочих мест
за октябрь 20___ года
всего рабочих мест, единица
в том числе:
всего рабочих мест, единица
в том числе:
всего рабочих мест, единица
в том числе:
временных рабочих мест, единица
постоянных рабочих мест, единица
временных рабочих мест, единица
постоянных рабочих мест, единица
временных рабочих мест, единица
постоянных рабочих мест, единица
36
37
38
39
40
41
42
43
44
Продолжение таблицы
Количество создаваемых рабочих мест
за ноябрь 20___ года
Количество создаваемых рабочих мест
за декабрь 20___ года
всего рабочих мест, единица
в том числе:
всего рабочих мест, единица
в том числе:
временных рабочих мест, единица
постоянных рабочих мест, единица
временных рабочих мест, единица
постоянных рабочих мест, единица
45
46
47
48
49
50
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о плановых показателях
по созданию рабочих мест
в проектах, реализуемых
в рамках национальных
проектов и программ развития"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных о плановых показателях по созданию рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках национальных проектов и планов развития

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органы жыл сайын есепті жылдың 15 қаңтарына дейін жобаларды іске асыру (жұмыс орындарын құру) айлары бойынша бөле отырып, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бөлінісінде ұлттық жобалар мен даму бағдарламалары шеңберінде іске асырылатын жобаларда және экономикалық қызмет түрлері бойынша жұмыс орындарын құру жөніндегі жоспарлы көрсеткіштер туралы мәліметтерді жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға ұсынады.
2. Мәліметтер есепті жылға жоспарланған жобалар бойынша іске асырудың жоспарланған айлары бойынша бөліністе қалыптастырылады.
3. Мәліметтерге бірінші басшы немесе оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
5. 2-бағанда облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы көрсетіледі.
6. 3-бағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) атауы көрсетіледі.
7. 4-бағанда ұлттық жобаның, даму бағдарламасының атауы көрсетіледі.
8. 5-бағанда жобаның атауы көрсетіледі.
9. 6-бағанда жобаның жұмыс түрі көрсетіледі (жиналмалы конструкциялардан ғимараттарды сатып алу және/немесе тұрғызу, уақытша құрылыстар салу, күрделі жөндеу, ағымдағы жөндеу, салу, абаттандыру және көгалдандыру, реконструкциялау, сейсмикалық күшейту және басқалар).
10. 7-бағанда Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің анықтамалығына сәйкес жобаның экономикалық қызмет түрі көрсетіледі.
11. 8-бағанда жобаны іске асырудың басталуы (айы/жылы) көрсетіледі.
12. 9-бағанда жобаны іске асырудың аяқталуы (айы / жылы) көрсетіледі.
13. 10-бағанда жобаны іске асыруға республикалық бюджеттен бөлінген сома (мың теңгемен) көрсетіледі.
14. 11-бағанда жобаны іске асыруға жергілікті бюджеттен бөлінген сома (мың теңгемен) көрсетіледі.
15. 12-бағанда жобаны іске асыру шеңберінде барлық құрылатын жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
16. 13-бағанда жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
17. 14-бағанда жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
18. 15-бағанда тиісті жылдың қаңтар айында жобаны іске асыру шеңберінде барлық құрылатын жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
19. 16-бағанда тиісті жылдың қаңтар айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
20. 17-бағанда тиісті жылдың қаңтар айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.

Глава 1. Общие положения
1. Местный исполнительный орган области (города республиканского значения, столицы) ежегодно до 15 января отчетного года представляет сведения о плановых показателях по созданию рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках национальных проектов и планов развития в разрезе районов (городов областного значения) и по видам экономической деятельности с разбивкой по месяцам реализации проектов (создания рабочих мест) в уполномоченный орган по вопросам занятости.
2. Сведения формируются по планируемым проектам на отчетный год в разбивке по планируемым месяцам реализации.
3. Сведения подписывает первый руководитель или лицо, исполняющее его обязанности.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе 1 указывается порядковый номер.
5. В графе 2 указывается наименование области, города республиканского значения, столицы.
6. В графе 3 указывается наименование района (города областного значения).
7. В графе 4 указывается наименование национального проекта, планов развития.
8. В графе 5 указывается наименование проекта.
9. В графе 6 указывается вид работ проекта (приобретение и/или возведение зданий из сборных конструкций, строительство временных сооружений, капитальный ремонт, текущий ремонт, строительство, благоустройство и озеленение, реконструкция, сейсмоусиление, другое).
10. В графе 7 указывается вид экономической деятельности проекта согласно справочнику общего классификатора видов экономической деятельности.
11. В графе 8 указывается начало реализации проекта (месяц/год).
12. В графе 9 указывается конец реализации проекта (месяц/год).
13. В графе 10 указывается выделенная сумма из республиканского бюджета (в тыс. тенге) на реализацию проекта.
14. В графе 11 указывается выделенная сумма из местного бюджета (в тыс. тенге) на реализацию проекта.
15. В графе 12 указывается количество всего создаваемых рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта.
16. В графе 13 указывается количество создаваемых временных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта.
17. В графе 14 указывается количество создаваемых постоянных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта.
18. В графе 15 указывается количество всего создаваемых рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за январь соответствующего года.
19. В графе 16 указывается количество создаваемых временных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за январь соответствующего года.
20. В графе 17 указывается количество создаваемых постоянных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за январь соответствующего года.

21. 18-бағанда тиісті жылдың ақпан айында жобаны іске асыру шеңберінде барлық құрылатын жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
22. 19-бағанда тиісті жылдың ақпан айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
23. 20-бағанда тиісті жылдың ақпан айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
24. 21-бағанда тиісті жылдың наурыз айында жобаны іске асыру шеңберінде барлық құрылатын жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
25. 22-бағанда тиісті жылдың наурыз айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
26. 23-бағанда тиісті жылдың наурыз айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
27. 24-бағанда тиісті жылдың сәуір айында жобаны іске асыру шеңберінде барлық құрылатын жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
28. 25-бағанда тиісті жылдың сәуір айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
29. 26-бағанда тиісті жылдың сәуір айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
30. 27-бағанда тиісті жылдың мамыр айында жобаны іске асыру шеңберінде барлық құрылатын жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
31. 28-бағанда тиісті жылдың мамыр айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
32. 29-бағанда тиісті жылдың мамыр айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
33. 30-бағанда тиісті жылдың маусым айында жобаны іске асыру шеңберінде барлық құрылатын жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
34. 31-бағанда тиісті жылдың маусым айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
35. 32-бағанда тиісті жылдың маусым айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
36. 33-бағанда тиісті жылдың шілде айында жобаны іске асыру шеңберінде барлық құрылатын жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
37. 34-бағанда тиісті жылдың шілде айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
38. 35-бағанда тиісті жылдың шілде айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.

21. В графе 18 указывается количество всего создаваемых рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за февраль соответствующего года.
22. В графе 19 указывается количество создаваемых временных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за февраль соответствующего года.
23. В графе 20 указывается количество создаваемых постоянных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за февраль соответствующего года.
24. В графе 21 указывается количество всего создаваемых рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за март соответствующего года.
25. В графе 22 указывается количество создаваемых временных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за март соответствующего года.
26. В графе 23 указывается количество создаваемых постоянных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за март соответствующего года.
27. В графе 24 указывается количество всего создаваемых рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за апрель соответствующего года.
28. В графе 25 указывается количество создаваемых временных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за апрель соответствующего года.
29. В графе 26 указывается количество создаваемых постоянных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за апрель соответствующего года.
30. В графе 27 указывается количество всего создаваемых рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за май соответствующего года.
31. В графе 28 указывается количество создаваемых временных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за май соответствующего года.
32. В графе 29 указывается количество создаваемых постоянных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за май соответствующего года.
33. В графе 30 указывается количество всего создаваемых рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за июнь соответствующего года.
34. В графе 31 указывается количество создаваемых временных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за июнь соответствующего года.
35. В графе 32 указывается количество создаваемых постоянных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за июнь соответствующего года.
36. В графе 33 указывается количество всего создаваемых рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за июль соответствующего года.
37. В графе 34 указывается количество создаваемых временных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за июль соответствующего года.
38. В графе 35 указывается количество создаваемых постоянных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за июль соответствующего года.

39. 36-бағанда тиісті жылдың тамыз айында жобаны іске асыру шеңберінде барлық құрылатын жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
40. 37-бағанда тиісті жылдың тамыз айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
41. 38-бағанда тиісті жылдың тамыз айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
42. 39-бағанда тиісті жылдың қыркүйек айында жобаны іске асыру шеңберінде барлық құрылатын жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
43. 40-бағанда тиісті жылдың қыркүйек айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
44. 41-бағанда тиісті жылдың қыркүйек айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
45. 42-бағанда тиісті жылдың қазан айында жобаны іске асыру шеңберінде барлық құрылатын жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
46. 43-бағанда тиісті жылдың қазан айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
47. 44-бағанда тиісті жылдың қазан айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
48. 45-бағанда тиісті жылдың қараша айында жобаны іске асыру шеңберінде барлық құрылатын жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
49. 46-бағанда тиісті жылдың қараша айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
50. 47-бағанда тиісті жылдың қараша айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
51. 48-бағанда тиісті жылдың желтоқсан айында жобаны іске асыру шеңберінде барлық құрылатын жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
52. 49-бағанда тиісті жылдың желтоқсан айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын уақытша жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
53. 50-бағанда тиісті жылдың желтоқсан айында жобаны іске асыру шеңберінде құрылатын тұрақты жұмыс орындарының саны, бірлік (жоспар) көрсетіледі.
Мемлекеттік бағдарламаларды
іске асыруға жауапты орталық
және жергілікті атқарушы
органдардың жұмыс орындарын
құруына, жұмыс орындарын
құру туралы мәліметтер
ұсынуына мониторингті жүзеге
асыру қағидаларына
3-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұлттық жобаларды, өңірлерді дамыту бағдарламаларын, инвестициялық жобаларды іске асыру шеңберінде жұмыс орындарын құру мониторингінің нәтижелері туралы есеп
№ р/с
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)атауы
Өңірлерді дамытудың барлық ұлттық жобалары мен бағдарламалары бойынша барлығы жұмыс орындары құрылды
Оның шеңберінде жұмыс орындары құрылған ұлттық жобаның атауы
Оның шеңберінде жұмыс орындары құрылған өңірді дамыту бағдарламасының атауы
Барлығы, бірліктермен
тұрақты жұмыс орындары, бірлікпен
уақытша жұмыс орындары, бірлікпен
Барлығы, бірліктермен
тұрақты жұмыс орындары, бірлікпен
уақытша жұмыс орындары, бірлікпен
Барлығы, бірліктермен
тұрақты жұмыс орындары, бірлікпен
уақытша жұмыс орындары, бірлікпен
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
"Ұлттық жобаларды, өңірлерді
дамыту бағдарламаларын,
инвестициялық жобаларды іске
асыру шеңберінде жұмыс
орындарын құру мониторингінің
нәтижелері туралы есеп"
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысанға
қосымша
Ұлттық жобаларды, өңірлерді даму бағдарламалары, инвестициялық жобаларды іске асыру шеңберінде жұмыс орындарын құру мониторингінің нәтижелері туралы есепті түсіруге арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

39. В графе 36 указывается количество всего создаваемых рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за август соответствующего года.
40. В графе 37 указывается количество создаваемых временных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за август соответствующего года.
41. В графе 38 указывается количество создаваемых постоянных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за август соответствующего года.
42. В графе 39 указывается количество всего создаваемых рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за сентябрь соответствующего года.
43. В графе 40 указывается количество создаваемых временных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за сентябрь соответствующего года.
44. В графе 41 указывается количество создаваемых постоянных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за сентябрь соответствующего года.
45. В графе 42 указывается количество всего создаваемых рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за октябрь соответствующего года.
46. В графе 43 указывается количество создаваемых временных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за октябрь соответствующего года.
47. В графе 44 указывается количество создаваемых постоянных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за октябрь соответствующего года.
48. В графе 45 указывается количество всего создаваемых рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за ноябрь соответствующего года.
49. В графе 46 указывается количество создаваемых временных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за ноябрь соответствующего года.
50. В графе 47 указывается количество создаваемых постоянных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за ноябрь соответствующего года.
51. В графе 48 указывается количество всего создаваемых рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за декабрь соответствующего года.
52. В графе 49 указывается количество создаваемых временных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за декабрь соответствующего года.
53. В графе 50 указывается количество создаваемых постоянных рабочих мест, единица (план) в рамках реализации проекта за декабрь соответствующего года.
Приложение 3
к Правилам осуществления
мониторинга создания рабочих мест
центральными и местными
исполнительными органами,
ответственными за реализацию
государственных и правительственных
программ, предоставления
сведений о создании рабочих мест
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчет о результатах мониторинга создания рабочих мест в рамках реализации национальных проектов и планов развития
№ п/п
Наименование области, города республиканского значения, столицы, района (города областного значения)
Всего создано рабочих мест по всем национальным проектам и планов развития
Наименование национального проекта, в рамках которого созданы рабочие места
Наименование планов развития, в рамках которого созданы рабочие места
Всего, в единицах
постоянных рабочих мест, в единицах
временных рабочих мест, в единицах
Всего, в единицах
постоянных рабочих мест, в единицах
временных рабочих мест, в единицах
Всего, в единицах
постоянных рабочих мест, в единицах
временных рабочих мест, в единицах
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Отчет о результатах мониторинга
создания рабочих мест
в рамках реализации национальных
проектов, программ развития
регионов, инвестиционных проектов"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для выгрузки отчета о результатах мониторинга создания рабочих мест в рамках реализации национальных проектов, планов развития

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне ұлттық жобаларды, өңірлерді дамыту бағдарламаларын, инвестициялық жобаларды іске асыру шеңберінде аудандар, аудандық және облыстық маңызы бар қалалар, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде, экономикалық қызмет түрлері бойынша жұмыс орындарын құру мониторингінің нәтижелері туралы есепті қалыптастырады.
2. Мәліметтер ай сайын ұлттық жобалар, өңірлерді дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар шеңберінде нақты құрылған жұмыс орындары бойынша қалыптастырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
3. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
4. 2-бағанда облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың (қаланың, ауданның) атауы көрсетіледі.
5. 3-бағанда барлық ұлттық жобалар, өңірлерді дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар бойынша құрылған барлық жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
6. 4-бағанда барлық ұлттық жобалар, өңірлерді дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар бойынша құрылған барлық тұрақты жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
7. 5-бағанда барлық ұлттық жобалар, өңірлерді дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар бойынша құрылған барлық уақытша жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
8. 6-бағанда жеке ұлттық жоба, өңірлерді дамыту бағдарламасы, инвестициялық жоба бойынша құрылған барлық жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
9. 7-бағанда жеке ұлттық жоба, өңірлерді дамыту бағдарламасы, инвестициялық жоба бойынша құрылған барлық тұрақты жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
10. 8-бағанда жеке ұлттық жоба, өңірлерді дамыту бағдарламасы, инвестициялық жоба бойынша барлық құрылған уақытша жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
11. 9-бағанда жеке ұлттық жоба, өңірлерді дамыту бағдарламасы, инвестициялық жоба шеңберінде барлық құрылған жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
12. 10-бағанда жеке ұлттық жоба, өңірлерді дамыту бағдарламасы, инвестициялық жоба шеңберінде барлық құрылған тұрақты жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
13. 11-бағанда жеке ұлттық жоба, өңірлерді дамыту бағдарламасы, инвестициялық жоба шеңберінде барлық құрылған уақытша жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
Мемлекеттік бағдарламаларды
іске асыруға жауапты орталық
және жергілікті атқарушы
органдардың жұмыс орындарын
құруына, жұмыс орындарын
құру туралы мәліметтер
ұсынуына мониторингті жүзеге
асыру қағидаларына
4-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұлттық жобаларды, өңірлерді даму бағдарламалары, инвестициялық жобаларды, сондай-ақ экономикалық қызмет түрлері бойынша кәсіпкерлік субъектілерін іске асыру шеңберінде жұмыс орындарын құру мониторингінің нәтижелері туралы есеп
№ р/c
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
Құрылған жаңа жұмыс орындарының саны
барлығы
оның ішінде
тұрақты жұмыс орындары
Экономикалық қызмет түрлері бойынша
Ауыл, орман және балық шаруашылығы
өнеркәсіп
құрылыс
Көлік және қоймалау
көтерме және бөлшек сауда, авто және мотоциклдерді жөндеу
білім
денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер
экономикалық қызметтің басқа түрлері
уақытша және маусымдық жұмыс орындары
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
"Ұлттық жобаларды, өңірлерді
дамыту бағдарламаларын,
экономикалық қызмет түрлері
бойынша инвестициялық
жобаларды іске асыру
шеңберінде жұмыс орындарын
құру мониторингінің
нәтижелері туралы есеп"
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ұлттық жобаларды, өңірлерді дамыту бағдарламаларын, инвестициялық жобаларды, сондай-ақ экономикалық қызмет түрлері бойынша кәсіпкерлік субъектілерін іске асыру шеңберінде жұмыс орындарын құру мониторингінің нәтижелері туралы есепті түсіруге арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

Глава 1. Общие положения
1. Уполномоченный орган по вопросам занятости населения, ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом, формирует отчет о результатах мониторинга создания рабочих мест в рамках реализации национальных проектов, планов развития, в разрезе районов, городов районного и областного значения, областей, городов республиканского значения и столицы, по видам экономической деятельности.
2. Сведения формируются ежемесячно по фактический созданным рабочим местам в рамках национальных проектов, планов развития.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
3. В графе 1 указывается порядковый номер.
4. В графе 2 указывается наименование области, города республиканского значения, столицы (города, района).
5. В графе 3 указывается количество всего созданных рабочих мест по всем национальным проектам, планов развития.
6. В графе 4 указывается количество всего созданных постоянных рабочих мест по всем национальным проектам, планов развития.
7. В графе 5 указывается количество всего созданных временных рабочих мест по всем национальным проектам, планов развития.
8. В графе 6 указывается количество всего созданных рабочих мест по отдельному национальному проекту.
9. В графе 7 указывается количество всего созданных постоянных рабочих мест по отдельному национальному проекту.
10. В графе 8 указывается количество всего созданных временных рабочих мест по отдельному национальному проекту.
11. В графе 9 указывается количество всего созданных рабочих мест в рамках отдельного плана развития.
12. В графе 10 указывается количество всего созданных постоянных рабочих мест в рамках отдельного плана развития.
13. В графе 11 указывается количество всего созданных временных рабочих мест в рамках отдельного плана развития.
Приложение 4
к Правилам осуществления
мониторинга создания рабочих мест
центральными и местными
исполнительными органами,
ответственными за реализацию
государственных и правительственных
программ, предоставления сведений
о создании рабочих мест
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчет о результатах мониторинга создания рабочих мест в рамках реализации национальных проектов и планов развития по видам экономической деятельности
№ п/п
Наименование области, города республиканского значения, столицы
Количество созданных новых рабочих мест
Всего,
в единицах
в том числе
постоянные рабочие места
по видам экономической деятельности
Сельское, лесное и рыбное хозяйство
промышленность
строительство
транспорт и складирование
оптовая и розничная торговля, ремонт авто и мотоциклов
образование
здравоохранение и социальные услуги
другие виды экономической деятельности
временные и сезонные рабочие места
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Отчет о результатах мониторинга
создания рабочих мест в рамках
реализации национальных проектов,
программ развития регионов,
инвестиционных проектов
по видам экономической деятельности"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для выгрузки отчета о результатах мониторинга создания рабочих мест в рамках реализации национальных проектов, планов развития

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне аудандар, аудандық және облыстық маңызы бар қалалар, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде ұлттық жобаларды, өңірлерді дамыту бағдарламаларын, экономикалық қызмет түрлері бойынша инвестициялық жобаларды іске асыру шеңберінде жұмыс орындарын құру мониторингінің нәтижелері туралы экономикалық қызмет түрлері бойынша есепті қалыптастырады.
2. Мәліметтер ай сайын ұлттық жобалар, өңірлерді дамыту бағдарламалары, экономикалық қызмет түрлері бойынша инвестициялық жобалар шеңберінде нақты құрылған жұмыс орындары бойынша қалыптастырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
3. 1-бағанда реттік нөмір қалыптастырылады.
4. 2-бағанда облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы қалыптастырылады.
5. 3-бағанда ұлттық жобаларды және кәсіпкерлік субъектілерін іске асыру шеңберінде құрылған барлық жаңа жұмыс орындарының саны қалыптастырылады.
6. 4-бағанда ұлттық жобаларды және кәсіпкерлік субъектілерін іске асыру шеңберінде құрылған жаңа тұрақты жұмыс орындары қалыптастырылады.
7. 5-бағанда "ауыл, орман және балық шаруашылығы" саласында құрылған жаңа тұрақты жұмыс орындарының барлық саны қалыптастырылады.
8. 6-бағанда "өнеркәсіп" саласында құрылған жаңа тұрақты жұмыс орындарының барлық саны қалыптастырылады.
9. 7-бағанда "құрылыс" саласында құрылған жаңа тұрақты жұмыс орындарының барлық саны қалыптастырылады.
10. 8-бағанда "көлік және қоймалау" саласында құрылған жаңа тұрақты жұмыс орындарының барлық саны қалыптастырылады.
11. 9-бағанда "көтерме және бөлшек сауда, авто және мотоциклдерді жөндеу" саласында құрылған жаңа тұрақты жұмыс орындарының барлық саны қалыптастырылады.
12. 10-бағанда "білім беру" саласында құрылған жаңа тұрақты жұмыс орындарының барлық саны қалыптастырылады.
13. 11-бағанда "Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер" саласында құрылған жаңа тұрақты жұмыс орындарының барлық саны қалыптастырылады.
14. 12-бағанда экономикалық қызметтің басқа түрлері бойынша құрылған жаңа тұрақты жұмыс орындарының барлық саны қалыптастырылады.
15. 13-бағанда ұлттық жобаларды және кәсіпкерлік субъектілерін іске асыру шеңберінде құрылған жаңа уақытша және маусымдық жұмыс орындарының барлық саны қалыптастырылады
Мемлекеттік бағдарламаларды
іске асыруға жауапты орталық
және жергілікті атқарушы
органдардың жұмыс орындарын
құруына, жұмыс орындарын
құру туралы мәліметтер
ұсынуына мониторингті жүзеге
асыру қағидаларына
5-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Жеке кәсіпкерлік субъектілері құратын жаңа жұмыс орындары туралы есеп
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың атауы
Кәсіпорындар саны
Жұмысқа орналастырылған қызметкерлер саны
Заңды тұлғалар
Жеке кәсіпкерлер
Ірі
Орташа
шағын
Жалдамалы қызметкерлерді тарту
Қызметін дербес жүзеге асыратын
Кәсіпорындар саны
Жұмысқа орналастырылған қызметкерлер саны
Кәсіпорындар саный
Жұмысқа орналастырылған қызметкерлер саны
Кәсіпорындар саны
Жұмысқа орналастырылған қызметкерлер саны
Кәсіпорындар саны
Жұмысқа орналастырылған қызметкерлер саны
Жеке кәсіпкерлер саны
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
"Жеке кәсіпкерлік субъектілер
құратын жұмыс орындары
туралы есеп"
Әкімшілік деректер жинауға
арналған нысанға
қосымша,
Жеке кәсіпкерлік субъектілері жұмыс орындарын құру мониторингінің нәтижелері туралы есепті түсіруге арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

Глава 1. Общие положения
1. Уполномоченный орган по вопросам занятости населения, ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом, формирует отчет о результатах мониторинга создания рабочих мест в рамках реализации национальных проектов, планов развития по видам экономической деятельности, в разрезе районов, городов районного и областного значения, областей, городов республиканского значения и столицы, по видам экономической деятельности.
2. Сведения формируются ежемесячно по фактический созданным рабочим местам в рамках национальных проектов, планов развития по видам экономической деятельности.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
3. В графе 1 формируется порядковый номер.
4. В графе 2 формируется наименование области, города республиканского значения, столицы.
5. В графе 3 формируется количество всего созданных новых рабочих мест в рамках реализации национальных проектов, планов развития и субъектов предпринимательства.
6. В графе 4 формируется созданных новых постоянных рабочих мест в рамках реализации национальных проектов, планов развития и субъектов предпринимательства.
7. В графе 5 формируется всего количество созданных новых постоянных рабочих мест в отрасли "сельское, лесное и рыбное хозяйство".
8. В графе 6 формируется всего количество созданных новых постоянных рабочих мест в отрасли "промышленность".
10. В графе 7 формируется всего количество созданных новых постоянных рабочих мест в отрасли "строительство".
11. В графе 8 формируется всего количество созданных новых постоянных рабочих мест в отрасли "транспорт и складирование".
12. В графе 9 формируется всего количество созданных новых постоянных рабочих мест в отрасли "оптовая и розничная торговля, ремонт авто и мотоциклов".
13. В графе 10 формируется всего количество созданных новых постоянных рабочих мест в отрасли "образование".
14. В графе 11 формируется всего количество созданных новых постоянных рабочих мест в отрасли "здравоохранение и социальные услуги".
15. В графе 12 формируется всего количество созданных новых постоянных рабочих мест по другим видам экономической деятельности.
16. В графе 13 формируется всего количество созданных новых временных и сезонных рабочих мест в рамках реализации национальных проектов, планов развития и субъектов предпринимательства.
Приложение 5
к Правилам осуществления
мониторинга создания рабочих мест
центральными и местными
исполнительными органами,
ответственными за реализацию
государственных и правительственных
программ, предоставления сведений
о создании рабочих мест
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчет о новых рабочих местах, создаваемых субъектами частного предпринимательства
Наименование области, города республиканского значения, столицы
Количество предприятий
Количество трудоустроенных работников
Юридические лица
Индивидуальные предприниматели
Крупные
Средние
Малые
Привлекающие наемных работников
Осуществляющие деятельность самостоятельно
Количество предприятий
Количество трудоустроенных работников
Количество предприятий
Количество трудоустроенных работников
Количество предприятий
Количество трудоустроенных работников
Количество индивидуальных предпринимателей
Количество трудоустроенных работников
Количество индивидуальных предпринимателей
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Отчет о новых рабочих местах,
создаваемых субъектами
частного предпринимательства"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для выгрузки отчета о результатах мониторинга создания рабочих мест субъектами частного предпринимательства

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана, аудандар, облыстық маңызы бар қалалар бөлінісінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің жұмыс орындарын құруы туралы есепті автоматты түрде қалыптастырады.
2. Мәліметтер жеке кәсіпкерлік субъектілері нақты құрған жұмыс орындары бойынша ай сайын қалыптастырылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
3. 1-бағанда өңірдің/ауданның/қаланың атауы көрсетіледі.
4. 2-бағанда облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде есепті кезеңде алғаш құрылған шағын, орта және ірі кәсіпкерлік субъектілеріне жататын заңды тұлғалардың және дара кәсіпкерлердің саны көрсетіледі.
5. 3-бағанда есепті кезеңде алғаш құрылған, міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар енгізілген заңды тұлғаларға жұмысқа орналастырылған қызметкерлердің, сондай-ақ облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар енгізілген дара кәсіпкерлер мен олардың жалдамалы жұмыскерлерінің саны көрсетіледі.
6. 4-бағанда есепті кезеңде алғаш құрылған, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде ірі кәсіпкерлік субъектілеріне жататын заңды тұлғалардың саны көрсетіледі.
7. 5-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың бөлінісінде міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар енгізілген ірі кәсіпкерлік субъектілеріне жататын, есепті кезеңде алғаш құрылған заңды тұлғаларға жұмысқа орналастырылған қызметкерлердің саны көрсетіледі.
8. 6-бағанда есепті кезеңде алғаш құрылған, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде орта кәсіпкерлік субъектілеріне жататын заңды тұлғалардың саны көрсетіледі.
9. 7-бағанда облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар енгізілген, орта кәсіпкерлік субъектілеріне жататын, есепті кезеңде алғаш құрылған заңды тұлғаларға жұмысқа орналастырылған қызметкерлердің саны көрсетіледі.
10. 8-бағанда есепті кезеңде алғаш құрылған, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде шағын кәсіпкерлік субъектілеріне жататын заңды тұлғалардың саны көрсетіледі.
11. 9-бағанда облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар енгізілген шағын кәсіпкерлік субъектілеріне жататын, есепті кезеңде алғаш құрылған заңды тұлғаларға жұмысқа орналасқан қызметкерлердің саны көрсетіледі.

Глава 1. Общие положения
1. Уполномоченный орган по вопросам занятости населения ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом, автоматически формирует отчет о создании рабочих мест субъектами частного предпринимательства в разрезе областей, городов республиканского значения, столицы, районов, городов областного значения.
2. Сведения формируются ежемесячно по фактический созданным рабочим местам субъектами частного предпринимательства.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
3. В графе 1 указывается наименование региона/района/города.
4. В графе 2 указывается количество впервые созданных в отчетном периоде юридических лиц, относящихся к субъектам малого, среднего и крупного предпринимательства и индивидуальных предпринимателей в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
5. В графе 3 указывается количество работников трудоустроенных на впервые созданные в отчетном периоде юридические лица, по которым внесены обязательные пенсионные взносы и социальные отчисления, а также индивидуальные предприниматели и их наемные работники имеющие внесенные обязательные пенсионные взносы и социальные отчисления в разрезе областей городов республиканского значения и столицы.
6. В графе 4 указывается количество впервые созданных, в отчетном периоде, юридических лиц, относящихся к субъектам крупного предпринимательства в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
7. В графе 5 указывается количество работников трудоустроенных на впервые созданные, в отчетном периоде юридические лица, относящиеся к субъектам крупного предпринимательства, по которым внесены обязательные пенсионные взносы и социальные отчисления в разрезе областей городов республиканского значения и столицы.
8. В графе 6 указывается количество впервые созданных, в отчетном периоде, юридических лиц, относящихся к субъектам среднего предпринимательства в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
9. В графе 7 указывается количество работников трудоустроенных на впервые созданные, в отчетном периоде юридические лица, относящиеся к субъектам среднего предпринимательства, по которым внесены обязательные пенсионные взносы и социальные отчисления в разрезе областей городов республиканского значения и столицы.
10. В графе 8 указывается количество впервые созданных, в отчетном периоде, юридических лиц, относящихся к субъектам малого предпринимательства в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
11. В графе 9 указывается количество работников трудоустроенных на впервые созданные, в отчетном периоде юридические лица, относящиеся к субъектам малого предпринимательства, по которым внесены обязательные пенсионные взносы и социальные отчисления в разрезе областей городов республиканского значения и столицы.

12. 10-бағанда облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде есепті кезеңде алғаш тіркелген дара кәсіпкерлердің саны көрсетіледі.
13. 11-бағанда облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдары бар есепті кезеңде алғаш тіркелген дара кәсіпкерлер мен олардың жалдамалы қызметкерлерінің саны көрсетіледі.
14. 12-бағанда есепті кезеңде алғаш тіркелген және қызметін дербес жүзеге асыратын, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде міндетті зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдары бар дара кәсіпкерлердің саны көрсетіледі.

12. В графе 10 указывается количество впервые зарегистрированных в отчетном периоде индивидуальных предпринимателей в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
13. В графе 11 указывается количество впервые зарегистрированных в отчетном периоде индивидуальных предпринимателей и их наемных работников, имеющих внесенные обязательные пенсионные взносы и социальные отчисления в разрезе областей городов республиканского значения и столицы.
14. В графе 12 указывается количество впервые зарегистрированных в отчетном периоде индивидуальных предпринимателей и осуществляющих деятельность самостоятельно, имеющих внесенные обязательные пенсионные взносы и социальные отчисления в разрезе областей городов республиканского значения и столицы.