"Нормативтік құқықтық актілердің ресми мәтіндерін кейіннен жариялау саласындағы жеке кәсіпкерлік саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемдерін және тексеру парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 5 мамырдағы № 177 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 18 мамырдағы № 138 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 1460 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 1 қарашадағы № 54 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 1 қарашада № 17672 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Нормативтік құқықтық актілердің ресми мәтіндерін кейіннен жариялау саласындағы жеке кәсіпкерлік саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемдерін және тексеру парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 5 мамырдағы № 177 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 18 мамырдағы № 138 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6975 болып тіркелген, 2011 жылғы 12 қазандағы № 326 (26717) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Заңнама департаменті:
1) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бірлескен бұйрық ресми жарияланғанынан кейін оны Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Т. Сүлейменов

О признании утратившим силу совместного приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 5 мая 2011 года № 177 и исполняющего обязанности Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 18 мая 2011 года № 138 "Об утверждении критериев оценки степени рисков и формы проверочного листа в сфере частного предпринимательства в области последующего опубликования официальных текстов нормативных правовых актов"
Совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 сентября 2018 года № 1460 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 ноября 2018 года № 54. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 ноября 2018 года № 17672
ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 5 мая 2011 года № 177 и исполняющего обязанности Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 18 мая 2011 года № 138 "Об утверждении критериев оценки степени рисков и формы проверочного листа в сфере частного предпринимательства в области последующего опубликования официальных текстов нормативных правовых актов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6975, опубликован 12 октября 2011 года в газете "Казахстанская правда" № 326 (26717).
2. Департаменту законодательства Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего совместного приказа направление его копий в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
Т. Сулейменов