Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің әскери, арнаулы оқу орындарында іске асырылатын білім беру бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 764 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 16 қарашада № 17755 болып тіркелді.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 5-1-бабы 16) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің әскери, арнаулы оқу орындарында іске асырылатын білім беру бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің әскери, арнаулы оқу орындарында іске асырылатын білім беру бағдарламалары бойынша мамандықтар мен біліктіліктер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 78 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13200 болып тіркелген, "Әділет" аппараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 4 наурызда жарияланған).
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр жұмысы департаменті (А.Д. Дәрменов) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына және Кадр жұмысы департаментінің бастығына (А.Д. Дәрменов) жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
полиция генерал-полковнигі Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 14 қарашадағы
№ 764
бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің әскери, арнаулы оқу орындарында іске асырылатын білім беру бағдарламаларының тізбесі

Об утверждении перечня образовательных программ, реализуемых в военных, специальных учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 14 ноября 2018 года № 764. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 ноября 2018 года № 17755.
В соответствии с подпунктом 16) статьи 5-1 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень образовательных программ, реализуемых в военных, специальных учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 78 "Об утверждении Перечня специальностей и квалификаций по образовательным программам, реализуемым в военных, специальных учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13200, опубликован 4 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Департаменту кадровой работы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Дарменов А.Д.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан и Департамент кадровой работы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Дарменов А.Д.).
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-полковник полиции
К. Касымов
Утвержден
приказом Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
14 ноября 2018 года № 764
Перечень образовательных программ, реализуемых в военных, специальных учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан

Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Ішкі істер министрінің 28.09.2023 № 712 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
№ р/с
Білім беру ұйымдарының атауы
Білім беру саласының коды және жіктелуі
Дайындау бағыттарының коды және жіктелуі
Білім беру бағдарламаларының атауы
Берілетін дәреже
Оқу мерзімі
1.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Мақан Есболатов атындағы Алматы академиясы
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6В123 Қоғамдық қауіпсіздік
"6В12301 – Құқық қорғау қызметі"
"6В12301 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4 жыл
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6В123 Қоғамдық қауіпсіздік
"6В12302 - IT-Ішкі істер органдарының қызметін криминалистикалық қамтамасыз ету" (Цифрлық криминалистика)
"6В12302 - IT-Ішкі істер органдарының қызметін криминалистикалық қамтамасыз ету" (Цифрлық криминалистика) білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4 жыл
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6В123 Қоғамдық қауіпсіздік
"6В12303 – Киберқауіпсіздікті қамтамасыз ету"
"6В12303 – Киберқауіпсіздікті қамтамасыз ету" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4 жыл
6B06 Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
6В061 Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
"6В06101 - Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар"
"6В06101 – Ақпараттық-жүйелер мен технологиялар" білім беру бағдарламасы бойынша ақпараттық-коммуникациялық технологиялар саласында бакалавр
4 жыл
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
"7М12301 - Құқық қорғау қызметі" (ғылыми және педагогикалық бағыт)
"7М12301 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс магистрі
2 жыл
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
"7М12302 - Құқық қорғау қызметі" (бейіндік бағыт)
"7М12302 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс магистрі
1 жыл
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
"7М12303 - Киберқауіпсіздікті қамтамасыз ету" (ғылыми және педагогикалық бағыт)
"7М12303 - Киберқауіпсіздікті қамтамасыз ету" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс магистрі
2 жыл
8D12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
8D123 Қоғамдық қауіпсіздік
"8D12301 - Құқық қорғау қызметі"
"8D12301 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасы бойынша философия докторы (PhD)/ ұлттық қауіпсіздік және әскери іс докторы
3 жыл
8D12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
8D123 Қоғамдық қауіпсіздік
"8D12302 - Киберқауіпсіздікті қамтамасыз ету"
"8D12302 - Киберқауіпсіздікті қамтамасыз ету" білім беру бағдарламасы бойынша философия докторы (PhD)/ ұлттық қауіпсіздік және әскери іс докторы
3 жыл
2.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Бәрімбек Бейсенов атындағы Қарағанды академиясы
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6В123 Қоғамдық қауіпсіздік
"6В12301 - Құқық қорғау қызметі"
"6В12301 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4 жыл
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
"7М12301 - Құқық қорғау қызметі" (ғылыми және педагогикалық бағыт)
"7М12301 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс магистрі
2 жыл
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
"7М12302 - Құқық қорғау қызметі" (бейіндік бағыт)
"7М12302 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс магистрі
1 жыл
8D12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
8D123 Қоғамдық қауіпсіздік
"8D12301 - Құқық қорғау қызметі"
"8D12301 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасы бойынша философия докторы (PhD)/ ұлттық қауіпсіздік және әскери іс докторы
3 жыл
3.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Шырақбек Қабылбаев атындағы Қостанай академиясы
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6В123 Қоғамдық қауіпсіздік
"6В12301 - Құқық қорғау қызметі"
"6В12301 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4 жыл

Сноска. Перечень - в редакции приказа Министра внутренних дел РК от 28.09.2023 № 712 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование организаций образования
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Наименование образовательных программ
Присуждаемая степень
Срок обучения
1.
Алматинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Макана Есбулатова
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6В123 Общественная безопасность
"6В12301 -Правоохранительная деятельность"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12301 - Правоохранительная деятельность"
4 года
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6В123 Общественная безопасность
"6В12302 - IT-криминалистическое обеспечение деятельности органов внутренних дел" (Цифровая криминалистика)
Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12302 - IT-криминалистическое обеспечение деятельности органов внутренних дел" (Цифровая криминалистика)
4 года
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6В123 Общественная безопасность
"6В12303 - Обеспечение кибербезопасности"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12303 - Обеспечение кибербезопасности"
4 года
6B06 Информационно-коммуникационные технологии
6В061 Информационно-коммуникационные технологии
"6В06101 - Информационные системы и технологии"
Бакалавр в области информационно-коммуникационных технологий по образовательной программе "6В06101 - Информационные системы и технологии"
4 года
7M12 Национальная безопасность и военное дело
7M123 Общественная безопасность
"7М12301 - Правоохранительная деятельность" (научное и педагогическое направление)
Магистр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "7М12301 - Правоохранительная деятельность"
2 года
7M12 Национальная безопасность и военное дело
7M123 Общественная безопасность
"7М12302 - Правоохранительная деятельность" (профильное направление)
Магистр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "7М12302 - Правоохранительная деятельность"
1 год
7M12 Национальная безопасность и военное дело
7M123 Общественная безопасность
"7М12303 - Обеспечение кибербезопасности" (научное и педагогическое направление)
Магистр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "7М12303-Обеспечение кибербезопасности"
2 года
8D12 Национальная безопасность и военное дело
8D123 Общественная безопасность
"8D12301 - Правоохранительная деятельность"
Доктор философии (PhD)/ доктор национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "8D12301 - Правоохранительная деятельность"
3 года
8D12 Национальная безопасность и военное дело
8D123 Общественная безопасность
"8D12302 - Обеспечение кибербезопасности"
Доктор философии (PhD)/ доктор национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "8D12302 - Обеспечение кибербезопасности"
3 года
2.
Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Баримбека Бейсенова
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6В123 Общественная безопасность
"6В12301 -Правоохранительная деятельность"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12301 - Правоохранительная деятельность"
4 года
7M12 Национальная безопасность и военное дело
7M123 Общественная безопасность
"7М12301 - Правоохранительная деятельность" (научное и педагогическое направление)
Магистр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "7М12301 - Правоохранительная деятельность"
2 года
7M12 Национальная безопасность и военное дело
7M123 Общественная безопасность
"7М12302 - Правоохранительная деятельность" (профильное направление)
Магистр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "7М12302 - Правоохранительная деятельность"
1 год
8D12 Национальная безопасность и военное дело
8D123 Общественная безопасность
"8D12301 - Правоохранительная деятельность"
Доктор философии (PhD)/ доктор национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "8D12301 - Правоохранительная деятельность"
3 года
3.
Костанайская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Шракбека Кабылбаева
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6В123 Общественная безопасность
"6В12301 -Правоохранительная деятельность"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12301 - Правоохранительная деятельность"
4 года

6B01 Педагогикалық ғылымдар
6В011 Педагогика және психология
"6В01101 – Ішкі істер органдарына арналған педагогика және психология"
"6В01101 – Ішкі істер органдарына арналған педагогика және психология" білім беру бағдарламасы бойынша білім беру бакалавры
4 жыл
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
"7М12301 - Құқық қорғау қызметі" (ғылыми және педагогикалық бағыт)
"7М12301 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс магистрі
2 жыл
8D12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
8D123 Қоғамдық қауіпсіздік
"8D12301 - Құқық қорғау қызметі"
"8D12301 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасы бойынша философия докторы (PhD)/ ұлттық қауіпсіздік және әскери іс докторы
3 жыл
4.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Малкеджар Бөкенбаев атындағы Ақтөбе заң институты
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6В123 Қоғамдық қауіпсіздік
"6В12301 - Құқық қорғау қызметі"
"6В12301 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4 жыл
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
"7М12301 - Құқық қорғау қызметі" (ғылыми және педагогикалық бағыт)
"7М12301 - Құқық қорғау қызметі" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс магистрі
2 жыл
5.
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының академиясы
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6B121 Әскери іс
"6В12101 - Әскери барлаудың командалық тактикасы"
"6В12101 - Әскери барлаудың командалық тактикасы" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4 жыл
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6B121 Әскери іс
"6В12102 – Әскери психологияның командалық тактикасы"
"6В12102 - Әскери психологияның командалық тактикасы" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4 жыл
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6B121 Әскери іс
"6В12192- Ұлттық ұланның командалық тактикасы"
"6В12192- Ұлттық ұланның командалық тактикасы" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4 жыл
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6B121 Әскери іс
"6В12193 - Тәрбие және әлеуметтік-құқықтық жұмыстың командалық тактикасы"
"6В12193 - Тәрбие және әлеуметтік-құқықтық жұмыстың командалық тактикасы" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4 жыл
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6B121 Әскери іс
"6В12194 - Әскерлерді инженерлік-техникалық қамтамасыз етудің командалық тактикасы"
"6В12194 - Әскерлерді инженерлік-техникалық қамтамасыз етудің командалық тактикасы" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4 жыл
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6B121 Әскери іс
"6В12195 - Әскерлерді зымыран артиллериялық қамтамасыз етудің командалық тактикасы"
"6В12195 - Әскерлерді зымыран- артиллериялық қамтамасыз етудің командалық тактикасы" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4 жыл
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6B121 Әскери іс
"6В12196 - Ұлттық ұланды автомобильмен қамтамасыз етудің командалық тактикасы"
"6В12196 - Ұлттық ұланды автомобильмен қамтамасыз етудің командалық тактикасы" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4 жыл
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6B121 Әскери іс
"6В12197 - Ұлттық ұланды тылдық қамтамасыз етудің командалық тактикасы"
"6В12197 - Ұлттық ұланды тылдық қамтамасыз етудің командалық тактикасы" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4 жыл
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6B121 Әскери іс
"6В12198 - Байланыс әскерлерінің командалық тактикасы"
"6В12198 - Байланыс әскерінің командалық тактикасы" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс бакалавры
4 жыл

6B01 Педагогические науки
6В011 Педагогика и психология
"6В01101 - Педагогика и психология для органов внутренних дел"
Бакалавр образования по образовательной программе "6В01101 - Педагогика и психология для органов внутренних дел"
4 года
7M12 Национальная безопасность и военное дело
7M123 Общественная безопасность
"7М12301 - Правоохранительная деятельность" (научное и педагогическое направление)
Магистр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "7М12301 - Правоохранительная деятельность"
2 года
8D12 Национальная безопасность и военное дело
8D123 Общественная безопасность
"8D12301 - Правоохранительная деятельность"
Доктор философии (PhD)/ доктор национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "8D12301 - Правоохранительная деятельность"
3 года
4.
Актюбинский юридический институт Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Малкеджара Букенбаева
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6В123 Общественная безопасность
"6В12301 -Правоохранительная деятельность"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12301 - Правоохранительная деятельность"
4 года
7M12 Национальная безопасность и военное дело
7M123 Общественная безопасность
"7М12301 - Правоохранительная деятельность" (научное и педагогическое направление)
Магистр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "7М12301 - Правоохранительная деятельность"
2 года
5.
Академия Национальной гвардии Республики Казахстан
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B121 Военное дело
"6В12101 - Командная тактическая войсковой разведки"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12101 - Командная тактическая войсковой разведки"
4 года
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B121 Военное дело
"6В12102 - Командная тактическая военной психологии"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12102 - Командная тактическая военной психологии"
4 года
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B121 Военное дело
"6В12192- Командная тактическая Национальной гвардии"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12192- Командная тактическая Национальной гвардии"
4 года
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B121 Военное дело
"6В12193 - Командная тактическая воспитательной и социально-правовой работы"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12193 - Командная тактическая воспитательной и социально-правовой работы"
4 года
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B121 Военное дело
"6В12194 - Командная тактическая инженерно-технического обеспечения войск"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12194 - Командная тактическая инженерно-технического обеспечения войск"
4 года
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B121 Военное дело
"6В12195 - Командная тактическая ракетно-артиллерийского обеспечения войск"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12195 - Командная тактическая ракетно-артиллерийского обеспечения войск"
4 года
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B121 Военное дело
"6В12196 - Командная тактическая автомобильного обеспечения Национальной гвардии"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12196 - Командная тактическая автомобильного обеспечения Национальной гвардии"
4 года
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B121 Военное дело
"6В12197 - Командная тактическая тылового обеспечения Национальной гвардии"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12197 - Командная тактическая тылового обеспечения Национальной гвардии"
4 года
6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B121 Военное дело
"6В12198 - Командная тактическая войск связи"
Бакалавр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "6В12198 - Командная тактическая войск связи"
4 года

7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M121 Әскери іс
"7М12111 - Әскери оқыту және тәрбиелеу"
"7М12111 - Әскери оқыту және тәрбиелеу" білім беру бағдарламасы бойынша ұлттық қауіпсіздік және әскери іс магистрі
2 жыл

7M12 Национальная безопасность и военное дело
7M121 Военное дело
"7М12111 - Воинское обучение и воспитание"
Магистр национальной безопасности и военного дела по образовательной программе "7М12111 - Воинское обучение и воспитание"
2 года